Melatolin Plus – Najlepsze Tabletki na Sen

Melatolin Plus tabletki na sen

Jeśli masz jakiekolwiek problemy ze snem, a tzw. domowe sposoby i apteczne tabletki ci nie pomagają, wypróbuj produkty najnowszej generacji. Takim produktem jest Melatolin Plus. Za chwilę ci o nim opowiemy.

Zanim to zrobimy jedna ważna uwaga: mając problemy ze snem musisz reagować natychmiast, w przeciwnym wypadku ucierpi na tym cały twój organizm, zarówno psyche jak i fizyczność.

Kolejne ważne zastrzeżenie: zaburzenia snu, w tym bezsenność, są najczęściej warunkowane co najmniej kilkoma czynnikami. Stosunkowo rzadko u ich źródeł leży tylko jedna przyczyna / jedno zaburzenie fizjologiczne bądź psychiczne. Dlatego najbardziej znane tabletki na sen, które jednocześnie należą do najczęściej kupowanych i najniżej ocenianych, są tak mało skuteczne.

Tymczasem >>> Melatolin Plus zawiera pełne spektrum składników pozwalających uporać się z najbardziej złożonymi i uporczywymi przyczynami bezsenności.

Melatolin Plus – nie tylko melatonina

Melatonina jest najlepszym uzupełnieniem diety dla osób, które pracują zmianowo, ich rytm dobowy jest zaburzony lub wytwarzają zbyt mało melatoniny. Jest ona jednocześnie nadużywana przez innych, których bezsenność wynika z diametralnie różnych przyczyn i tego problemu sama melatonina nie rozwiąże.

Dlatego też chociaż Melatolin Plus bazuje na melatoninie, to dzięki zawartości wielu innych składników, jest suplementem bardzo uniwersalnym, przeznaczonym dla osób borykających się nawet z uporczywą bezsennością i osób, na które nie działają inne tabletki.

W Melatolin Plus, obok regulującej rytm dobowy melatoniny, znajdziesz składniki takie, jak:

  • l-tryptofan, który jest aminokwasem i prekursorem serotoniny. Serotonina natomiast obok regulacji rytmu dobowego, wpływa również na nastrój. Jeśli słyszałeś / słyszałaś kiedyś o dobrym wpływie 5-htp na sen lub zdarzyło ci się 5-htp stosować, to wiedz, że tryptofan jest jego suplementacyjnym zamiennikiem, bo 5-htp powstaje właśnie z tryptofanu,
  • ekstrakt z melisy lekarskiej to kolejny ważny składnik, może nie tak imponujący jak tryptofan czy inne, o których za moment powiemy, ale bez melisy i jej uspokajającego wpływu trudno by było osiągnąć pełną efektywność suplementu,
  • l-teanina, która jest składnikiem zielonej herbaty ma działanie ogólnie odprężające organizm. Badania dowodzą, że jest bardzo przydatna w walce z bezsennością,
  • ashwagandha jest ziołem chętnie i często wykorzystywanym w medycynie ajurvedyjskiej. Nazywana indyjskim żeń szeniem jest bogatym źródłem fitosteroli, witanolidów i glikozydów o działaniu odprężającym i wzmacniającym układ nerwowy na tyle, że znacznie łatwiej jest walczyć ze stresem,
  • kwas gamma aminomasłowy, w skrócie GABA, jest jednym z najważniejszych neuroprzekaźników, a badania wykazują, że nawet 30% osób cierpiących na bezsenność ma obniżony poziom tego kwasu w organizmie. Dodanie GABA do Melatolin Plus było bardzo dobrym pomysłem,
  • chmiel, szafran, rumianek pospolity (ekstrakty) i witamina B6 – powinny być nieodłącznymi dodatkami do każdych tabletek na sen, które mają osiągnąć satysfakcjonującą efektywność. Wszystkie te składniki wspomagają i regulują pracę ośrodkowego układu nerwowego i są nieodzowne dla zyskania uspokojenia, odprężenia i możliwości zapadnięcia w zdrowy i spokojny sen.

Jak żadne inne tabletki na sen na rynku >>> Melatolin Plus zawiera wszystkie te składniki, dlatego świetnie radzi sobie z każdą bezsennością (zobacz tu!).

Melatolin Plus – wpływ na organizm i efekty

Melatolin Plus działa dość szybko. Zawarte w nim składniki dobrano tak, by już po pierwszym, drugim użyciu zauważyć znaczącą różnicę. Jedynie osoby, których problemy z bezsennością są warunkowane brakiem równowagi hormonalnej / neuroprzekaźnikowej (serotonina, melatonina) będą musiały poczekać dłużej, bo około tygodnia – dwóch. Niemniej jednak również i one zauważą szybko, że ich równowaga biologiczna ulega poprawie. Tak więc pod kątem działania suplement można ocenić bardzo szybko.

A jakie to działanie?

Wszystkie czynniki zaburzające zdrowy sen można podzielić na takie, które są skutkiem ogólnych zaburzeń fizjologicznych (złego samopoczucia, wahań nastrojów), zaburzeń w pracy układu nerwowego i jego elementów odpowiedzialnych za zasypianie i sen oraz czynników psychologicznych.

Melatonin Plus a ogólne samopoczucie

Melatolin Plus to jednocześnie doskonałe źródło substancji odżywczych dla ośrodkowego układu nerwowego zawiadującego całym organizmem, jak i substancji wspomagających pracę i wytwarzanie hormonów i neuroprzekaźników sterujących rytmem dobowym, samopoczuciem i zasypianiem.

W tym przypadku, efektem jego działania jest regulacja rytmu dobowego, uzupełnienie niedoborów oraz usprawnienie funkcjonowania organizmu, co przekłada się na eliminację lub przynajmniej zmniejszenie intensywności zaburzeń snu.

Bezpośredni wpływ na zasypianie i jakość snu

Melatolin Plus pozwala wyregulować rytm dobowy, wyeliminować jet lag i ułatwić zasypianie osobom pracującym zmianowo. Relaksuje, odpręża, uzupełnia niedobory melatoniny i witaminy B6, dzięki czemu organizm łatwiej zasypia i śpi głęboko i zdrowo.

Eliminacja psychologicznych przyczyn bezsenności

Tu przede wszystkim należy wspomnieć o złagodzeniu (lub nawet eliminacji) stresu, również tego wynikającego z niemożności zaśnięcia. Ilekroć stresujesz się tym, że nie możesz zasnąć, tylekroć gorzej zapadasz w sen. Odpowiednia suplementacja usuwa i ten problem. Dodatkowo dzięki uzupełnieniu ewentualnych niedoborów serotoniny Melatolin Plus pomoże ci lepiej funkcjonować w ciągu dnia – poprawi nastrój i sprawi, że będziesz lepiej znosić stres.

Podsumowanie

Jak widzisz ten suplement najnowszej generacji ma bardzo szerokie spektrum działania. Jeśli chcesz jak najszybciej pozbyć się problemów ze snem Melatolin Plus jest najlepszym rozwiązaniem.

Działa szybko, skutecznie i jest stuprocentowo bezpieczny.

Możesz go zamówić już teraz (z gwarancją satysfakcji!) bezpośrednio na stronie producenta >>> sprawdź MelatolinPlus.pl

Próbne opakowanie możesz też zamówić o 20% taniej >>> sprawdź MelatolinPlus.pl – Oferta Specjalna

1 Komentarz

  • Melatonina działa po kilku tygodniach, a tu zastanawiam się czy rzeczywiście można liczyć na szybszy efekt

Zostaw komentarz