Nutrigo Lab – innowacyjne suplementy diety dla osób aktywnych

Nutrigo Lab suplementy

Osoby aktywne sportowo, takie, którym zależy na efektach i zdobywaniu kolejnych osiągnięć, zazwyczaj potrzebują suplementacji. Jeśli jesteś taką osobą postaw na to, co najlepsze – innowacyjną linię suplementów Nutrigo Lab. To produkty, które spełnią wszystkie twoje oczekiwania, bazujące na najnowszych odkryciach nauki. Stworzone po to, by działać jak najskuteczniej w możliwie krótkim czasie. Są bezpieczne, efektywne i doskonałe jakościowo.

Cała linia składa się w tej chwili z 4 produktów > sprawdź. To wystarczająco (i aż nadto), by zaspokoić potrzeby wszystkich intensywnie trenujących osób, niezależnie od specyfiki ich treningów. Z nimi zbudujesz masę mięśniową, zyskasz energię przed treningiem, po treningu szybko się zregenerujesz, a w razie potrzeby szybko spalisz nadmiar tkanki tłuszczowej i wyrzeźbisz swoje ciało.

Zobacz jak konkretnie działają poszczególne produkty i w jakich sytuacjach najlepiej się przydadzą.

Nutrigo Lab Mass – najlepszy na zbudowanie masy mięśniowej

Nutrigo Lab Mass jest suplementem przeznaczonym dla osób chcących zbudować i zwiększyć masę mięśniową. Jest suplementem białkowym, stworzonym na bazie aż trzech rodzajów białka serwatkowego: koncentratu, izolatu i hydrolizatu. Pomaga osiągnąć następujące efekty:

 • szybsza budowa mięśni, 
 • zwiększenie siły mięśni,
 • szybsza regeneracja włókien mięśniowych.

Składniki Nutrigo Lab Mass są bardzo szybko wchłaniane przez organizm. Różnicę odczuwa się praktycznie natychmiast. Jak można przeczytać na stronie produktu:

nutrigo lab mass działanie

Co ciekawe odżywka ta została stworzona na bazie produktów pochodzących z mleka krowiego krów hodowanych w Irlandii, których wyłącznym pożywieniem jest trawa. Wybierając ten suplement możesz mieć pewność, że zyskasz nie tylko dobre wsparcie w budowaniu masy, ale kupisz produkt czysty, dobry jakościowo, organiczny i ekologiczny.

Dla kogo jest ten suplement i jak go stosować?

Nietrudno się chyba domyślić, że Nutrigo Lab Mass jest przeznaczony głównie dla osób uprawiających sporty siłowe, tj. takie, w których masa mięśniowa (i energia) mają kluczowe znaczenie. Jednak na suplementacji z powodzeniem skorzystają wszyscy, którzy chcą możliwie szybko wzmocnić swoje mięśnie. Oczywiście kluczowe pozostają również regularne treningi, bo bez nich suplementacja jest nieefektywna.

Produkt ma formę proszku, który można rozpuścić w wodzie lub mleku. Dostępne są dwa warianty smakowe: wanilia i czekolada. Dawkowanie należy dostosować do potrzeb, producent zaleca stosowanie 4 miarek proszku rozpuszczonego w 200ml wybranego płynu 1 lub 2 razy w ciągu dnia, po treningu lub między posiłkami.

Produkt możesz kupić w sklepie Nutrigo Lab, sprawdź > NutrigoLab.pl – Nutrigo Lab Mass (znajdziesz tu też więcej informacji).

Nutrigo Lab Strenght – najlepszy przed treningiem

W tym suplemencie znajdziesz aż 18 aktywnych składników. Ich połączone działanie zapewni ci maksymalną gotowość do treningu. Zwiększy energię, pompę mięśniową, przygotuje CUN na zwiększony wysiłek i zapewni doskonałą wydolność treningową.

Skład jest tak imponujący, że zamiast wymieniać wszystkie składniki załączamy zdjęcie etykiety:

nutrigo lab strenght etykieta

Składniki dobrano tak, by osiągnąć następujące efekty:

 • zwiększenie pompy mięśniowej, gotowości do treningu i wytrzymałości,
 • zwiększenie motywacji poprzez obniżenie poziomu zmęczenia i stresu odczuwanego przez organizm,
 • poprawa zdolności adaptacyjnych,
 • większa wydajność treningowa: więcej powtórzeń, łatwiejsze wykonywanie kolejnych serii.

Te efekty uzyskasz szybko, bo suplement jest bardzo dobrze przyswajany przez organizm i doskonale aktywizuje każde włókno i każdą komórkę nerwową w ciele. 

Dla kogo jest ten suplement i jak go stosować?

Korzyści ze stosowania Nutrigo Lab Strenght odniesie praktycznie każdy intensywnie trenujący sportowiec. Suplement jest szczególnie polecany kulturystom, biegaczom i thriatlonistom. Jednak zawsze wtedy, gdy liczy się jakość treningu, efektywność i wytrzymałość treningowa – stosowanie tego produktu jest jak najbardziej uzasadnione.

Ten suplement ma również formę proszku. Tym razem o smaku napoju energetyzującego. Proszek jest łatwo rozpuszczalny w wodzie.

Zalecane dawkowanie to 2 miarki rozpuszczone w 200ml wody. Jedną tak przygotowaną porcję suplementu należy stosować raz dziennie na kwadrans przed rozpoczęciem treningu. Ze względu na zawartość kofeiny, nie należy w tym samym czasie przyjmować kofeiny w żadnej innej postaci.

Produkt możesz kupić w sklepie Nutrigo Lab, sprawdź > NutrigoLab.pl – Nutrigo Lab Strength (znajdziesz tu też więcej informacji).

Nutrigo Lab Regeneration – najlepsze wsparcie regeneracji

nutrigo lab regenerationStworzony głównie po to, by regenerować, działa lepiej od innych suplementów. Najważniejsze składniki wchłaniane są przez organizm z pominięciem procesów trawienia, dzięki czemu regeneracja po treningu przebiega bardzo szybko i znacznie lepiej niż po innych suplementach z tej grupy.

Efekty działania Nutrigo Lab Regeneration to między innymi:

 • wyraźne zmniejszenie uczucia potreningowego zmęczenia,
 • szybsza regeneracja mięśni i lepsza synteza białek mięśniowych (wspomaga budowanie masy),
 • błyskawiczne uzupełnienie potrzebnych aminokwasów.

Wszystko to umożliwia szybsze, ponowne osiągnięcie pełnej gotowości treningowej.

Składniki suplementu dobrano tak, by zapewnić im możliwie szybkie działanie. Najważniejsze składniki (hydrolizat kazeiny i białko Optipep) sprowadzono do formy gwarantującej natychmiastową przyswajalność bez konieczności strawienia tych składników. Pominięcie tego procesu daje doskonałe efekty.

Dla kogo jest ten suplement i jak go stosować?

Na suplementacji na pewno skorzystają kulturyści i wszystkie osoby budujące masę, bo przyswajalność białek gwarantuje maksymalne wykorzystanie tzw. okna anabolicznego (do 30 minut po treningu).

Jednak Nutrigo Lab Regeneration może być z powodzeniem stosowany przez osoby potrzebujące naprawdę szybkiej, profesjonalnej regeneracji. Może pomóc każdemu aktywnemu sportowcowi. Doskonale działa też w przypadku każdego innego wyczerpującego wysiłku fizycznego.

I ten suplement ma formę proszku, który należy rozpuścić w wodzie w proporcjach 2 miarki proszku na 200 ml wody. Po rozpuszczeniu powstaje napój o przyjemnym truskawkowym smaku. Produkt należy stosować raz dziennie, bezpośrednio po treningu.

Produkt możesz kupić w sklepie Nutrigo Lab, sprawdź > NutrigoLab.pl – Nutrigo Lab Regeneration (znajdziesz tu też więcej informacji).

Nutrigo Lab Burner – ekstremalne spalanie tkanki tłuszczowej

Nutrigo Lab Burner zawiera wyłącznie najsilniejsze naturalne składniki wspomagające proces redukcji tkanki tłuszczowej. Dzięki nim szybko uzyskasz optymalną wagę przed zawodami i wyeksponujesz rzeźbę. Działanie najważniejszych składników następująco opisuje producent:

nutrigo lab burner działanie

Kluczowa wydaje się w tym przypadku redukcja objętości adipocytów, czyli komórek tłuszczowych, gwarantująca szybkie uwalnianie się od tłuszczów. Działanie to jest możliwe dzięki składnikowi Sinetrol Xpur. Warto zwrócić uwagę na fakt, iż działanie tego składnika potwierdzono aż kilkoma badaniami klinicznymi.

Nutrigo Lab Burner działa na co najmniej kilku płaszczyznach, najważniejsze z nich to:

 • szybkie uwalnianie kwasów tłuszczowych poprzez redukcję adipocytów,
 • przyspieszenie lipolizy (rozpadu komórek tłuszczowych),
 • poprawa metabolizmu,
 • zmniejszenie apetytu m.in. poprzez regulację poziomu cukru we krwi.

Dla kogo jest ten suplement i jak go stosować?

nutrigo lab burnerNutrigo Lab Burner został stworzony specjalnie z myślą o osobach, które pracują nad uzyskaniem idealnej, pozbawionej tkanki tłuszczowej sylwetki np. przed zawodami oraz sportowcach w fazie redukcji. Składniki suplementu umożliwiają doprowadzenie wagi do idealnego poziomu i wyeksponowanie rzeźby.

Niemniej jednak na suplementacji skorzystają również wszystkie aktywne osoby chcące pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej możliwie szybko i bezproblemowo.

Ten produkt ma formę łatwych do połknięcia kapsułek. Producent zaleca przyjmowanie 2 kapsułek dziennie przed posiłkiem lub przed treningiem. Kapsułki należy popić minimum 300 ml wody.

Produkt możesz kupić w sklepie Nutrigo Lab, sprawdź > NutrigoLab.pl – Nutrigo Lab Burner (znajdziesz tu też więcej informacji).

 

Więcej informacji o produktach marki Nutrigo Lab znajdziesz na oficjalnej stronie pod adresem > NutrigoLab.pl. Koniecznie zapoznaj się z ofertą i wybierz produkt, który najszybciej i najlepiej pomoże ci osiągnąć oczekiwane efekty.

Zostaw komentarz