Jak Profolan zapobiega łysieniu i odbudowuje fryzurę?

Włosy to atrybut nieodłącznie związany z atrakcyjnym wyglądem. Szczególnie ceniony u kobiet, ale bardzo istotny również u mężczyzn, panowie, którzy cieszą się bujną i gęstą fryzurą, wyglądają młodziej. Nie muszą się mierzyć z symptomami łysienia i skutkami psychicznymi tego procesu. Właściwie wszystkie badania udowodniły bowiem, że utrata włosów powoduje spadek poczucia własnej wartości oraz w licznych przypadkach zwiększa ryzyko depresji.

Dlatego utrata włosów to nie tylko kwestia estetyczna, ale również zdrowotna. Nie warto jej bagatelizować, czy poddawać się procesowi. Im bardziej proces utraty włosów jest zaawansowany, tym trudniej odzyskać perfekcyjny wygląd. Na szczęście można to zrobić. Warto wypróbować gorącą nowość prosto z USA – Profolan na wypadanie włosów.

Jak działa Profolan?

profolanProfolan to nowoczesny preparat na łysienie przeznaczony dla mężczyzn. Stworzony z myślą o męskim wzorcu wypadania włosów. Przynosi świetne efekty w przypadku androgenicznego wypadania włosów, pomaga wszędzie tam, gdzie włosy wypadają w typowy sposób w kącikach – skroniach oraz na czubku głowy.

Skuteczność Profolanu oparta jest na mocy innowacyjnej formuły Grow3. Do produkcji wygodnych w użyciu tabletek wykorzystano skrzyp polny, pokrzywę i l-cysteinę. To naturalna, a jednocześnie bardzo skuteczna formuła, która pozwala zablokować działanie DHT – udowodniono, że dihydrotestosteron prowadzi do osłabienia mieszków włosowych i do powolnej utraty włosów. Dodatkowy efekt, jaki zapewnia formuła Grow3, to wzmocnienie mieszków włosowych i odbudowanie fryzury.

Jakie substancje aktywne zawiera Profolan?

Skuteczność Profolanu oparta jest na długiej liście ważnych składników. Wśród nich najważniejsze to:

  • skrzy polny,
  • pokrzywa
  • l-cysteina,
  • witamina E,
  • tiamina,
  • cynk, miedź,
  • witamina B6.

Kiedy można się spodziewać pierwszych efektów?

Ze względu na naturalny cykl wzrostu włosów, efektów nie zobaczymy od razu. Potrzeba co najmniej 3 miesięcy systematycznego stosowania. W takim czasie aż 9 na 10 osób zauważa wysoki poziom satysfakcji.

Dla kogo stworzony został Profolan?

Profolan został stworzony dla mężczyzn. Jest rekomendowany dla osób cierpiących z powodu łysienia androgenowego.

Producent objął Profolan 90-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy w przypadku niezadowolenia. Sprawdź już dziś. Niczego nie ryzykujesz, a już od jutra możesz zacząć dbać o atrakcyjny wygląd!

Zostaw komentarz