Czy Warto Powiększać Penisa, a jeśli Tak, to czy Member XXL czy ekstenderem?

długość penisa Member XXL

Czy warto powiększać penisa? Kategorycznej odpowiedzi na to pytanie udzielić nie możemy, ale pewne jest, że długość, grubość czy ogólnie – rozmiar penisa ma znaczenie dla mężczyzn. Penis, jak by na niego nie patrzeć, jest jednym z najważniejszych symboli męskości.

Czy warto go powiększać? A jeśli tak to jak, bo skoro wydaje się, że im jest okazalszy tym lepiej – to warto, przynajmniej z pozoru.

Dlaczego z pozoru? Dlatego, że fizjologia (czyli rzeczywiste uwarunkowania) mają tu niewiele do rzeczy. Długość penisa poddawana jest ocenie zawsze w porównaniu z innymi. Jak stwierdził jeden z lekarzy zajmujących się tym problemem, u większości mężczyzn powodem do trosk z tego powodu wcale nie są obawy o to, że zbyt krótki penis nie dostarczy rozkoszy partnerce, ale tzw. “lęk przed szatnią” czyli obawa o to, że długość członka wypadnie niekorzystnie na tle długości penisów innych mężczyzn.

Czy masz powód do zmartwień?

Powód do zmartwień możesz mieć (powiedzmy wtedy), gdy długość twojego penisa znacząco odbiega od średniej. Spróbujmy więc odpowiedzieć na pytanie, o to jaka jest długość penisa wg badań.

Dane subiektywne

Do niedawna długość penisa (głównie w trakcie erekcji) rozpatrywano na podstawie badań przeprowadzonych w latach pięćdziesiątych ubiegłego wieku przez Alfreda Kinseya.

Poprosił on mężczyzn o to, by zmierzyli swoje członki w stanie erekcji, a następnie przysłali mu wyniki. Z tak przeprowadzonego badania (już na wstępie należałoby uznać je za z gruntu nieobiektywne) wynikało, że średnia długość penisa w stanie erekcji u mężczyzn rasy białej wynosi około 16,5 centymetra.

Wynik imponujący, ale kolejne badanie potwierdziło wcześniejsze przypuszczenia – mężczyźni byli nieobiektywni, zdecydowana większość z nich przeszacowywała długości swoich członków, podając Kinseyowi dane zawyżone.

Dane obiektywne

W 2002 roku firma Lifestyles Condom Company przeprowadziła kolejne badanie. Tym razem badanie oparto na obiektywnych pomiarach wykonywanych przez specjalnie przeszkolonych w tym celu wolontariuszy.

Okazało się, że i długość i szerokość penisa przyjęte przez Kinseya były zawyżone. Podobne dane podaje The Penis Website – w stanie erekcji długość penisa u większości białych mężczyzn osiąga od 13 do 16 cm. Dotyczy to 60% mężczyzn.

Pozostali panowie mają penisy dłuższe bądź krótsze niż przeciętna, przy czym trudno tak naprawdę stwierdzić ile ta przeciętna wynosi, bo podana rozpiętość jest bardzo duża i trudno uznać ją tak naprawdę za średnią.

Dopasowanie do partnerki

Tak naprawdę, najistotniejszy jest nie tyle rozmiar ile dopasowanie do partnerki, a tutaj … no cóż zadbała o to natura.

Bo…zastanówmy się przez chwilę, jak długość penisa ma się do długości kobiecej pochwy?

Wyobraźcie sobie panowie, że długość pochwy przeciętnej kobiety nie przekracza ośmiu centymetrów. W stanie podniecenia rozmiar ten może się nieznacznie zmienić, ale nie na tyle, by można było mówić o jakichś drastycznych rozbieżnościach.

Kobiety są więc naturalnie przystosowane do tego, by osiągać satysfakcję seksualną ze stosunków z mężczyznami niezależnie od długości ich penisów. Przystosowane, tym bardziej że kobiecy punkt G (czyli punkt przyjemności) znajduje się w odległości mniej więcej 5 centymetrów od wejścia do pochwy. Innymi słowy – trudno nie zaspokoić kobiety.

W tym kontekście długość penisa wydaje się nie mieć znaczenia, jeśli już – liczy się technika i kondycja mięśni pochwy u kobiety.

A co z grubością?

Zapewne zdarzyło ci się spotkać ze stwierdzeniem, że panie przykładają wagę do średnicy (obwodu) członka. Poniekąd jest to prawdą, z drugiej strony jednak ścianki pochwy są na tyle elastyczne, że mogą dokładnie opleść każdego penisa. Pozostaje je wyćwiczyć!

Jeśli tobie i twojej partnerce zależy na związku długość penisa i długość pochwy przestaje się tak naprawdę liczyć, bo bezinwazyjnie i bezproblemowo można się dopasować (dochodzi do tego jeszcze multum pozycji seksualnych). Wystarczy tylko chcieć.

Powiększać czy nie powiększać?

Jeśli mimo wszystko długość bądź grubość penisa jest dla ciebie źródłem nieustających kompleksów i nie jesteś w stanie zaakceptować natury musisz wiedzieć, że zarówno na grubość, jak i długość penisa można w pewien sposób wpłynąć – i to całkowicie naturalnie.

Skupmy się na naturalnym powiększaniu – zabiegi chirurgiczne z racji ich ogromnej ryzykowności pominiemy.

Poza ćwiczeniami, które możesz regularnie wykonywać, masz do dyspozycji DWIE METODY BEZINWAZYJNEGO POWIĘKSZANIA CZŁONKA. Są to:

  • metoda wydłużania przy użyciu ekstenderów,
  • metoda wydłużania i pogrubiania przy pomocy specjalistycznych tabletek.

Już z tego skróconego i ogólnego opisu widać, że druga metoda jest lepsza z dwóch względów: np. ⇒MEMBER XXL (specjalistyczne tabletki) wpływa na KAŻDY ROZMIAR – I DŁUGOŚĆ I GRUBOŚĆ CZŁONKA.

Jak to możliwe? – zapytasz.

Ano możliwe, całkiem oczywiście i naturalnie dzięki temu, że w tabletkach o optymalnie dobranym składzie, są substancje, które AKTYWNIE ODDZIAŁUJĄ NA TKANKI. Dodajmy, że to działanie jest ukierunkowane na tkanki aktywne w określonych sytuacjach.

W naszym konkretnym przypadku chodzi o tkanki penisa.

Specjalistyczne tabletki zwiększają napływ krwi do członka, co powoduje jego natychmiastowe pogrubienie i / lub wydłużenie, a w perspektywie efekt pogrubiający i wydłużający się utrwala, co z kolei objawia się WYRAŹNYM ZWIĘKSZENIEM ROZMIARU.

Tak właśnie działają tabletki. Nieco łagodniej, acz podobnie do ekstenderów. Siła wpływu na tkanki zwiększa je (jak trening) i powoduje, że penis się wydłuża i ulega pogrubieniu.

Jeśli zależy Ci na tym efekcie – już teraz zamów ⇒ MEMBER XXL – SPECJALISTYCZNE TABLETKI, które znacząco poprawią TWOJĄ MĘSKOŚĆ.


PS:

Naszym i MOIM zdaniem Member XXL to zdecydowanie najlepszy wybór, dlatego już teraz udostępniam Ci link do strony producenta, na której tabletki sprzedawane są 20% taniej, sprawdź:

MEMBER XXL-OFERTA SPECJALNA


PS2:

Jeśli zaś wolisz postawić na siłę trakcji i wystarczy ci samo wydłużenie penisa wykorzystaj do tego celu ANDROPENIS GOLD – najlepsze, bo polecane przez lekarzy, urządzenie wydłużające penisa, zobacz:

ANDROPENIS GOLD U JEDYNEGO POLSKIEGO DYSTRYBUTORA

Zostaw komentarz