Naturalne kosmetyki - Twoje centrum Zdrowia i Urody

FAQ

Poniżej prezentujemy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Szczegółowy opis procesu zamówienia znajdziesz w dziale Pomoc.

Jeśli w sekcjach FAQ oraz Pomoc nie ma odpowiedzi na Twoje pytanie napisz do nas lub zadzwoń na infolinię: (22) 219-79-06.


W jaki sposób odbywa się wysyłka produktów?

Wysyłka towaru odbywa się w ciągu 48 godzin od dokonania zamówienia. Czas dotarcia do klienta wynosi przeciętnie od 3 do 14 dni. Przesyłki kurierskie docierają po 1 - 2 dniach. Ponieważ cenimy dyskrecję nasze paczki są wysyłane w taki sposób, że nikt poza Tobą nie będzie wiedział co znajduje się w środku!

Czy wysyłacie produkty za granicę?

Tak, firma Natural Labs LLC realizuje przesyłki na terenie całej Europy. Warunkiem koniecznym jest dokonanie przedpłaty za towar (przelewem lub kartą), przesyłki pobraniowe za granicę nie są możliwe (jedynie na terenie Polski).

W jaki sposób mogę dokonać zamówienia?

Zamówienie możesz złożyć na naszej stronie internetowej VitaLab.pl znajdującej się pod adresem www.vitalab.pl. Szczegółowe instrukcje dotyczące składania zamówienia dostępne są w dziale Pomoc.

Czy moje pieniądze są bezpieczne?

VitaLab.pl korzysta z systemu DotPay - najbezpieczniejszego systemu obsługi płatności online. Więcej na temat bezpieczeństwa płatności można przeczytać na stronie systemu w dziale bezpieczeństwo.

Poniżej przedstawiamy wszystkie obsługiwane przez nasz sklep kanały płatności:

Kanały płatności DotPay

Czy sprzedajecie próbki, a następnie sami pobieracie pieniądze z karty/konta?

Nie, firma Natural Labs LLC nigdy nie stosowała i nie stosuje takich praktyk. Stawiamy na bezpieczeństwo i uczciwość wobec naszych klientów. U nas płacisz tylko za zamówiony towar. Nie pobieramy sami pieniędzy z kart ani z kont bankowych. Jako dodatkowe zabezpieczenie dla transakcji korzystamy z systemu DotPay, który jest najbezpieczniejszym systemem płatności online.

Czy jest możliwość zapłacenia w ratach?

Niestety nie ma takiej możliwości.

Czy oferujecie gwarancję na zamówione produkty?

Wybrane produkty oferowane w VitaLab.pl objęte są 90-dniową gwarancją. Jeżeli zakupiony produkt nie spełnił Twoich oczekiwań to po prostu nam go odeślij (nawet, jeżeli znaczna część jest już zużyta), a zwrócimy Ci pieniądze!* Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie.

Jakie są koszty dostawy?

  Przedpłata Za pobraniem
Zamówienia powyżej 300zł GRATIS! GRATIS!
Przesyłka priorytetowa 10,00 zł 15,00 zł
Przesyłka kurierska 25,00 zł 30,00 zł
Przesyłka zagraniczna 30,00 zł n/a

Jakie działanie mają składniki produktów?

Specjalnie dla Państwa opracowaliśmy encyklopedię naturalnych składników używanych w produkcji kosmetyków. Dzięki niej nawet najbardziej skomplikowane listy składników nie będą stanowiły problemu. Zapraszamy do lektury encyklopedii składników.


* - Zwrot pieniędzy tylko za pierwsze zamówienie. Tylko jedno zamówienie na osobę / domostwo / rodzinę będzie refundowane. Refundacja możliwa tylko przed upływem 90 dni od wysłania towaru do klienta. Wszystkie (także puste) opakowania muszą być zwrócone na adres siedziby firmy. Prosimy pamiętać, że jeśli otrzymacie Państwo potwierdzenie możliwości zwrotu towaru, opakowania muszą być zwrócone w przeciągu 30 dni. Brak spełnienia w/w warunków będzie skutkował uchyleniem gwarancji i odwołaniem zwrotu pieniędzy. Prosimy pamiętać, że jeśli otrzymacie Państwo potwierdzenie możliwości zwrotu towaru, opakowania muszą być zwrócone w przeciągu 30 dni. Brak spełnienia w/w warunków będzie skutkował uchyleniem gwarancji i odwołaniem zwrotu pieniędzy.

Kanały płatności
© 2007-2019 VitaLab.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by: Quick.Cart.
Właściciel sklepu: Natural Labs LLC, 501 Silverside Rd, Ste 105, Wilmington, DE 19809, USA.
Informacje zawarte na stronie VitaLab.pl podane są wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią alternatywy dla profesjonalnej porady medycznej, która może być udzielona wyłącznie przez lekarza. W przypadku choroby zawsze należy skonsultować się z lekarzem. Nie należy lekceważyć porady lekarskiej z powodu informacji zawartych na stronie VitaLab.pl. Produkty zakupione na VitaLab.pl przeznaczone są wyłącznie do użytku osobistego i nie są dopuszczone do dalszej odsprzedaży. VitaLab.pl nie ponosi odpowiedzialności za wyniki stosowania prezentowanych produktów. Opinie o rezultatach stosowania produktów wyrażone przez użytkowników serwisu są ich indywidualnymi odczuciami, a VitaLab.pl nie gwarantuje uzyskania identycznych rezultatów.