Naturalne kosmetyki - Twoje centrum Zdrowia i Urody

Poleć znajomemu

Jeśli polecisz VitaLab.pl swojemu znajomemu, a osoba ta dokona zakupu w naszym sklepie i wpisze Twoje imię i nazwisko w polu komentarza w formularzu zamówienia - otrzymasz kod rabatowy z 10% zniżką na Twoje następne zamówienie!*

Pole komentarz w formularzu zamówienia

Zapomnij o mozolnym zbieraniu punktów oferowanym przez inne sklepy! U nas 1 znajomy = 10% zniżki do zrealizowania od zaraz!


* - kod rabatowy jest ważny 2 miesiące od daty wystawienia.

Kanały płatności
© 2007-2019 VitaLab.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by: Quick.Cart.
Właściciel sklepu: Natural Labs LLC, 501 Silverside Rd, Ste 105, Wilmington, DE 19809, USA.
Informacje zawarte na stronie VitaLab.pl podane są wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią alternatywy dla profesjonalnej porady medycznej, która może być udzielona wyłącznie przez lekarza. W przypadku choroby zawsze należy skonsultować się z lekarzem. Nie należy lekceważyć porady lekarskiej z powodu informacji zawartych na stronie VitaLab.pl. Produkty zakupione na VitaLab.pl przeznaczone są wyłącznie do użytku osobistego i nie są dopuszczone do dalszej odsprzedaży. VitaLab.pl nie ponosi odpowiedzialności za wyniki stosowania prezentowanych produktów. Opinie o rezultatach stosowania produktów wyrażone przez użytkowników serwisu są ich indywidualnymi odczuciami, a VitaLab.pl nie gwarantuje uzyskania identycznych rezultatów.