Ćwiczenia na penisa – czy to ma sens?

Ćwiczenia na penisa mogą być przeprowadzone w różnym celu – dla poprawy ekstazy w łóżku, przeżywania bardziej intensywnych orgazmów, jak również po to, aby wydłużyć członka i dzięki temu poczuć się lepiej przygotowanym do seksu w każdej pozycji – również w tej, w której szczególnie liczy się długość penisa. Jaka jest skuteczność wspomnianych ćwiczeń na penisa? Czy to rozwiązanie się sprawdza? Czy warto spędzać na nich czas?

Ćwiczenia seksualne nie tylko dla kobiet

Ćwiczenia seksualne podnoszące przyjemność podczas miłosnych igraszek nie są dostępne tylko dla kobiet, ale również dla mężczyzn. Panowie mogą zrobić wiele, by seks był lepszy, bardziej intensywny i przyjemniejszy dla obu partnerów. Wystarczy, że zechcą się pod tym względem wykazać. Mają co najmniej kilka opcji.

Ćwiczenia na penisa – znajdź szczególnie wrażliwe miejsca

Andropenis_Gold_composite3.600Kobiety mają punkt G, a mężczyźni? Oni również zostali hojnie obdarzeni przez naturę, ale niestety nie zawsze o tym wiedzą. Mają punkt P, który znajduje się tuż pod pęcherzem moczowym, jest to tak zwany punkt prostaty.

Jak panowie mogą ćwiczyć ten punkt? Jednym ze sposobów jest wstrzymywanie oddawania moczu, drugim natomiast masowanie obszaru u podstawy członka, przed odbytem, co pomaga wzmocnić penisa i umożliwić mu lepsze funkcjonowanie w wzwodzie – dłuższe i intensywniejsze stosunki.

W poprawie męskiej sprawności może pomóc również partnerka. Dobrym rozwiązaniem będzie przykładowo masowanie wędzidełka, znajdującego się u podnóża żołędzi. Warto poświęcić kilka chwil na przesuwaniu palcami po szwie widocznym na środku moszny – to proste ćwiczenie również ma pozytywny wpływ na męską sprawność. Kobieta powinna się skupić również na żołędzi – poprzez ściskanie jej i uwalnianiu, co dzięki systematyczności, znacznie zwiększy wrażliwość tego obszaru.

Ćwiczenia wydłużające penisa

Czasami męskie przyrodzenie wymaga ćwiczeń z obciążeniami. Metoda ta jest dużo lepsza od mocno ingerującej w strukturę penisa operacji. Niestety nie da efektów od razu, ale już po kilku tygodniach systematycznie powtarzanych zabiegów można zauważyć pierwsze stałe rezultaty, które nie cofają się tak jak w przypadku chociażby stosowania tabletek i innych wątpliwych rozwiązań na powiększenie penisa.

Jakie opcje mamy do wyboru?

Warto przetestować:

  • Andropenis Gold – urządzenie opiera swoją skuteczność na metodzie rozciągania. Wystarczy używanie przez kilka godzin w ciągu dnia przez kilka miesięcy, by zauważyć wydłużenie penisa o nawet 4 cm i to na stałe! Kliknij i dowiedz się więcej.
  • Jes Extender Original – to bardzo skuteczny sposób na powiększenie penisa, pozwala go wydłużyć nawet o 24% – czyli niemal 1.4!. Produkt korzysta z siły pociągowej wykorzystywanej do rozciągania ciała już od wieków, mającej doskonałe rezultaty. Przyrząd jest łatwy w użytkowaniu a jego stosowanie jest bezbolesne.

Można wypróbować również inne ćwiczenia na powiększenie penisa, które nie wymagają dodatkowych narzędzi – przykładowo sprawdza się poruszanie penisem na różne strony w trakcie erekcji, napinanie i rozluźnianie mięśni odbytu (możesz sprawdzić, czy robisz to dobrze, dotykając obszar między odbytem a moszną), rozciąganie główki penisa, delikatnie, by nie sprawiać sobie bólu przez około 15-20 sekund.

Wszystkie powyższe metody będą skuteczne, o ile będą powtarzane systematycznie, przez kilka tygodni. Działanie od czasu do czasu, niestety nie będzie skuteczne. Nie warto ich nawet zaczynać.

Wypróbuj Andropenis Gold lub Jes Extender Original już dziś, a za kilka tygodni nie poznasz siebie! 🙂 Kliknij!

Zostaw komentarz