Folisin – najnowocześniejsze tabletki na wypadanie włosów dla mężczyzn

Folisin na wypadanie włosów

Jeżeli szukasz produktu, który pomoże ci zatrzymać wypadanie włosów – Folisin jest dla ciebie. Stale rosnąca popularność potwierdza skuteczność tych nowoczesnych tabletek. Rosnące grono zadowolonych użytkowników (mężczyzn, bo to oni są adresatami produktu) jest kolejnym dowodem na to, że  > Folisin rzeczywiście pomaga uporać się z uciążliwym problemem, jakim jest męskie łysienie.

Poniżej prezentujemy właściwości i działanie tych tabletek. Z artykułu dowiesz się też, jakich efektów możesz się spodziewać i kiedy oraz gdzie kupić Folisin i jaka jest jego cena.

Podstawowe informacje o tabletkach na wypadanie włosów Folisin

Folisin to tabletki, a właściwie kapsułki na porost włosów, przygotowane z naturalnych składników, których pozytywny wpływ na procesy odpowiadające za kondycję włosów, został potwierdzony badaniami.

Folisin jest suplementem diety zarejestrowanym i wprowadzonym do obrotu w Polsce i na terenie całej Unii Europejskiej oraz w wielu krajach na całym świecie.

Główne zadania Folisinu to:

  • poprawa porostu włosów,
  • powstrzymanie procesu wypadania włosów (głównie na tle androgenowym),
  • zahamowanie siwienia włosów i poprawa ich ogólnej kondycji.

Te trzy cele Folisin pozwala osiągnąć na kilka sposobów. Jednym z najważniejszych jest wpływ na gospodarkę androgenami i przemiany testosteronu w DHT oraz zmniejszenie agresywności tego ostatniego. Chociaż Folisin w pewnym stopniu wpływa na męską gospodarkę hormonalną, jest całkowicie bezpieczny i w przeciwieństwie do niektórych leków nie powoduje spadku potencji. Może wręcz i na nią wpłynąć bardzo pozytywnie.

Folisin to suplement diety na porost włosów dla mężczyzn, oparty na naturalnych składnikach, które mają na celu:

  • stymulować porost włosów
  • zahamować wypadanie włosów
  • ograniczyć siwienie włosów
Folisin jest jednocześnie skuteczny i bezpieczny. To zapewnia mu przewagę nad innymi produktami z tej kategorii dostępnymi na naszym rynku.

Składniki Folisinu

Pełen skład Folisinu prezentuje zamieszczona obok etykieta (kliknij by powiększyć).

Jak widać lista składników jest dosyć rozbudowana. I już na pierwszy rzut oka widać, że jest to suplement wyjątkowy. Znajdziesz tu oczywiście podstawową dla wszystkich suplementów na włosy biotynę czy równie ważny cynk, jednak oprócz nich jest tu wiele składników, których nie znajdziesz nigdzie indziej.

Skład Folisinu jest wyjątkowy i innowacyjny. 

Za wyjątkowe i innowacyjne trudno uznać może witaminy czy minerały a nawet saw palmetto i ekstrakt z pestek dyni. Choć i tu Folisin wyróżnia się ze względu na zawartość niezwykle ważnego dla mężczyzn selenu i standaryzację ekstraktów na zawartość steroli. Na uwagę na pewno zasługują jednak standaryzowane i opatentowane formuły, m.in. roślinne, których intensywny wpływ na włosy potwierdzają najnowsze badania oraz dwa składniki (piperyna i kapsaicyna), które pojawiają się w niewielu “włosowych” suplementach. Zacznijmy od nich.
Piperyna i kapsaicyna są alkaloidami zawartymi w ostrych przyprawach. Piperyna pozyskiwana jest z pieprzu, a kapsaicyna (nadająca ostrość papryce) w tym przypadku z owoców papryczki rocznej.
Pierwszy alkaloid wpływa hamująco na aktywność enzymu będącego głównym sprawcą męskiego łysienia – 5&reduktaza. Drugi alkaloid poprawia mikrokrążenie, również w obrębie mieszków włosowych, a więc znacząco ułatwia proces odżywiania włosa.

AnaGain™ Nu

Formuła o nazwie AnaGain™ Nu została opracowana na bazie ekstraktu z zielonego groszku, a właściwie jego kiełków. Przypadkowo odkryto, że roślina ta zawiera tzw. cząsteczki sygnałowe, które wpływają na proces wzrostu włosa. Cząsteczki te to związek o nazwie FGF7 i białko noggin. Pierwszy poprawia proces namnażania się keratynocytów w początkowej fazie wzrostu włosa tzw. fazie anagenu. Drugi natomiast skraca fazę spoczynkową włosa tzw. fazę telogenu.

Jak łatwo sobie wyobrazić obydwa zjawiska prowadzą do szybszego wzrostu włosów, co sprzyja utrzymaniu ich odpowiedniej gęstości.

AnaGain Nu jest formułą chronioną patentami. Jej skuteczność potwierdziły badania. Ich opis znajdziesz >> tutaj.

EVNolMax™

To kolejny innowacyjny składnik, będący specjalnie opracowaną mieszanką tekotrienoli / tokoferoli z rośliny o nazwie olejowiec gwinejski. Ta formuła ma silne właściwości przeciwutleniające. W badaniach wykazano, że związki w niej zawarte wyraźnie i zauważalnie chronią włosy przed wypadaniem. 

Formuła ta standaryzowana jest na zawartość aktywnych związków. Bardzo dobrze przeciwdziała łysieniu. W gruncie rzeczy może być stosowana zarówno przez kobiety jak i przez mężczyzn.

PhosphaMax

To z kolei specjalna optymalna dawka kwasu fosatydowego w łatwo przyswajalnej formie. O kwasie fosfatydowym mogły słyszeć osoby, które dbają o masę mięśniową, bo ma on doskonałe właściwości anaboliczne.

Przy okazji badań nad kwasem okazało się jednak, że ma on wpływ nie tylko na przyrosty mięśni, ale i wzrost włosów. Ma indukować fazę anagenu, a mówiąc prościej – wywołuje wzrost włosa, czy też jeszcze inaczej – pobudza włosy do wzrostu.

Więcej informacji o badaniach nad najważniejszymi składnikami Folisinu znajdziesz na >>> tej stronie.

Folisin – opinie

Popularność Folisinu stale rośnie, bo coraz więcej osób przekonuje się o skuteczności jego działania. Pozytywne opinie na forach i w blogach świadczą o tym, że suplement ten charakteryzuje się przede wszystkim:

  • dużą skutecznością i szybkością działania, pierwsze efekty pojawiają się już w ciągu kilku tygodni suplementacji,
  • bezpieczeństwem i wygodą stosowania, kapsułki nie powodują żadnych skutków ubocznych, również ze strony układu pokarmowego, są bardzo dobrze tolerowane przez organizm,
  • doskonała dostępność i cena, choć nie najniższa to adekwatna do skuteczności.

Cena, gdzie kupić Folisin i czy w ogóle warto?

Ceny za opakowanie są zróżnicowane i zależą od wybranej opcji. Pełen przegląd znajdziesz na stronie:

Folisin – Oferta

Za opakowanie bezpośrednio u producenta zapłacisz od 100 zł wzwyż. Zakupy w oficjalnym sklepie są najbezpieczniejsze i najtańsze, sprawdź:

Folisin – Oferta

Folisin – Oferta Specjalna

A czy warto kupić produkt? Ze względu na skuteczność działania, którą osiągnięto dzięki wysokiej jakości i innowacyjności składników – zdecydowanie tak. Jeśli zależy ci na zatrzymaniu łysienia i utrzymaniu bujnej fryzury – to produkt dla ciebie.

Zostaw komentarz