Czy African Mango pomoże Ci schudnąć?

tabletki na odchudzanie African Mango

Byłoby świetnie, gdyby starania o zachowanie szczupłej sylwetki były tak proste jak machanie różdżką i wypowiadanie zaklęć. Każdy z nas chce przecież wyglądać dobrze, a potrzeba ułatwiania sobie życia leży w naturze człowieka. Lubimy osiągać cele, korzystać z krótszej drogi, decydować się na łatwiejsze opcje, mniej wymagające rozwiązania. To jak najbardziej zrozumiałe.

Jednym z najgłośniejszych rozwiązań ostatnich lat polecanych na odchudzanie jest African Mango, który zawiera ekstrakt z afrykańskiego mango. Składnik ten pomaga schudnąć i obniżyć poziom złego cholesterolu. Wiele udaje się bez zmian nawyków żywieniowych i bez ćwiczeń, chociaż włączenie ich znacznie podnosi efektywność stosowania suplementu diety.

Czym jest African Mango?

african-mangoAfrican Mango to owoce pozyskiwane z drzewa znanego jako Irvingia gabonensis, porastające wilgotne lasy krajów Afryki Zachodniej takie, jak Nigeria, Kongo i Kamerun. Owoce pozyskiwane z tego drzewa są podobne do klasycznego mango, przez tubylców znane jako dika.

Najcenniejsze są nasiona owoców, które mogą być spożywane na surowo lub palone (np. w maśle). Mają one wszechstronne zastosowanie – zarówno w branży spożywczej (do przygotowywania zup, pieczywa), jak również w kosmetykach (jako składnik mydeł). Największy potencjał African Mango wykazuje w zakresie odchudzania – nasiona są pod tym względem niezastąpione.

Jak działa ekstrakt z afrykańskiego mango?

Przeprowadzono co najmniej kilka badań na temat działania afrykańskiego mango. Większość z przyczyn naturalnych miało miejsce na Uniwersytecie Yaounde w Kamerunie.

Trzy różne, niezależne od siebie badania wykazały, że utrata masy ciała była znacząca u osób stosujących afrykańskie mango w porównaniu do uczestników zażywających placebo.

Pierwsze badanie przeprowadzone w 2005 roku potwierdziło, że u uczestników zażywających afrykańskie mango waga ciała spadła o 5%. I to w przeciągu tylko jednego miesiąca. W tym samym czasie wskaźnik na wadze w przypadku osób zażywających placebo spadł o 1,5%.

W drugim badaniu przeprowadzonym w 2008 roku wzięły udział osoby z nadwagą i otyłe. Wyniki również okazały się obiecujące, wykazały poprawę ilości tkanki tłuszczowej, obwodu talii i całkowitej masy po zażyciu ekstraktu z Irvingia gabonensis. Wystarczyło przyjmować African Mango przez 10 tygodni, by rezultaty były naprawdę dobre.

W ostatnim badaniu sprawdzono, jak działa wyciąg z afrykańskiego mango w połączeniu z innymi suplementami diety pomagającymi w odchudzaniu. Co się okazało? Wspomaganie działania afrykańskiego owocu ma sens, a łączenie korzyści wynikających z różnych aktywnych składników roślin tym bardziej.

Wszystkie trzy badania, które nie wiązały się ze zmianą diety czy zwiększeniem aktywności fizycznej udowadniają, że afrykańskie mango pomaga schudnąć i utrzymać szczupłą sylwetkę.

Jak działa afrykańskie mango?

African Mango zawiera spore ilości błonnika, a te jak wiadomo zapewniają uczucie pełności, dają efekt najedzenia, dlatego pomagają w walce z nadwagą u podstaw. Osoby stosujące afrykańskie mango mają mniejszy apetyt oraz rzadziej podjadają, co wspomaga ich staranie o zachowanie szczupłej sylwetki.

Udowodniono również, że afrykańskie mango hamuje apetyt poprzez regulację hormonów, zwłaszcza leptyny odpowiedzialnej za uczucie głodu. Jest coś jeszcze afrykańskie mango zapewnia wolniejsze trawienie i kontrolę apetytu.

Doniesienia naukowców potwierdzają również, że Irvingia gabonensis oddziałuje na komórki tłuszczowe. Substancja ta zmniejsza wzrost komórek i zwiększa rozpad komórek tłuszczowych, dzięki temu chudniemy szybciej.

Dr Oz, często zapraszany do programów telewizyjnych w zagranicznych stacjach, podkreśla, że afrykańskie mango jest cennym składnikiem pomagającym zachować szczupłą sylwetkę.

Zauważa, że African Mango to najkorzystniejszy suplement diety dla osób chcących utracić od 3 do 6 kilogramów.

A Ty też chcesz schudnąć z Afrykańskim Mango? Ważyć mniej o 3 do 6 kilogramów? Wypróbuj moc owocu o skuteczności potwierdzonej w niezależnych badaniach oraz w doświadczeniach osób, które zdecydowały się zastosować suplement diety. Dołącz do szczuplejszych i szczęśliwszych kobiet i mężczyzn na całym świecie, którzy wypróbowali moc egzotycznego mango.

Zostaw komentarz