Naturalne kosmetyki - Twoje centrum Zdrowia i Urody

Prasa

Zobacz co o produktach dostępnych w VitaLab.pl pisze prasa:

  • Focus.pl

    Zielona kawa - kontrowersyjne tabletki na odchudzanie

    "Ekstrakt z zielonej kawy poprawia metabolizm i reguluje gospodarkę insulinową, co przekłada się również na ograniczenie łaknienia (zmniejszenie apetytu). [...] Po środki wspomagające odchudzanie, w tym po ekstrakty z zielonej kawy takie, jak choćby bardzo popularny Green Coffee Extract, czy Green Coffee Bean Max, sięgają osoby, które nie potrafią samodzielnie poradzić sobie ze zrzuceniem nadwagi i mają nazbyt wyśrubowane, nierealne wręcz oczekiwania."
  • Kobieta.pl

    Tend Skin – Twój sposób na wrastające włoski

    "Tend Skin Liqud stworzony przez amerykańską firmę Tend Skin z siedzibą na Florydzie, to płyn znacząco redukujący zjawisko wrastania włosków po depilacji. W rankingach konsumenckich od lat uznawany jest za kosmetyk NR 1 wśród środków zapobiegających wrastaniu włosków po depilacji i eliminujących podrażnienia po tym zabiegu."
Kanały płatności
© 2007-2019 VitaLab.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by: Quick.Cart.
Właściciel sklepu: Natural Labs LLC, 501 Silverside Rd, Ste 105, Wilmington, DE 19809, USA.
Informacje zawarte na stronie VitaLab.pl podane są wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią alternatywy dla profesjonalnej porady medycznej, która może być udzielona wyłącznie przez lekarza. W przypadku choroby zawsze należy skonsultować się z lekarzem. Nie należy lekceważyć porady lekarskiej z powodu informacji zawartych na stronie VitaLab.pl. Produkty zakupione na VitaLab.pl przeznaczone są wyłącznie do użytku osobistego i nie są dopuszczone do dalszej odsprzedaży. VitaLab.pl nie ponosi odpowiedzialności za wyniki stosowania prezentowanych produktów. Opinie o rezultatach stosowania produktów wyrażone przez użytkowników serwisu są ich indywidualnymi odczuciami, a VitaLab.pl nie gwarantuje uzyskania identycznych rezultatów.