Fibre Select – Wyjątkowy Błonnik Witalny już Dostępny w naszym Sklepie

błonnik witalny fibre select

Jeżeli szukasz dobrze skomponowanego, świetnego jakościowo błonnika witalnego, który będziesz mógł / mogła wykorzystać na kilka sposobów – koniecznie zainteresuj się Fibre Select.

Produkt, od niedawna dostępny również w naszej ofercie, spełnia oczekiwania najbardziej wymagających osób, a przy tym jest niezwykle łatwy w stosowaniu.

 

Poznaj błonnik witalny Fibre Select

>>> Fibre Select to błonnik witalny przeznaczony dla osób, które chcą możliwie jak najbardziej skorzystać na spożyciu błonnika witalnego.

Błonnik ten zawiera nie tylko dwie podstawowe składowe błonnika witalnego tj. babkę jajowatą i babkę płesznik, ale ma w swoim składzie również mikronizowany błonnik jabłkowy, mikronizowany błonnik lniany i gumę guar.

To w sumie 5 rodzajów błonnika, czyli substancji wypełniających, balastowych, oczyszczających i regulujących pracę jelit.

Babka płesznik i jajowata są w postaci zmielonej, podczas gdy inne błonniki poddano mikronizacji, dzięki czemu jeszcze pełniej można wykorzystać ich potencjał.

Błonniki te wzbogacono o składniki prebiotyczne (inulinę i oligofruktozę z cykorii), które z kolei stanowią pożywkę dla korzystnych bakterii jelitowych. Dzięki temu Fibre Select sprzyja utrzymaniu flory jelitowej na poziomie, gwarantującym sprawne funkcjonowanie organizmu i solidne wsparcie zarówno dla trawienia (przyswajania pokarmów) jak i odporności.

Przewaga Fibre Select nad innymi witalnymi błonnikami

Najłatwiej dostępne, bo i najtańsze produkty z tej kategorii, są po prostu mieszankami nasion, i to nasion z samych babek tzn. z babki płesznik i babki jajowatej.

Dostarczają więc jedynie dwóch typów błonnika.

Jak już wspomniałam wyżej, Fibre Select zawiera aż 5 typów błonnika i to w różnych postaciach, przy czym błonnik lniany i błonnik z jabłek, są błonnikami mikronizowanymi.

W większości tzw. wiodących błonników nie znajdziesz takiego bogactwa składników, próżno też szukać w nich prebiotyków, czyli tych dodatków, które sprawiają, że Fibre Select wzmacnia florę jelitową.

Wygoda

I wreszcie kolejna ważna zaleta: wiele błonników witalnych to po prostu mieszanki ziaren bądź łusek i ziaren – w całości. Trudno je więc uznać za produkty uniwersalne, tj. takie, które mogą posłużyć jako dodatki wzbogacające napoje lub pożywienie.

Z Fibre Select jest inaczej – możesz łatwo rozpuścić go w wodzie, jogurcie lub soku, dodać do jakiegoś sosu czy zupy – i w ten sposób zyskasz dodatkowy, zdrowy zagęszczacz i wypełniacz, bo i smak Fibre Select jest całkowicie neutralny!

Wykorzystaj już teraz jego niesamowite właściwości. Już w tej chwili możesz zamówić go w naszym sklepie lub bezpośrednio na >>> STRONIE FIBRESELECT.PL, na której dostępny jest w korzystnych pakietach.

Jeśli chcesz zamówić Fibre Select na próbę – również możesz skorzystać z promocji. Przejdź na stronę >>> FibreSelect.pl – Oferta Specjalna, gdzie można zamówić opakowanie próbne 20% taniej.

Dlaczego błonnik witalny, a nie zwykły błonnik pokarmowy?

Oczywiście, że błonnik pokarmowy jest równie dobry i równie cenny. Pod warunkiem jednak, że zjadasz go w odpowiednich ilościach i pod różnymi postaciami. By dostarczyć sobie wszystkich błonników, które są w błonniku witalnym musiałbyś / musiałabyś:

  • regularnie jeść odpowiednie ilości warzyw,
  • nie stronić od kasz i grubo mielonych ziaren,
  • jeść siemię lniane,
  • pamiętać o regularnym jedzeniu jabłek,
  • nie zapominać o cykorii.

Wystarczy to jedno i aż tyle, bo w rzeczywistości wiele osób, ma poważne problemy z komponowaniem przemyślanej diety i dbaniem o to, by dostarczyć sobie możliwie najlepszych jakościowo i pod względem odżywczym, a do tego zróżnicowanych pokarmów.

Podsumowując, myślę, że wystarczy powiedzieć, iż błonnik witalny dostępny w sprzedaży (a szczególnie Fibre Select) znacząco ułatwia życie współczesnemu, zabieganemu człowiekowi.

Trzeba jednak uczciwie przyznać, że nie każdemu jest on niezbędny, bo jeśli odżywiasz się zdrowo i w sposób przemyślany – prawdopodobnie nie potrzebujesz żadnych dodatków czy suplementów!

Jeśli jednak tego nie robisz Fibre Select może okazać się nieocenioną pomocą.

Zamów Fibre Select na próbę  na stronie:
>>> FibreSelect.pl – Oferta Specjalna

Zostaw komentarz