Cappuccino MCT – najlepsza kawa na odchudzanie

kawa na odchudzanie - cappuccino mct

Ta kawa nie tylko umożliwia i przyspiesza odchudzanie. Cappuccino MCT dodaje energii, zwiększa możliwości treningowe, poprawia regenerację, działa oczywiście pobudzająco, a przy tym jest bardzo smaczne. Jeśli lubisz kawę albo nie lubisz tabletek, a chcesz ułatwić sobie realizację swoich dietetycznych planów  👉 Cappuccino MCT jest produktem dla ciebie.

Pij kawę i chudnij

Kawa, zwłaszcza spożywana w nadmiarze, może nieco zaburzać fizjologię, toteż dietetycy często zalecają ograniczenie jej spożycia w czasie odchudzania. Jednak jeśli nie ma to np. uzasadnienia zdrowotnego, lepiej z kawy nie rezygnować, bo to napar, który pobudza i energetyzuje. Zawarte w nim składniki bardzo korzystnie wpływają też na przemiany tłuszczu w organizmie – zwiększają lipolizę, czyli proces rozpadu komórek tłuszczowych.

Świadomość, że tak się dzieje może skłaniać do zwiększenia spożycia kawy, ale dzięki Cappuccino MCT nie jest to potrzebne. Ten wyjątkowy produkt dodaje energii, pobudza i przyspiesza odchudzanie bez konieczności wypijania hektolitrów kawy.

 🚩 Już jedna dzienna porcja tej pysznej kawy z dodatkiem tłuszczów MCT i kilku innych cennych dodatków, przyspieszy utratę zbędnych kilogramów. I to przyspieszenie będzie wyraźnie zauważalne.

Najważniejsze zalety Cappuccino MCT

Cappuccino MCT najlepiej wykorzystuje pełen potencjał odchudzający i energetyzujący dwóch najważniejszych składników: kawy i oleju MCT. Dzięki dodatkom w postaci np. ekstraktu z garcynii kambodżańskiej, jest w stanie zadziałać jeszcze efektywniej, i to nawet na osoby, których organizmy opornie reagują na jakiekolwiek środki wspomagające odchudzanie.

Cappuccino MCT wyróżniają:

Główne Cechy Cappuccino MCT (screen)

 

A produkt działa na organizm na kilka sposobów. Oto one:

🔸 przyspieszenie procesu spalania kalorii, dzięki czemu organizm zaczyna sięgać po zapasy energii zgromadzone w tkance tłuszczowej, a składniki energetyczne nie zostają przetworzone na komórki tłuszczowe i organizm nie gromadzi ich na zapas,

🔸 poprawa rozpadu komórek tłuszczowych (lipoliza),

🔸 zmniejszenie apetytu między innymi poprzez wyregulowanie gospodarki hormonami zarządzającymi apetytem (insulina, leptyna),

🔸 pobudzenie i zwiększenie zasobów energii, co ułatwia wzmożenie i zachowanie aktywności fizycznej na odpowiednim poziomie,

🔸 lepsza wydolność treningowa i szybsza regeneracja,

🔸 łatwiejsze kształtowanie sylwetki – możliwość redukcji masy ciała bez szkody dla masy mięśniowej.

Skład i właściwości Cappuccino MCT

Bazę Cappuccino MCT tworzą: kawa i olej MCT pozyskany z kokosa. Te dwa składniki są filarem, który już sam w sobie dodaje dużo energii i ułatwia odchudzanie. Dzięki temu solidnemu filarowi i pozostałym składnikom (wymieniamy je poniżej) Cappuccino MCT staje się bronią nie do pokonania.

Oto składniki Cappuccino MCT i ich działanie:

Kawa arabika i kawa kongijska

Połączenie tych dwóch gatunków kawy nadaje Cappuccino MCT odpowiednie walory smakowe i aromat. Dzięki temu stosowanie tego produktu jest czystą przyjemnością.

Kawa zawiera kofeinę i kwas chlorogenowy. Kofeina to składnik silnie stymulujący lipolizę, czyli rozpad komórek tłuszczowych. Ma też oczywiście działanie pobudzające i energetyzujące. 

Kwas chlorogenowy jest z kolei silnym przeciwutleniaczem i regulatorem gospodarki hormonalnej. Wpływa m.in. korzystnie na poziom insuliny i leptyny  – hormonów, które odpowiadają między innymi za pojawianie się uczucia głodu i sytości.

Ekstrakt z zielonej kawy

Ten składnik jest dodatkowym źródłem kwasu chlorogenowego. W zielonej kawie znajduje się więcej tego związku niż w kawie palonej. Ekstrakt ten ma za zadanie dodatkowo wzmocnić odchudzający ( i ochronny, bo przeciwutleniający) wpływ kawy.

Olej MCT

Stał się popularny stosunkowo niedawno, bo niedawno zdano sobie sprawę z faktu, iż oleje MCT, czyli oleje średniołańcuchowe, są łatwiej i lepiej przyswajalne przez ludzki organizm. Dodatkowo przyswojenie oleju MCT nie obciąża tak wątroby. Zauważono, że energię z tej formy tłuszczu organizm pozyskuje szybciej i łatwiej niż z innych tłuszczów. MCT to bodaj jedno z najlepszych źródeł energii dla osób intensywnie trenujących. Pozwala znacząco zwiększyć wydajność treningów i przyspieszyć regenerację po nich.

 🚩 Olej MCT bardzo korzystnie wpływa na metabolizm. Reguluje apetyt, zwiększa poziom dostępnej energii oraz ma działanie termogeniczne.

Kompleks ID-alG  

To kolejny, tym razem naprawdę rewolucyjny składnik, o działaniu potwierdzonym badaniami.

Kompleks ten jest specjalnie opracowaną formułą na bazie alg brunatnych i ekstraktu z winorośli.

Ta mieszanka wywiera silny wpływ na aktywność enzymów trawiennych, co przekłada się na zwiększenie skuteczności odchudzania.

Badania wykazały (https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/22034228), że stosowanie tego kompleksu zmniejsza przyswajanie tłuszczów i węglowodanów zawartych w pokarmach. I przekłada się między innymi na redukcję tłuszczowej masy ciała, z redukcją tłuszczu odkładającego się na brzuchu i tłuszczu trzewnego (otaczającego narządy wewnętrzne) włącznie.

Inulina

Jest prebiotykiem i ułatwia trawienie. Doskonale odżywia bakterie jelitowe, a stan mikroflory jest ważny nie tylko dla naszego zdrowia (z cenną odpornością włącznie), ale i dla naszej wagi. Badania już dawno dowiodły, że osoby z nadwagą i otyłe mają diametralnie różny skład jelitowej flory bakteryjnej w porównaniu z osobami szczupłymi.

Ekstrakt z guarany

Podobnie jak kawa ma działanie energetyzujące i pobudzające, a dzięki zawartości kofeiny dodatkowo stymuluje procesy rozpadu komórek tłuszczowych (lipolizę).

Ekstrakt z garcynii kambodżańskiej

Jest stymulatorem apetytu i metabolizmu. Wpływa na poziom insuliny, wspomaga więc działanie chromu i kwasu chlorogenowego. Dodatkowo badania wykazały, że garcynia poprawia możliwości treningowe u niewytrenowanych osób, co bardzo przydaje się m.in. w odchudzaniu.

Chrom

To pierwiastek, którego niedobory skutkują nadmiernym apetytem, będącym efektem wahań poziomu cukru we krwi. Chrom stabilizuje apetyt i korzystnie wpływa na gospodarkę węglowodanową.

Cappuccino MCT opinie i efekty

Chociaż Cappuccino MCT pojawiło się w sprzedaży stosunkowo niedawno, już zdobyło sporą popularność. Nasi klienci przesyłają nam bardzo pozytywne opinie na jego temat, podkreślając, że efekty działania Cappuccino MCT są znacznie lepsze niż efekty stosowania jakichkolwiek innych środków wspomagających odchudzanie.

Cappuccino MCT jest też pozytywnie opiniowane przez aktywnych sportowców, szczególnie przedstawicieli tych dyscyplin (np. kulturystyka), w których szczególnie ważną rolę odgrywa odpowiednie ukształtowanie sylwetki.

Niemniej jednak warto podkreślić, że niezależnie od uprawianej dyscypliny ten produkt jest świetnym suplementem przedtreningowym. Dostarcza łatwo przyswajalnej energii, pozwala więc trenować znacznie wydajniej. Po treningu natomiast wyraźnie przyspiesza regenerację.

Bardzo miarodajne opinie publikuje producent na stronie 👉 CappuccinoMCT.pl.

Na zakupy, czyli gdzie kupić Cappuccino MCT i ile kosztuje suplement

Cappuccino MCT można kupić w wielu polskich sklepach internetowych. Sprzedają je najlepsze sklepy z suplementami na całym świecie, bo produkt został oficjalnie wprowadzony do obrotu w Polsce, całej Unii Europejskiej oraz wielu innych krajach.

Cena za opakowanie waha się od 94 zł wzwyż. Przy czym ważne jest ile opakowań zdecydujemy się zakupić.

Najkorzystniejsza jest oferta stworzona bezpośrednio przez producenta. Producent gwarantuje najniższe ceny, szybką i dyskretną wysyłkę i gwarancję oryginalności produktu. Z ofertą zapoznasz się w oficjalnym sklepie.

 

Zostaw komentarz