Jak pozbyć się pryszczy? Oto najpopularniejsze środki na trądzik

Pryszcze nie dodają blasku, przeciwnie – odbierają urok i pewność siebie. Na szczęście na rynku jest wiele preparatów, które mają korzystny wpływ na wygląd skóry trądzikowej.

Lista jest długa, zatem mogą pojawiać się wątpliwości, które spośród dostępnych produktów warto wypróbować, a które lepiej omijać?

Oto zestawienie popularnych produktów, a wśród nich – najlepsze preparaty na trądzik oraz dobrze rozpoznawalne, ale mało skuteczne. Przeanalizuj poniższe zestawienie i wybierz dobrze!

Nonacne

nonacneNonacne to bezsprzeczny lider na rynku produktów do cery trądzikowej, zwycięzca w wielu zestawieniach, numer 1 w rankingach. Jego pozytywne opinie są uzasadnione, ponieważ Nonacne nie tylko walczy ze skutkiem, ale przede wszystkim – z przyczyną trądziku.

Na uwagę zasługuje unikalna formuła Nonacne, świetne połączenie ważnych składników – sarsaparilla, koniczyna czerwona, ekstrakt z pestek winogron, witamina C, liść pokrzywy – doskonała wchłanialność oraz redukcja problemu trądzikowego od środka.

Kliknij i dowiedz się, dlaczego Nonacne naprawdę działa! I z jakiego powodu to lider wśród skutecznych preparatów na trądzik.

Visaxinum

Visaxinum to dość popularne tabletki na trądzik, jednak posiadające przeciętny skład, który absolutnie nie uzasadnia ich ceny – cynk, witamina BB, wyciąg z fiołka trójbarwnego, wyciąg z korzenia mniszka lekarskiego…

W poszukiwaniu opinii o Visaxinum spotykamy się z takimi: „przereklamowane”, „nieskuteczne” „mi nie pomogły”.

Wniosek?

Niestety niekorzystny dla Visaxinum.

Tam, gdzie występuje trądzik, tam, szkoda czasu na nieskuteczne lub mało efektywne rozwiązania. Visaxinum marnuje czas, który można wykorzystać na lepsze środki i skuteczną walkę z pryszczami.

Tetralysal

Tetralysal to antybiotyk z grupy tetracyklin, który często przypisywany jest na trądzik. Produkt ma opinie środka „ostatecznego”, ponieważ stosowanie Tetralysylu wiąże się z występowaniem skutków ubocznych.

Na co trzeba być przygotowanym? Mogą pojawić się nudności, biegunki, nadwrażliwość na słońce, zapalenie języka, zapalenie jelita cienkiego, zaburzenia hematologiczne. Niestety jest też problem innego typu – skóra często się do antybiotyków przyzwyczaja i problem z trądzikiem mimo obiecujących efektów szybko powraca.

Środek musi być przepisywany przez lekarza. Można go stosować tylko pod kontrolą dermatologa.

Derminax

Derminax to bardzo intensywnie promowane tabletki na trądzik, które jednak wzbudzają sporo emocji, zwłaszcza wątpliwości, co do składu. Formuła preparatu jest dość trudno dostępna dla osób, które nie kupiły pastylek (składu nie znajdziemy na stronie producenta).

Po intensywnym przeszukiwaniu sieci można bliżej poznać substancje aktywne, a wśród nich – ekstrakt skrzypu polnego, ekstrakt pokrzywy, hydrolizat białek kolagenowych, l-cystyna, witamina E, witamina C, witamina B12, itd.

Poza tym smaczku dodaje fakt, że na rynku dostępne są pastylki o takim samym składzie jak Derminax, ale zamiast 100 złotych kosztują 30 złotych.

Trioxil

Trioxil to najskuteczniejszy żel na trądzik dostępny na rynku, świetnie poprawiający stan skóry i wyrównujący jej strukturę. Wykazuje działanie oczyszczające, uspokajające, przeciwzapalne. Jego wielkim atutem jest to, że nie wysusza skóry, nie podrażnia, a dzięki technologii nanosomowej trafia dokładnie w źródło problemu z trądzikiem i sprawia, że aktywne składniki działają aż 12 godzin.

Na czym bazuje Trioxil?

Trioxil zawiera Bisazulene – aktywny składnik poprawiający kondycję skóry z trądzikiem, ekstrakty z żeń-szeniem i oczarem, które łagodzą podrażnienia, olej pszenny i jęczmienny – wspomagające odbudowę skóry, ekstrakt z arniki- o działaniu antyseptycznym.

Świetny skład Trioxil ma potwierdzenie w dobrych opiniach o produkcie. Dowiedz się więcej.

Z trądzikiem można walczyć skutecznie, wybierając sprawdzone rozwiązania takie jak Nonacne czy Trioxil albo popularne metody, dobrze znane za sprawą intensywnych działań promujących, ale nie do końca spełniające oczekiwania – Derminax czy Visaxinum.

A Ty na co się zdecydujesz? Wybierz dobrze!

1 Komentarz

Zostaw komentarz