Poznaj Piperinox i niezwykłe właściwości piperyny

piperinox

Piperinox silnie wspomaga odchudzanie. Nie tylko dlatego, że piperyna jest alkaloidem o odchudzających właściwościach. W Piperinox znajdziesz najsilniejsze rośliny odchudzające, a właściwie ekstrakty z nich dobrane tak, by osiągnąć maksimum efektów.

Piperinox niedawno trafił do naszej oferty. Jest suplementem zgłoszonym do sprzedaży w większości państw świata (w tym oczywiście Polska i Unia Europejska). Jest przebadany i bezpieczny. I jak niesamowicie działa! Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej o piperinie i >>> Piperinox. Warto zaznajomić się z tym suplementem, a jeśli pojawi się taka potrzeba – warto go również stosować.

Piperyna a odchudzanie

Ponieważ piperyna jest głównym składnikiem Piperinox, prezentację suplementu zaczniemy od omówienia jej niezwykłych możliwości. Są naprawdę niezwykłe, bo niewiele substancji aktywnych pozyskiwanych z roślin ma tak szerokie spektrum działania jak ona. Niewiele też pochodzi z tak łatwo dostępnych źródeł jak pieprz. Tak. Piperyna jest alkaloidem występującym w pieprzu.

Piperyna pomaga w odchudzaniu na kilka sposobów. Najważniejsze z nich to:

 • zwiększenie lipolizy czyli procesu, który polega na rozpadzie komórek tłuszczowych (podobnie działa kofeina),
 • regulacja poziomu hormonów głodu i sytości (lub szczupłości i otyłości jak nazywają je niektórzy), czyli insuliny, leptyny, greliny i adiponektyny,
 • zwiększenie zużycia glukozy przez mięśnie szkieletowe, co zapobiega odkładaniu się zapasów w postaci komórek tłuszczowych,
 • zwiększenie zapotrzebowania na energię nawet w stanie spoczynku (uwaga! to dobra wiadomość dla osób, które przejawiają niewielką aktywność fizyczną),
 • poprawa przyswajalności składników odżywczych zawartych w pokarmach i suplementach, to oznacza zwiększenie efektywności działania również suplementów z piperyną. Dlatego tak dobrym rozwiązaniem było stworzenie Piperinox na bazie kilku aktywnych substancji o działaniu odchudzającym,
 • przyspieszenie regeneracji po wysiłku – to z kolei dobra wiadomość dla osób, dla których ważna jest aktywność fizyczna oraz tych, którzy chcą zacząć więcej się ruszać – piperyna sprawi, że będzie to łatwiejsze i nie tak męczące.

Kto może na tym skorzystać?

Te informacje mogą ci niewiele mówić, dlatego pozwól, że pokrótce wyjaśnię kto i w jakich okolicznościach oraz w jaki sposób może skorzystać na suplementacji piperyną.

Po pierwsze: osoby, które bezskutecznie borykają się z nadwagą / otyłością

Te osoby doskonale wiedzą, jak trudno jest schudnąć. Niby łatwo powiedzieć, że można przejść na dietę i zacząć ćwiczyć, ale gdy organizm przez wiele lat tkwił w metabolicznym i energetycznym marazmie – bardzo trudno to zrobić.

Współczesny tryb życia, nawyki utrwalane przez wiele lat – nie sprzyjają odchudzaniu, stąd i plaga otyłości i nadwagi.

Ponieważ piperyna w dużym stopniu naprawia zniszczone czy raczej rozregulowane procesy fizjologiczne – z nią będzie znacznie łatwiej, o czym przekonasz się tracąc szybko kilka kilogramów. Szybko, bo Piperinox działa już w ciągu kilku dni. 

Po drugie: osoby, które chcą przyspieszyć odchudzanie

Odchudzanie jest procesem powolnym i bardzo często trwa tak długo, że bardzo trudno wytrwać w rygorze ćwiczeń i diety nawet wtedy, gdy rygor nie jest nazbyt rygorystyczny. Stosując piperynę, a najlepiej Piperinox przyspieszysz efekty odchudzania. To pozwoli ci utrzymać możliwie najwyższą motywację i zbliży znacząco do osiągnięcia upragnionego celu.

Po trzecie: osoby aktywne, które są w fazie redukcji

Nawet jeśli nie potrzebujesz zrzucać wielu kilogramów nadwagi możesz skorzystać z właściwości piperyny gdy jesteś osobą aktywną i próbujesz jedynie zredukować tkankę tłuszczową, która uparcie trzyma się w twoim organizmie. Piperinox pozwoli ci zwiększyć efektywność twoich wysiłków, bo dzięki niemu redukcja będzie przebiegać znacznie szybciej.

Inne składniki Piperinox

Dlaczego Piperinox jest tak efektywny? Bo ma naprawdę niezwykły skład. Co prawda dodatkowe składniki pojawiają się w wielu suplementach z piperyną dostępnych na naszym rynku, ale nigdy w takiej konfiguracji. A konfiguracja jest naprawdę optymalna.

Obok wszechstronnie odchudzającej piperyny, Piperinox zawiera też:

 • ekstrakt z gorzkiej pomarańczy będący źródłem synefryny (poprawia metabolizm i spalanie tłuszczu),
 • ekstrakt z cynamonowca (kontroluje cukier we krwi, wspomaga trawienie),
 • ekstrakt z imbiru (poprawia metabolizm),
 • ekstrakt z papryczek (zwiększa metabolizm i spalanie tłuszczu),
 • ekstrakt z guarany (wzmaga lipolizę – rozpad komórek tłuszczowych, poprawia metabolizm).

Piperyna zawarta w Piperinox dodatkowo zwiększa przyswajalność, a więc również efektywność tych składników. Suplement może więc pochwalić się bardzo wysoką skutecznością.

Piperyna czy BioPerine®?

Piszemy o piperynie, choć w rzeczywistości Piperinox zawiera BioPerine®. Czym jest ten składnik? To nic innego jak ekstrakt z pieprzu standaryzowany na zawartość piperyny w ilości 95%, a dodatkowo wolny od wszelkich zanieczyszczeń (głównie chemicznych pochodzących np. z nawozów czy środków ochrony roślin używanych przez producentów pieprzu).

Innymi słowy wybierając >>>Piperinox z BioPerine® możesz mieć pewność, że otrzymasz produkt o najlepszej jakości na rynku.

Chudnij z Piperinox

Piperinox jest bardzo dobrym suplementem o czym przekonują również opinie osób, które go stosowały i recenzje blogerów. 

Z Piperinox znacznie łatwiej zrzucisz zbędne kilogramy i zrobisz to też dużo szybciej niż bez niego.

Zamów Piperinox w oficjalnym sklepie >>> Piperinox.pl w korzystnych cenowo pakietach >>> tylko tutaj.

Możesz też skorzystać z rabatu 20% na jedno opakowanie, sprawdź >>> Piperinox.pl – Oferta Specjalna.

1 Komentarz

 • Ja ostatnio często spotykałem się z opiniami że piperyna nie działa ale te opinie pochodzą od osób które stosowały ją przez tydzień albo 2 radzę odczekać przynajmniej miesiąc tak jest ze wszystkimi suplementami

Zostaw komentarz