Próżniowy masaż biustu – na czym polega i czy powiększa piersi?

próżniowy masaż biustu

Próżniowy masaż biustu powiększa i ujędrnia biust, o tym pewnie już wiesz, ale czy masaż ten można wykonać samodzielnie czy trzeba skorzystać usług kosmetyczki? Czy uzyskasz trwałe ujędrnienie i powiększenie czy raczej nie możesz liczyć na takie efekty? 

Na te pytania odpowiemy w artykule.

W wiarygodnych źródłach trudno jest znaleźć jakiekolwiek informacje na temat samodzielnego masażu próżniowego, co więcej jeśli kupimy bańki chińskie od razu spotkamy się z zastrzeżeniem, że biustu przy ich pomocy masować nie można. I faktycznie proponowałabym rezygnację z tej metody ujędrniania, zwłaszcza że stosowanie tych baniek wymaga sporej wprawy. Zdobywaj ją masując uda i pośladki, a pozbędziesz się cellulitu, ale jeśli chodzi o piersi – zdecydowanie odradzam samodzielne masowanie.

Jeśli chcesz zrobić próżniowy masaż piersi – idź do kosmetyczki. Wygląda na to, że warto.

Próżniowy masaż biustu – specyfika

Masaż próżniowy jest rodzajem masażu mechanicznego (na tkanki oddziałują siły mechaniczne), a sposób jego oddziaływania na tkanki jest w pewnym stopniu połączeniem oddziaływań klasycznego masażu terapeutycznego i drenażu limfatycznego.

Siły generowane w trakcie próżniowego masażu biustu wpływają na tkanki położone bardzo głęboko. Po zabiegu odnotowuje się poprawę krążenia wszystkich płynów ustrojowych oraz stymulację tkanek i komórek do odnowy.

Po takim masażu możesz mieć pewność, że:

  • skóra tworząca niejako rusztowanie dla twojego biustu zwiększy swoje napięcie, biust uniesie się ku górze, będzie jędrniejszy i wyda się zdecydowanie większy niż przed masażem,
  • wszystkie masowane tkanki oraz tkanki otaczające biust zostaną oczyszczone z toksyn, będą też lepiej odżywione i dotlenione, nawet te położone głębiej,
  • wymodelujesz piersi, bowiem masaż próżniowy sprzyja rozbijaniu tkanki tłuszczowej, oczywiście w przypadku piersi pewnie ci na tym nie zależy, ale z powodzeniem możesz wykorzystać masaż do rzeźbienia ud, brzucha i pośladków,
  • masowane tkanki wyraźnie odmłodnieją.

Jak przebiega próżniowy masaż biustu?

Może trochę przerażać, ale jak twierdzą fachowcy – nie ma się czego bać. Gabinety kosmetyczne mają do dyspozycji specjalne urządzenia do wykonywania tego konkretnego masażu. Są one dobrze zaprojektowane i odpowiednio przystosowane do tego, by bezpiecznie i bez większych problemów masować próżniowo kobiece piersi.

Próżniowy masaż biustu krok po kroku:

  • gdy dotrzesz do gabinetu będziesz musiała rozebrać się odsłaniając piersi,
  • kosmetyczka dobierze specjane nakładki ssące, odpowiednie do twojego rozmiaru i przyłoży je do twojego biustu,
  • następnie ustawi urządzenie i włączy je dobierając siłę ssania.

Tę siłę można z powodzeniem regulować, dzięki czemu masaż nie musi być bolesny – ba! nie powinien być.

Najważniejsze co musisz zrobić, to wybrać gabinet, w którym kosmetyczka ma odpowiednie doświadczenie i umiejętności, bo one są podstawowym gwarantem bezpieczeństwa zabiegu.

Masaże antycellulitowe i inne wyglądają bardzo podobnie tyle tylko, że w trakcie np. masażu antycellulitowego nakładki ssące przesuwane są po większym obszarze skóry.

Ile kosztuje próżniowy masaż biustu?

Jak w przypadku każdego zabiegu tak i próżniowy masaż piersi (lub masaż antycellulitowy) najlepsze efekty przynosi wtedy, gdy zostanie wykonany w kilku seriach. Każdy zabieg trwa około pół godziny i trzeba ich co najmniej kilka lub kilkanaście (10 -15). Zabiegi wykonuje się w dwudniowych odstępach.

Ceny wahają się od 100 do 180 PLN za zabieg (próżniowy masaż biustu).

Droższe są zabiegi antycellulitowe – za nie trzeba zapłacić od 140 do 200 PLN.

Stosunkowo ‘tani’ jest próżniowy masaż twarzy, kosztuje on od 100 do 140 złotych. Cena jest ściśle uzależniona od czasu trwania masażu.

Jak widać wykonanie całej serii jest dosyć kosztowne. Może lepiej sięgnąć po preparaty do naturalnego powiększania piersi? Zadziałają od wewnątrz i od zewnątrz.

Co zamiast masażu?

Możesz oczywiście samodzielnie masować swoje piersi bardzo klasycznymi metodami.

Więcej – jeśli użyjesz do masażu odpowiedniego kremu, twój biust ujędrni się szybciej, a powiększenie będzie trwalsze. Jeszcze lepszy efekt uzyskasz stosując tabletki i kremy powiększająco-ujędrniające, a zdecydowanie najlepszym preparatem w tej grupie jest ⇒Pro Breast Plus.

Przechodząc z >>> tego odnośnika (z naszego bloga)<<< możesz go kupić 20% taniej.

Jeśli chcesz poznać więcej takich preparatów, przeczytaj poniższy artykuł:

Tabletki i kremy powiększające biust – ranking

1 Komentarz

Zostaw komentarz

Chcesz mieć biust

2 rozmiary większy?!

Postaw na ProBreast Plus

probreastplus do vitalab