Odchudzanie z Jennifer Lopez ruszyło!

Migasz się? Nie masz czasu, ale za to mnóstwo wymówek?
Zacznij się odchudzać z JLo!

Kto najlepiej motywuje do starań o piękną sylwetkę? Dwudziestolatki o z natury zgrabnych pośladkach, a może 45 latki, które muszą znać świetne sposoby na piękny wygląd?  Jak to się dzieje, że niektóre kobiety po czterdziestce mogłyby bez problemu konkurować z dwa razy młodszymi koleżankami? Przecież czas robi swoje (metabolizm zwalnia, a skóra nie jest już tak jędrna), a one jakby na przekór temu wyglądają niesamowicie!

Z kim warto się odchudzać? Z debiutującą w tym temacie młodą osobą, a może z tą, która utrzymuje świetną sylwetkę od wielu lat?

Może Twój wybór padnie na JLo, która idealnie wygląda i skutecznie motywuje, by zadbać o siebie. Jest pełna energii, pozytywnych emocji oraz szczera w swoich wyznaniach, tak bardzo, że aż chciałoby się z nią zaprzyjaźnić.

about_hero3

Czy podjąć wyzwanie i zadbać o siebie ze światowej sławy piosenkarką oraz aktorką?

Myślę, że to dobry pomysł…Szczególnie gdy masz 20, 30 lat i przed sobą zdecydowanie łatwiejszą drogę niż starsze o dekadę koleżanki. Jeśli nie teraz, to kiedy? Wtedy, kiedy przytyjesz i jeszcze trudniej Ci będzie rozpocząć trening?

Chcesz się odchudzać? Zacząć ćwiczyć i wyglądać tak, jak na to zasługujesz? Zacznij wyrabiać w sobie nawyk dbania o siebie. Jak zacząć?

Celebrytka zachęca do 10-tygodniowego programu ćwiczeń w połączeniu ze stosowaniem suplementu diety BodyLab (więcej tutaj). Wszystko w odpowiedzi na rosnącą falę otyłości w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie. Plan jest ambitny, ale i też możliwy w realizacji. Tym bardziej, że znana i lubiana twarz piosenkarki pociąga za sobą tysiące osób na całym świecie.

Na stronie BodyLab można skorzystać z bezpłatnych programów motywujących do wysiłku fizycznego, pobrać zindywidualizowany program fitness oraz  skorzystać z fachowego doradztwa żywieniowego. Czy to wszystko?

To byłoby zdecydowanie za mało, prawda? Na stronie można zamieścić swoje efekty odchudzania, zwłaszcza zdjęcia „przed-po” i wygrać wspaniałe nagrody – wycieczki a nawet spotkania z Jennifer Lopez.

Podejmujesz wyzwanie z Jennifer Lopez?

Możesz korzystać z bazy ćwiczeń, świetnie przygotowanych filmików i polecanego w Polsce skutecznego suplementu na odchudzanie zawierającego długą listę znanych i cenionych substancji – Slimette.

Znasz już Slimette – HIT 2014 roku i wszystko wskazuje, że również 2015 roku?

Przeczytaj i dowiedz się więcej. Zacznij ćwiczyć z Jeniffer Lopez i odchudzać się ze Slimette! Szkoda czasu na kompleksy i ukrywanie się na plaży.

1 Komentarz

Zostaw komentarz