Naturalne Anaboliki w Mass Extreme – prosty sposób na masę, siłę i rzeźbę

Naturalne anaboliki są skuteczne i bezpieczne! Pytanie: gdzie ich szukać i w jakiej konfiguracji lub ilości stosować, by zwiększyć masę? Szukasz odpowiedzi? Za moment wszystkiego się dowiesz!

Zanim jednak przejdziemy do rzeczy parę słów wyjaśnienia:

Musisz wiedzieć, że typowe osławione sterydy anaboliczne, wciąż jeszcze stosowane przez niektórych bywalców siłown,i mogą wyrządzić spore szkody w organizmie, a skoro mogą – to możesz mieć pewność co do tego, że wyrządzą, jeśli będziesz je niepotrzebnie przyjmować!

Sterydy tego typu są tak naprawdę lekami i powinno stosować się je w leczeniu niektórych schorzeń.

Takie anaboliki, przyjmowane w celu zwiększenia masy czy poprawy osiągnięć sportowych są złe i zrujnowały organizm niejednego kulturysty.

Na szczęście syntetyki nie są jedynymi środkami, które wspomagają kształtowanie sylwetki i budowę masy mięśniowej.

Ogromnymi możliwościami w tym zakresie dysponuje natura, a na rynku dostępne są całkiem nieszkodliwe (o ile przyjmuje się je z rozsądkiem) suplementy takie, jak wspomniany w tytule >>> Mass Extreme.

Zanim sięgniesz po naturalne anaboliki

Jeśli o kształtowaniu własnej sylwetki myślisz poważnie to wiedz, że dopóki nie sądzisz, że przy pomocy tabletek możesz zdziałać cuda wszystko jest w porządku! Tabletki, nawet najlepsze takie jak Mass Extreme nie zastąpią samych treningów ani diety, bo tak naprawdę kluczem do osiągnięcia jakichkolwiek efektów jest dobra metodologia treningu i jeszcze lepsza (przemyślana i rozsądna) dieta.

Tabletki traktuj jedynie jako uzupełnienie, dobre uzupełnienie (ale nie podstawę), bo dzięki nim efekty będą jeszcze lepsze.

Suplementacja działa jak wspomaganie układu kierowniczego w samochodzie. Sam musisz wykonywać podstawowe czynności, a suplementacja jedynie ci ten proces ułatwi.

Doskonałym przykładem jest kreatyna. Stosowana na początku treningu, bez umiaru, nie przynosi większych efektów. Wraz ze zmianami metody trenowania (nowy mezocykl) może zdziałać cuda, przy czym suplement ten można stosować w dwóch trzech cyklach na rok – nie częściej, w przeciwnym wypadku jego efektywność maleje.

Naturalne anaboliki co i jak mogą ułatwić?

Tak jak anaboliki syntetyczne, substancje naturalne wspomagają procesy anaboliczne tj. wszystkie procesy związane z budowaniem i wzrostem mięśni.

Zazwyczaj działają pośrednio oddziałując na poziom najważniejszych hormonów anabolicznych takich, jak testosteron czy hormon wzrostu. A jakie naturalne anaboliki działają najlepiej? Te, które są zawarte w Mass Extreme.

Mass Extreme, czyli natura dla maksymalnych przyrostów

Saponiny sterydowe, kwas fosfatydowy nazywany drugą kreatyną i 5-deoksyadenozylokobalamina ( i to w optymalnych proporcjach) sprawiają, że Mass Extreme nie ma sobie równych wśród podobnych suplementów, a to choćby dlatego, że łączy co najmniej 3 DZIAŁANIA na polu kulturystycznym (treningowym) i ZAWIERA AŻ 4 NATURALNE ANABOLIKI.

I tak:

  • saponiny steroidowe z tribulusa (jest ich aż 40% w ekstrakcie) mają działanie stricte anaboliczne tj. pobudzają przyrost mięśni poprzez wpływ na produkcję testosteronu,
  • kwas fosfatydowy zwiększa i masę i siłę,
  • 5-deoksyadenozylokobalamina będąca koenzymem i najaktywniejszą formą witaminy B12 zwiększa masę, siłę i wydolność organizmu.

To jeszcze nie wszystko, bo w Mass Extreme znajdziesz też mnóstwo aktywnych związków z ekstraktu z kozieradki, bodaj drugiej najważniejszej po tribulusie roślinie o właściwościach anabolicznych i ekstrakt z macy wzbogacone o parę dodatków witaminowo – minerałowych.

Pełen skład i dokładny opis efektów jakie możesz przy jego pomocy uzyskać znajdziesz na oficjalnej stronie, pod adresem >>> MassExtreme.pl.

W telegraficznym skrócie możesz liczyć na ZNACZĄCE:

  • zwiększenie masy, siły, wytrzymałości,
  • poprawę wydolności organizmu,
  • ogólną poprawę kondycji i możliwości fizycznych.

Czy warto?

Zdecydowanie tak, tym bardziej, że Mass Extreme ma tzw. gwarancję satysfakcji.

Szczegółów odnośnie gwarancji, działania, stosowania i ceny szukaj na oficjalnej stronie >>> MassExtreme.pl.

Zostaw komentarz