Brain Actives – NR1 tabletki na koncentrację, sprawność intelektualną i pamięć

Brain Actives tabletki na koncentrację, pamięć i sprawność intelektualną

Żeby sprawnie funkcjonować musisz zadbać nie tylko o ciało, ale i umysł. Przy współczesnym tempie i stylu życia możesz potrzebować specjalnej diety dla poprawy funkcjonowania twojego mózgu. Pomogą ci też tabletki na koncentrację, pamięć i sprawność intelektualną Brain Actives – numer 1 w swojej kategorii.

Tabletki na pamięć i koncentrację – dla kogo?

Choć popularnie określa się je mianem suplementów na pamięć czy koncentrację, to w rzeczywistości najlepsze tabletki tego typu wspierają funkcjonowanie mózgu i układu nerwowego na wszystkich poziomach i obszarach aktywności. Dobre odżywienie mózgu oznacza nie tylko lepsze zdolności poznawcze, szybsze myślenie czy lepszą pamięć, ale również zmniejszenie poziomu odczuwanego stresu, mniejsze zmęczenie i większe zasoby energii, a nawet lepsze osiągnięcia treningowe.

Tak, to prawda – to nie tylko idealne rozwiązanie dla intelektualistów, czy studentów, ale też biznesmenów i sportowców.

Czym jest Brain Actives i jak działa?

Brain Actives jest naturalnym suplementem diety. To oznacza, że nie znajdziesz w nim żadnej chemii. Jest bezpieczny a dzięki bardzo nowoczesnej formule opartej na najnowszych osiągnięciach nauki osiąga bardzo wysoką skuteczność.

Produkt ten można sklasyfikować jako środek nootropowy, to oznacza, że skupia się na wspieraniu funkcji poznawczych mózgu. Z drugiej strony jednak dzięki silnemu działaniu stymulującemu i odżywczemu wspiera doskonale funkcjonowanie samego mózgu i układu nerwowego jako całości.

Jego działanie, w skrócie, polega na:

 • silnym odżywieniu mózgu,
 • poprawie zdolności poznawczych,
 • poprawie pamięci i koncentracji,
 • zwiększeniu poziomu energii.

Składniki Brain Actives

Suplement zawiera aż 10 aktywnych składników, które można podzielić na trzy kompleksy o różnych zadaniach. Oto one:

 • Performance & Energy Booster – to kompleks składający się z teakryny i kofeiny bezwodnej. Ich zadaniem jest wzmocnienie, pobudzenie i poprawa aktywności mózgu, przy czym teakryna znacząco zwiększa efektywność pracy neuroprzekaźników.
 • Cognitive & Nootropic Complex – to z kolei grupa składników bardzo korzystnie wpływająca na funkcje poznawcze. Poprawiają one pamięć, koncentrację, szybkość przyswajania wiedzy czy nauki nowych umiejętności. W skład kompleksu wchodzą ekstrakty z: ashwagandhy, bakopy drobnolistnej, wąkroty azjatyckiej i owoców czarnego pieprzu. Wszystkie ekstrakty są standaryzowane na zawartość substancji aktywnych.
 • Neuro Vita-Min Blend – jest specjalnie dobraną kompozycją witamin i minerałów. Odpowiednia ich podaż jest niezbędna dla prawidłowej pracy mózgu i całego układu nerwowego. Wśród tych składników znajdują się: witaminy B6 i B12 oraz kwas pantotenowy, a także specjalnie przygotowany magnez o bardzo dobrej przyswajalności.

Pełen skład produktu wygląda następująco:

Brain Actives składniki etykieta

Brain Actives – etykieta

Jak widzisz wszystkie składniki są całkowicie naturalne, część z nich została jedynie przetworzona tak, by poprawić ich biodostępność – przyswajalność i skuteczność oddziaływania na organizm.

Kiedy warto stosować Brain Actives?

Po suplementy mające poprawiać sprawność intelektualną sięgamy najczęściej w specyficznych sytuacjach: sesje, okresy przeciążenia nauką lub pracą. W rzeczywistości jednak ich zastosowanie jest dużo bardziej uniwersalne, bo w czasach, w jakich żyjemy nasze organizmy są stale nadmiernie obciążone (w tym układ nerwowy) a ich potrzeby coraz trudniej zaspokoić wyłącznie dietą.

Komu więc przyda się > Brain Actives?

Na pewno osobom, które są:

 • nadmiernie obciążone nauką i pracą,
 • żyją pod ciągłą presją psychiczną (stres),
 • z jakichkolwiek powodów mają problemy z pamięcią i koncentracją,
 • mają za mało energii na przejawianie jakiejkolwiek aktywności,
 • intensywnie trenują,
 • chcą zadbać o pełną sprawność swojego układu nerwowego.

Jak szybko działa suplement i czy jest bezpieczny?

Dzięki zawartości teakryny i kofeiny bezwodnej efekt energetyzujący i pobudzający układ nerwowy, wywierany jest bardzo szybko. Już w ciągu pół godziny od zażycia suplementu odczujesz jego działanie.

Pełnię efektów zauważysz już po kilku dawkach. Taką szybkość  osiągnięto dzięki wspomnianej już wcześniej specjalnie dopracowanej formie poszczególnych składników i ich wysokiej przyswajalności.

Suplement jest pełni bezpieczny jeśli jest stosowany zgodnie z zaleceniami producenta. Ze względu na zawartość substancji pobudzających nie należy przekraczać zalecanej dawki (2 kapsułki dziennie). Osoby bardzo wrażliwe na działanie kofeiny powinny zachować większą ostrożność w czasie stosowania.

Produkt jest przeznaczony dla osób dorosłych, nie powinien być stosowany również przez kobiety w ciąży i matki karmiące piersią. Osoby chore na poważne choroby lub stale przyjmujące jakieś leki powinny skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem suplementacji.

Gdzie kupić Brain Actives?

Brain Actives jest dostępny w sprzedaży internetowej. Na stronie producenta możesz zamówić go taniej niż w sklepach.

Sprawdź dostępne oferty:

Nie zwlekaj, popraw jak najszybciej swoją sprawność i wydajność intelektualną. Zamów >>> Brain Actives w oficjalnym sklepie.

Zostaw komentarz