Naturalne kosmetyki - Twoje centrum Zdrowia i Urody

Opinie klientów

"Czułem się ogromnie zakłopotany trądzikiem, który pojawił się na skórze mojej twarzy. Przestałem spotykać się ze znajomymi i z ogromnym trudem chodziłem do biura. Wyobrażałem sobie, że ludzie żartują na mój temat. Podczas jednego ze spotkań rodzinnych zauważyłem, że stan cery mojego brata, który także cierpiał na trądzik, uległ znacznej poprawie. Zapytałem go w jaki sposób udało mu się pozbyć tej kłopotliwej przypadłości i w ten sposób dowiedziałem się o Acnezine. Pomyślałem, że skoro ten preparat sprawdził się w jego przypadku to może również zadziałać na mnie. Jak okazało się miałem rację! Teraz z przyjemnością przeglądam się w lustrze. Udało mi się także zaprosić dziewczynę na randkę po raz pierwszy od dłuższego czasu! Życie znowu jest wspaniałe!"

Łukasz, Wyszków


"Zawsze cierpiałam na nadwagę. Po wypróbowaniu dużej ilości produktów na rynku zdecydowałam sie dać szansę preparatowi Hoodia Gordonii Plus. Rozpoczęłam brać dwie pigułki dziennie (rano i wieczorem) i bardzo szybko zauważyłam, że nie odczuwam już takiego uczucia głodu jak dawniej. Hoodia Gordonii Plus sprawiła, że przestałam w nocy wstawać do lodówki! W 8 tygodni udało mi się stracić 8 kg. Stosuję Hoodię dalej, ponieważ chcę aby moja waga spadła do 60 kg."

Sylwia, Lębork


"Do niedawna byłem grubasem. Po latach walki z nałogiem jedzenia niezdrowych rzeczy, zaniepokojony wynikami badań lekarskich, postanowiłem wreszcie o siebie zadbać. Niestety przestawienie na zdrową dietę i aktywność fizyczną okazało się znacznie trudniejsze, niż myślałem, ponieważ brakowało mi czasu i silnej woli. Na szczęście natknąłem się na preparat Hoodia Gordonii Plus, który okazał się bardzo pomocny w odchudzaniu. Zdarzało się nawet, że w ciągu dnia nie jadłem obiadu, ponieważ zupełnie nie odczuwałem uczucia głodu. W 8 tygodni udało mi się stracić 7 kg. Wynik mówi sam za siebie."

Paweł, Ustka


"Chciałabym podziękować za wprowadzenie na rynek preparatu Revitol Cellulite. Zazwyczaj nie piszę do sklepów internetowych, w których dokonuję zakupów, ale dzięki Wam udało mi się zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy, ponieważ nie musiałam poddać się liposukcji. Mój cellulit wyglądał okropnie – tak naprawdę nadwaga nie przeszkadzała mi tak jak cellulit. Po zażywaniu Waszego preparatu przez kilka miesięcy pozbyłam się cellulitu i odzyskałam dobre samopoczucie. Dziękuję! Będę rekomendować Wasz produkt wszystkim koleżankom."

Julia, Nowy Targ

Kanały płatności
© 2007-2019 VitaLab.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by: Quick.Cart.
Właściciel sklepu: Natural Labs LLC, 501 Silverside Rd, Ste 105, Wilmington, DE 19809, USA.
Informacje zawarte na stronie VitaLab.pl podane są wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią alternatywy dla profesjonalnej porady medycznej, która może być udzielona wyłącznie przez lekarza. W przypadku choroby zawsze należy skonsultować się z lekarzem. Nie należy lekceważyć porady lekarskiej z powodu informacji zawartych na stronie VitaLab.pl. Produkty zakupione na VitaLab.pl przeznaczone są wyłącznie do użytku osobistego i nie są dopuszczone do dalszej odsprzedaży. VitaLab.pl nie ponosi odpowiedzialności za wyniki stosowania prezentowanych produktów. Opinie o rezultatach stosowania produktów wyrażone przez użytkowników serwisu są ich indywidualnymi odczuciami, a VitaLab.pl nie gwarantuje uzyskania identycznych rezultatów.