Spirulin Plus – nowoczesne tabletki na odkwaszenie i oczyszczenie organizmu

spirulin plus tabletki na odkwaszenie i oczyszczenie organizmu

Czy współczesnemu człowiekowi naprawdę niezbędne są tabletki na odkwaszenie i oczyszczenie organizmu? Czy konieczne są jakieś szczególne zabiegi mające na celu oczyszczenie organizmu z nagromadzonych w nim toksyn. Przecież organizm sam się oczyszcza i dopóki jest zdrowy, tj. funkcjonuje w pełni sprawnie, żadne kuracje oczyszczające nie są mu potrzebne!

To wydaje się oczywiste, ale czy aby na pewno?

W dzisiejszym poście postaram się przybliżyć ci typowe zagadnienia / problemy i pytania związane z oczyszczaniem.

A jeśli uznasz, że specjalne oczyszczanie jest ci potrzebne, zarekomenduję środek, który na dzień dzisiejszy jest zdecydowanie najlepszy, to >>> Spirulin Plus – nowoczesne tabletki oczyszczające i odkwaszające łączące m.in. siłę i niesamowite właściwości spiruliny i chlorelli.

Komu przyda się oczyszczanie?

W zasadzie organizm oczyszcza się sam. W zasadzie. Bo robi to dobrze jedynie zdrowy i w pełni sprawny organizm.

A jak to jest z nami? W gruncie rzeczy niewiele współcześnie żyjących osób jest autentycznie zdrowa.

Nawet jeśli nie zapadamy na jakieś choroby, to dokuczają nam “defekty” urodowo-zdrowotne takie jak cellulit, rozstępy, trądzik pospolity i różowaty, miewamy (bardzo często) alergie, atopowe czy łojotokowe zapalenie skóry, bywamy ospali, zapadamy na depresje, jesteśmy poddenerwowani i nie możemy spać.

Innymi słowy, funkcjonujemy w sposób, który trudno nazwać naprawdę zdrowym życiem bez dolegliwości i zmartwień.

Jeśli dodać do tego dietę tj. uwzględnić fakt, iż dostępne pożywienie (to które znajdujemy na sklepowych półkach) jest średnio zdrowe, bo nafaszerowane chemią, uszlachetniaczami i konserwantami, to trudno negować konieczność postarania się o “usprawnienie” mechanizmów rządzących naszym życiem i zachodzących w naszych organizmach.

Trudno też negować konieczność usunięcia przynajmniej części nagromadzonych w ciele toksyn.

Naturalne mechanizmy oczyszczające bywają niestety tak przeciążone, a przy tym tak zbombardowane zanieczyszczeniami, że nie dają sobie rady, nasze ciała są więc zagrożone kumulacją toksyn.

Całkowicie naturalne oczyszczanie organizmu

Jest oczywiście możliwe, bo sprawny i zdrowy organizm oczyszcza się kilkoma drogami.

Przede wszystkim poprzez oddech – wydychamy część zanieczyszczeń (niestety tylko część), które dostają się do organizmu wraz z powietrzem. Ciało oczyszcza się też wtedy, gdy się pocimy. Wraz z potem usuwanych jest spora ilość toksyn.

Podobnie oczyszczanie zachodzi wtedy, gdy wydalamy mocz i resztki pokarmowe wraz z kałem.

Jeśli chodzi o oddychanie, niewiele możemy zrobić – powinniśmy zadbać jedynie o to, by funkcjonować w środowisku o jak najmniejszym zanieczyszczaniu powietrza.

Aby intensywniej oczyszczać się przez skórę powinniśmy przede wszystkim zachować odpowiednią higienę, warto też regularnie ćwiczyć (wtedy też się pocimy) oraz od czasu do czasu udać się do sauny.

Najlepiej jednak, bo najintensywniej oczyścimy organizm, wzmacniając oczyszczanie poprzez układ wydalniczy. W naszej tradycji domowego leczenia pojawia się wiele sposobów na zwiększenie wydalania moczu (ba! ale podstawowym pozostaje regularne picie dość dużych ilości wody) – warto je wykorzystać.

Jeśli chodzi o wydalanie, powinniśmy też przede wszystkim zadbać o zapewnienie odpowiednich warunków jelitom i o pozbycie się zaparć. Pracę układu pokarmowego można zintensyfikować przy pomocy substancji, które już wspomniałam – mowa o chlorelli i spirulinie a właściwie suplemencie stworzonym na ich bazie.

Spirulina i chlorella oraz preparaty na ich bazie

Czy spirulina i chlorella oczyszczają organizm? Ależ tak, i to jak. Udowodniono w badaniach, że są one w stanie usunąć z organizmu nawet zalegające w nich metale ciężkie!

Co jednak najważniejsze (o tym musisz pamiętać, jeśli zależy ci na zdrowiu!), to fakt, że zarówno spirulina, jak i chlorella przeprowadzają oczyszczanie na poziomie komórkowym. To znaczy, że dzięki nim uwolnisz z toksyn nie tylko ciało jako takie, nie tylko poszczególne narządy czy tkanki, ale wręcz każdą komórkę swego ciała.

To naprawdę możliwe, a zaobserwujesz to też dość szybko stwierdzając, że zaczynasz się czuć znacznie lepiej niż wcześniej.

Nic w tym dziwnego, bo twoje ciało (każda komórka!) po prostu z ulgą odetchnie!

Spirulin Plus

Ale Spirulin Plus to nie tylko spirulina i chlorella, bo je możesz kupić oddzielnie.

Spirulin Plus jest prawdziwie oczyszczającym supelmentem, bo ta kompozycja zawiera nie tylko spirulinę i chlorellę, ale też wyciągi z lucerny siewnej, pokrzywy i zielonej herbaty, wzbogacone o cynk.

Owszem, każdy z tych składników możesz kupić oddzielnie, ale czy to się opłaci?

Zdecydowanie za dużo z tym zachodu.

Spirulin Plus wychodzi naprzeciw potrzebom osób takich, jak ja czy ty (jeśli cenisz wygodę) – zawiera wszystko, czego potrzeba organizmowi do oczyszczenia i jest niezwykle łatwy w stosowaniu.

Gotowy / gotowa na oczyszczanie?

Jeśli tak, to mam trzy informacje:

Zaopatrz się w ten produkt jak najszybciej, polecam, bo oczyszczony organizm naprawdę funkcjonuje znacznie lepiej i łatwiej. Oczyszczanie to dla samopoczucia naprawdę świetna sprawa!

 

Zostaw komentarz