Locerin – tabletki na wypadanie włosów: skład, działanie, efekty

locerin tabletki na wypadanie włosów

Locerin to jedyne tabletki na wypadanie włosów, które aktywnie oddziałują na proces wzrostu włosa. Dzięki temu zdecydowanie zmniejsza wypadanie włosów i poprawia ich porost. I to niezależnie od przyczyn, które leżą u źródeł problemów z włosami. Czy to hormony, czy błędy dietetyczne, czy stres >>> Locerin to tabletki na wypadanie włosów, które zadziałają w każdej sytuacji. Ochroni twoją fryzurę i pomoże ci ją szybko odbudować.

Locerin ma wyjątkowy skład (bardzo dużo składników aktywnych) i szerokie spektrum działania, a efekty jego stosowania przewyższają efekty jakichkolwiek innych tabletek.

Nowoczesny skład Locerinu

To produkt, którego recepturę oparto na najnowszych osiągnięciach nauki. Nie ma tu żadnych zbędnych składników, a wszystkie składniki (jest ich 26) współpracują, by wzmocnić, zagęścić, zregenerować włosy.

Skład Locerinu z etykiety znajdziesz poniżej. Pod tabelką wyjaśniam pokrótce, jak poszczególne składniki wpływają na włosy. Listę składników znajdziesz też na stronie >>> Locerin.pl.

Ekstrakt z organicznych kiełków groszku zielonego – AnaGain™ Nu 100,00 mg
Ekstrakt z ziela skrzypu polnego [7% krzemionki] 100,00 mg
Ekstrakt z liści pokrzywy zwyczajnej 100,00 mg
Ekstrakt z łodyg bambusa zwyczajnego [70% krzemionki] 100,00 mg
Ekstrakt z liści lucerny siewnej 75,00 mg
Metylosulfonylometan (MSM) 75,00 mg
Ekstrakt z owoców papryki rocznej [10% kapsaicyny] 50,00 mg
Ekstrakt z owoców pieprzu czarnego – BioPerine® [95% piperyny] 5,00 mg
Witamina C 80,00 mg 100%
Niacyna 16,00 mg 100%
Biotyna 500,00 µg 1000%
Magnez 112,50 mg 30%
Cynk 10,00 mg 100%
Miedź 1,00 mg 100%
Mangan 2,00 mg 100%
Selen – Selenium SeLECT® 55,00 µg 100%

AnaGain™ Nu

AnaGain™ Nu to najnowsze odkrycie nauki. Ten specjalnie spreparowany składnik ma bardzo intensywny wpływ na proces wzrostu włosa. W badaniach okazało się, że nie tylko skraca fazę anagenu (a więc tę fazę gdy włos jest martwy) i umożliwia szybszą regenerację fryzury, ale też oddziałuje na tempo wytwarzania nowych włosów. Dzięki temu, niezależnie od przyczyn ich przerzedzania się, tempo wzrostu wzrasta a ilość wypadających włosów maleje.

Ekstrakt ze skrzypu, ekstrakt z pokrzywy i bambusa zwyczajnego

To znane składniki tabletek na wypadanie włosów, może z wyjątkiem bambusa, którego nie znajdziesz w wielu suplementach. A szkoda, bo wszystkie trzy zioła, ze szczególnym uwzględnieniem bambusa, są przede wszystkim dobrymi źródłami krzemionki.Dodatkowo pokrzywa dostarcza bardzo wielu cennych składników odżywczych oraz reguluje pracę gruczołów łojowych.

Ekstrakt z lucerny siewnej

Lucerna jest źródłem izoflawonów, które bardzo korzystnie wpływają na kobiecą gospodarkę hormonalną, która jak wiadomo ma niebagatelny wpływ na włosy. Jednak w tym przypadku ważniejszy jest fakt, iż lucerna działa na włosy wzmacniająco, to prawdziwa bomba odżywcza, która regeneruje włosy i chroni je  do tego stopnia, że powstrzymuje nawet utratę koloru.

MSM

Jest źródłem łatwo przyswajalnej siarki, a siarka jest jednym z budulców włosów i paznokci. MSM poprawia jakość włosów. Sprawia, że stają się mocniejsze, grubsze, bardziej wytrzymałe. I oczywiście szybciej rosną. MSM wpływa też korzystnie na pracę gruczołów łojowych.

Ekstrakty z papryczki rocznej i pieprzu

Jeden ekstrakt jest źródłem kapsaicyny, drugi – piperyny. Te alkaloidy bardzo korzystnie wpływają na porost włosów. Poprawiają ukrwienie w skórze głowy, a co za tym idzie zwiększają potencjał wzrostowy włosów. Dodatkowo piperyna ( w tym przypadku w formie bioperine – ekstraktu z pieprzu standaryzowanego na zawartość piperyny) zwiększa przyswajalność składników zawartych w Locerinie. To oczywiście przekłada się na jeszcze większą skuteczność.

Witaminy

Są ogólnie bardzo ważne dla całego organizmu i spełniają wiele funkcji również w procesie wzrostu włosów. Działają wielokierunkowo, biorą udział w procesach przetwarzania i syntezy różnych substancji (np. witamina C jest niezbędna do przetworzenia MSM i wytworzenia kolagenu) i oddziałują bezpośrednio na włosy.

Witamina C – zwiększa potencjał MSM, wpływa na syntezę kolagenu, jest przeciwutleniaczem.

Niacyna – bierze udział w przemianach i przyswajaniu aminokwasów, wzmacnia łodygę włosa.

Biotyna – jest włosom niezbędna do prawidłowego wzrostu. To bodaj najpopularniejszy składnik w suplementach na wypadające włosy.

Minerały

Równie ważne jak witaminy, i to dla całego organizmu. Podobnie jak witaminy biorą udział w bardzo wielu procesach. Przy poszczególnych minerałach wymieniam jedynie ich bezpośredni lub pośredni wpływ na włosy.

Magnez – zwiększa wytrzymałość włosów, zmniejsza wypadanie.

Cynk – wpływa na pracę gruczołów łojowych, podobnie jak magnez niezbędny dla wzrostu włosów, nadaje im również wytrzymałość.

Miedź – wzmacnia włosy, jest niezbędna do wytworzenia tzw. mostków dwusiarczkowych, pogłębia również kolor włosów i chroni przed siwieniem.

Mangan – wzmacnia włosy, bez niego są kruche i łamliwe oraz częściej wypadają.

Selen – również działa wzmacniająco, dodatkowo stymuluje pracę gruczołu tarczowego, a niedoczynność tarczycy, nawet lekka, może znacząco pogarszać wygląd i kondycję włosów.

Działanie Locerinu na przyczyny wypadania włosów

Dla lepszego zobrazowania wpływu Locerinu na włosy przyjrzyjmy się bliżej temu, jak Locerin radzi sobie z przyczynami wypadania włosów, a dokładniej – jak poprawia stan czupryny w starciu z konkretnymi problemami.

Wypadanie włosów po odchudzaniu – Locerin intensywnie odżywia włosy, dostarcza budulca i wszystkich niezbędnych stymulatorów wzrostu. Pobudza proces wzrostu włosa i skraca okres, w którym włos jest martwy – poszczególne włosy szybciej przechodzą ze stanu spoczynku do wzrostu.

Wypadanie włosów po lekach, chorobach, osłabieniu organizmu – tu również sprawdza się przede wszystkim działanie odżywcze Locerinu. Dodatkowo jeśli wzrost włosów został “uśpiony” przez wymienione wcześniej czynniki, Anagain Nu zawarty w tabletkach doprowadza do wybudzenia mieszków włosowych inicjując i intensyfikując wzrost.

Wypadanie włosów o podłożu hormonalnym – niezależnie od tego, czy wypadanie włosów jest spowodowane nadaktywnością androgenów (DHT i łysienie androgenowe), czy zaburzeniami w gospodarce hormonami kobiecymi (estrogeny) czy też nadczynnością lub niedoczynnością tarczycy – Locerin sprawdzi się w każdym przypadku. Z jednej strony pobudza procesy wzrostu włosów i zwiększa aktywność mieszków włosowych, nie pozwalając hormonom na wyrządzanie większych szkód. Z drugiej – nieznacznie oddziałuje na gospodarkę hormonalną jako taką, przy czym jest na tyle łagodny, że można go stosować bez żadnych obaw o zdrowie.

Włosy słabe, zniszczone, wypadające na skutek błędów, zaniedbań i dowolnych innych czynników – Locerin pomoże ci je wzmocnić i odbudować dzięki składnikom wpływającym na strukturę i wygląd włosów.

Jak widzisz Locerin działa w każdym przypadku. I to już w ciągu pierwszego miesiąca suplementacji.

Wypróbuj Locerin na swoje problemy z włosami >>> tu  więcej informacji + możliwość zamówienia prosto u producenta.

Jakie są efekty działania Locerinu?

Jak łatwo wywnioskować z powyższych informacji Locerin wykazuje pełne spektrum działania na włosy. Możesz więc liczyć na to, że suplementacja przyniesie niżej wymienione efekty.

  • Zmniejszenie wypadania włosów już w pierwszym miesiącu stosowania Locerinu, badania wskazują, że może to być redukcja rzędu 30% i więcej, w kolejnych miesiącach efekt będzie jeszcze lepszy >>> tu masz opis tych badań.
  • Przyspieszenie wzrostu włosów również w pierwszym miesiącu stosowania. Wyniki badań i opinie >>> tutaj.
  • Znacząca poprawa wyglądu włosów i ich ogólnej kondycji.

Czy Locerin ma skutki uboczne?

To bezpieczny suplement, który nie ma skutków ubocznych. Nie zawiera niczego, co mogłoby zaszkodzić. Dla pełnego bezpieczeństwa należy stosować go zgodnie z zaleceniami producenta i nie przekraczać zalecanego dawkowania (2 kapsułki dziennie, przed posiłkiem, popijając wodą).

Gdzie kupić Locerin?

Zachęcamy do zakupu >>> w naszej drogerii.

Produkt można też kupić w oficjalnym sklepie pod adresem >>> Locerin.pl, gdzie dostępne są korzystne pakiety.

Jeśli chcesz jedynie wypróbować Locerin, to najkorzystniejszą opcją jest zakup próbnego opakowania o 20% taniej >>> sprawdź Locerin.pl – Oferta Specjalna.

Locerin sprzedawany jest z gwarancją satysfakcji, to znaczy, że w razie niezadowolenia z efektów możesz odzyskać wydane pieniądze.

>>> Zamów Locerin teraz by wzmocnić i zyskać gęste włosy <<<

Zostaw komentarz