Naturalne kosmetyki - Twoje centrum Zdrowia i Urody

O VitaLab

Natural Labs LLC

Właścicielem sklepu VitaLab.pl jest amerykańska firma Natural Labs LLC, która od lat specjalizuje się w dystrybucji wysokiej klasy naturalnych kosmetyków na całym świecie.

Międzynarodowa działalność zapewnia nam dostęp do najlepszej oferty producentów - dzięki czemu dajemu polskim konsumentom dostęp do starannie wyselekcjonowanej oferty wysokiej jakości produktów, dostępnych w innych krajach europejskich, a także w USA.

VitaLab.pl to najskuteczniejsze oryginalne bestsellery dostępne na rynku kosmetycznym!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W przypadku pojawienia się jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

Kanały płatności
© 2007-2019 VitaLab.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by: Quick.Cart.
Właściciel sklepu: Natural Labs LLC, 501 Silverside Rd, Ste 105, Wilmington, DE 19809, USA.
Informacje zawarte na stronie VitaLab.pl podane są wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią alternatywy dla profesjonalnej porady medycznej, która może być udzielona wyłącznie przez lekarza. W przypadku choroby zawsze należy skonsultować się z lekarzem. Nie należy lekceważyć porady lekarskiej z powodu informacji zawartych na stronie VitaLab.pl. Produkty zakupione na VitaLab.pl przeznaczone są wyłącznie do użytku osobistego i nie są dopuszczone do dalszej odsprzedaży. VitaLab.pl nie ponosi odpowiedzialności za wyniki stosowania prezentowanych produktów. Opinie o rezultatach stosowania produktów wyrażone przez użytkowników serwisu są ich indywidualnymi odczuciami, a VitaLab.pl nie gwarantuje uzyskania identycznych rezultatów.