ProFlexen – najlepszy kolagen na stawy

najlepszy kolagen na stawy, proflexen

Z badań wynika, że to niezdenaturyzowany kolagen najlepiej wpływa na stawy. Nie glukozamina, chondroityna czy MSM, ale kolagen właśnie. Z przyjemnością prezentuję więc nowy produkt w naszej ofercie – ProFlexen, w którego składzie znajdziesz wszystkie najważniejsze substancje chroniące i odbudowujące stawy. To produkt stworzony tak, by stawy wzmocnić, zregenerować i przynieść ulgę, gdy jest potrzebna. A potrzebuje jej wiele osób.

ProFlexen – efekty, które osiągniesz

Bez zbędnych wstępów (ogólne informacje podamy na koniec) powinieneś / powinnaś wiedzieć, że dzięki dobrze dobranej suplementacji możesz osiągnąć następujące efekty:

  • poprawę ruchomości stawów i eliminację wszelkich niedogodności powodowanych przez stawy w czasie ruchu (dyskomfort, ból, strzykanie),
  • poprawę wytrzymałości tkanek tworzących stawy i ochronę przed kontuzjami, w tym w czasie intensywnego wysiłku,
  • wzmocnienie kości czyli tych tkanek, które bezpośrednio współpracują ze stawami,
  • eliminację sztywności i zwiększenie elastyczności, co łatwo zauważysz w życiu codziennym.

Takie właśnie efekty gwarantuje >>> ProFlexen, którego skład został zoptymalizowany pod kątem potrzeb współcześnie żyjących osób, uskarżających się na problemy ze stawami i / lub narażonych na kontuzje.

ProFlexen – dla mniej i bardziej aktywnych

Problemy ze stawami są prawdziwą bolączką naszych czasów. A wynika to nie z faktu, iż jesteśmy nadaktywni, wprost przeciwnie. Aktywność fizyczna przeciętnego współczesnego człowieka jest niestety znikoma. Stąd i aparat ruchu, z braku stymulacji, słabnie i jest bardziej narażony na kontuzje.

Z drugiej strony są oczywiście i takie osoby, które z racji dużej aktywności są narażone na kontuzje i urazy stawów. Wskutek nadmiernej eksploatacji stawy również mogą wymagać regeneracji.

ProFlexen został przygotowany tak, by pomagać różnym osobom – zarówno tym bardziej jak i mniej aktywnym. Każdy może wykorzystać jego potencjał dla regeneracji chrząstek stawowych i wzmocnienia stawów. Zobacz >>> tutaj jak może ci pomóc.

ProFlexen – skład

Suplement jest bardzo złożony. Dzięki temu działa silniej i lepiej niż inne suplementy tego typu.

Niezdenaturyzowany kolagen typu 2 UC II ®.

To najlepszy na chwilę obecną składnik wspomagający zdrowie stawów. Tym składnikiem jest specjalnie przygotowany niezdenaturyzowany kolagen typu drugiego UC II. Formuła tego kolagenu została opatentowana i jest prawnie chroniona.

W badaniach wykazano, że kolagen tego typu działa na stawy znacznie lepiej niż glukozamina i chondroityna. Badano zarówno osoby z  chorymi, jak i aktywne osoby zdrowe. W obydwu przypadkach zanotowano znaczącą poprawę. Stwierdzono też, że kolagen UC II jest też pozbawiony skutków ubocznych. >>> Tutaj znajdziesz więcej informacji o badaniach.

Glukozamina, chondroityna i MSM

To substancje tradycyjnie polecane w leczeniu problemów ze stawami.  Nie są tak efektywne jak kolagen i ich skuteczność nie jest stuprocentowa, jednak wielu osobom pomagają. Dlatego dodanie ich do ProFlexenu było dobrym pomysłem. Dodatkowo, ponieważ ProFlexen bazuje na kolagenie, zminimalizowano w ten sposób ryzyko wystąpienia skutków ubocznych właściwych dla suplementacji samą glukozaminą.

Ekstrakty z kadzidłowca indyjskiego i ostryżu długiego

Obydwie rośliny są wykorzystywane w medycynie ajurwedyjskiej. W pierwszym przypadku ekstrakt pozyskiwany jest z żywicy, w drugim z kłącza. Ostryż zawiera duże ilości kurkuminy, która wspiera zdrowie stawów i ma działanie przeciwzapalne. Natomiast żywica kadzidłowca indyjskiego poprawia elastyczność stawów, w medycynie indyjskiej wykorzystywana jest nie tylko w celu regeneracji stawów, ale i w łagodzeniu bólu towarzyszącego spowodowanego ich chorobami.

Witamina C i mangan

To niezbędne dodatki do suplementu tego typu. Witamina C jest niezbędna do zsyntetyzowania kolagenu tworzącego stawy, natomiast mangan aktywuje enzymy biorące udział w wielu procesach fizjologicznych.

Efekty i skutki uboczne

ProFlexen jest bezpiecznym suplementem i raczej nie ma skutków ubocznych. Należy przyjmować go oczywiście zgodnie z zaleceniami podanymi w ulotce.

Jeśli chodzi o efekty, osoby stosujące ProFlexen potwierdzają, że suplement:

  • eliminuje sztywność stawów,
  • łagodzi bóle stawów,
  • zwiększa zakres ruchu,
  • przyspiesza regenerację.

Efekty te zauważalne są już w pierwszych tygodniach stosowania suplementu.

Gdzie kupić ProFlexen i czy warto?

Warto stosować go nawet profilaktycznie. To bardzo dobry, nowoczesny suplement o skuteczności potwierdzonej badaniami.

Został wprowadzony do oficjalnego obrotu w Polsce i na całym świecie. I można go kupić online.

Polecamy zakupy >>> w oficjalnym sklepie lub >>> w naszej drogerii online.

W obydwu przypadkach otrzymasz gwarancję satysfakcji i możliwość zwrotu jeśli suplement nie spełni twoich oczekiwań.

Zostaw komentarz