Varicorin – najlepsze tabletki na żylaki i obrzęki

varicorin tabletki na żylaki i obrzęki

Zawalcz o swoje nogi. Powiedz stanowcze nie żylakom, obrzękom, ciężkości i zmęczeniu. Łatwo wygrasz tę walkę sięgając po Varicorin – tabletki na żylaki i obrzęki o najlepszym składzie i niezwykłej skuteczności. Poza tym to tabletki całkowicie naturalne i bezpieczne.

Czym jest Varicorin?

To suplement diety, ale suplement niezwykły, bo osiąga wyjątkową skuteczność. Stworzono go na bazie najlepiej przebadanych substancji. Ich pozytywny wpływ na układ krążenia, kondycję naczyń krwionośnych, mikrokrążenie potwierdzono wielokrotnie badaniami. Producent postarał się, by wszystkie składniki suplementu były ukierunkowane na rozwiązanie typowych problemów z nogami przy maksymalnym poziomie bezpieczeństwa i pełnym komforcie stosowania.

Dla kogo jest ten suplement?

Varicorin jest dosłownie dla każdego, kto chce pozbyć się problemów takich, jak:

  • żylaki na nogach – niezależnie od stopnia zaawansowania (choć tu oczywiście nie można zaniedbywać leczenia),
  • pajączków pojawiających się na kończynach dolnych,
  • obrzęków nóg i uczucia ciężkości,
  • hemoroidów czyli żylaków odbytu.

W rzeczywistości każdy, kto chce wzmocnić swoje żyły doceni działanie Varicorinu. Produkt, wbrew pozorom nie jest też przeznaczony wyłącznie dla kobiet, choć prawdopodobnie to panie częściej poszukują remediów na wymienione wyżej dolegliwości.

Reasumując: jeżeli na twoich nogach pojawiają się żylaki, masz tendencje do tworzenia się pajączków, twoje nogi są obrzmiałe i wiecznie wydają się ciężkie i / lub masz problem z hemoroidami – Varicorin na pewno ci pomoże.

Skład tabletek Varicorin

Skład tabletek jest w stu procentach naturalny. I jak już wspomniałam wcześniej, znajdziesz tu wyłącznie składniki, których pozytywny wpływ żylaki, obrzęki i wszystkie inne problemy z nogami, wielokrotnie potwierdzono. Pełen skład przedstawiam na etykiecie. Cechy i działanie najważniejszych składników opisuję poniżej.

varicorin etykieta

 

Venocin® – to specjalnie przygotowany ekstrakt z nasion kasztanowca. Wyróżnia się tym, że jest standaryzowany na zawartość escyny. Substancja ta stanowi minimum 20% ekstraktu. Escyna jest środkiem o działaniu przeciwobrzękowym, przecibólowym oraz przeciwzapalnym. W wielu badaniach klinicznych wykazano jej przydatność w leczeniu nie tylko żylaków czy hemoroidów, ale i niewydolności żylnej o charakterze przewlekłym.
Centellin® – to kolejny standaryzowany ekstrakt z rośliny o właściwościach leczniczych. Centellin pozyskano z wąkrotki azjatyckiej. Zawiera aż 8% triterpenów, które są jednym z najważniejszych składników aktywnych tej rośliny. Wąkrotka i zawarte w niej triterpeny mają silne działanie przeciwżylakowe. Poprawiają krążenie i cyrkulację płynów. Wywierają pozytywny wpływ na metabolizm tkanki łącznej oraz procesy metaboliczne w naczyniach krwionośnych. Dobrze redukują uczucie ciężkich nóg.
Ekstrakt z gryki zwyczajnej z witaminą C – witamina C jest niezbędna do wytworzenia kolagenu, który tworzy nie tylko skórę, ale i ściany wszystkich naczyń krwionośnych (również tych najmniejszych). Witamina zawarta w ekstrakcie z gryki charakteryzuje się wysoką przyswajalnością.
Hesperydyna – ten składnik zapewne znasz, bo znajdziesz go w wielu produktach przeznaczonych do zwalczania żylaków czy pajączków. Varicorin wyróżnia się tym, że zawiera skuteczną i jednocześnie bezpieczną dawkę tej substancji. To sprawia, że działa szybko i efektywnie.
Winorośl właściwa z resveratrolem – korzystnie wpływa na ciśnienie tętnicze i jest jednocześnie bardzo silnym antyoksydantem. Chroni układ krążenia i zapobiega jego osłabieniu, co przekłada się m.in. na lepszą kondycję wszystkich naczyń krwionośnych.
Oczar wirginijski  – działa przeciwzapalnie i przeciwobrzękowo. Jest jednym z najlepszych środków przeciwdziałających ciężkości nóg. Dobrze wpływa na krążenie krwi i kondycję ścianek naczyń krwionośnych, przez co zapobiega pajączkom, żylakom i hemoroidom.
Piperyna – jest nieoczywistym dodatkiem, bo nie znajdziesz jej w wielu suplementach na żylaki czy ciężkość nóg. Tymczasem poza działaniem wspomagającym mikrokrążenie, składnik ten zwiększa przyswajalność pozostałych składników, dzięki czemu działanie Varicorinu jest jeszcze skuteczniejsze.

Działanie Varicorinu (badania)

Kilkukrotnie wspominałam, że skład Varicorinu opracowano bazując na badaniach. Poniżej prezentuję wyniki dwóch z nich.
Na wykresie widać wyraźnie, że w porównaniu z grupą kontrolną (placebo) u osób stosujących HCSE przepuszczalność naczyń włosowatych znacznie zmalała.

Drugi wykres obrazuje z kolei skuteczność składników Varicorinu w porównaiu z placebo i terapią kompresyjną

Jak widzisz skuteczność jest naprawdę więcej niż zadowalająca. Warto ten fakt wykorzystać dla własnego zdrowia, lepszego wyglądu i samopoczucia.

Varicorin a skutki uboczne

Decydując się na suplementację Varicorinem nie musisz obawiać się skutków ubocznych. Oczywiście dla pełnego bezpieczeństwa należy stosować się do zaleceń producenta odnośnie dawkowania. Zalecenia i ostrzeżenia znajdziesz na etykiecie i w ulotce produktu. Etykietę opublikowałam powyżej. Wynika z niej, że zalecana dzienna dawka to 2 kapsułki dziennie i pod żadnym pozorem nie należy jej przekraczać.

Suplement nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży i matek karmiących piersią. Te grupy osób nie powinny więc go stosować. W razie wątpliwości skonsultuj suplementację z farmaceutą lub lekarzem.

Gdzie kupić Varicorin z gwarancją?

Varicorin jest dostępny w naszym sklepie i możesz go kupić z gwarancją satysfakcji. Dzięki temu w razie niezadowolenia uzyskasz zwrot pieniędzy za jedno opakowanie preparatu.

Najtańsze zakupy zrobisz w oficjalnym sklepie, sprawdź już teraz dostępne pakiety:

* Varicorin w cenie  od 84 do 169 zł za opakowanie (tutaj)

* Varicorin w cenie 20% niższej od nominalnej – możliwość zakupu jednego próbnego opakowania (tutaj)

Zostaw komentarz