Dlaczego ViviComb to nr 1 na porost włosów?

Wypadanie włosów to niezwykle wstydliwa dolegliwość, zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Ze względu na bardzo wiele przyczyn powstawania, łysienie może dotykać osoby w bardzo różnym wieku. Jeśli dotknęło także i ciebie to z pewnością wypróbowałeś już wiele sposobów, z różnymi efektami. Dzisiaj dowiesz się wszystkiego na temat grzebienia laserowego ViviComb – zdecydowanego numeru 1 wśród sposobów na porost włosów.

Czym jest LLLT?

Technologia Low Level Laser Therapy to nic innego jak fototerapia przy zastosowaniu lasera niskiej mocy. Lekarze stosują ją w swoich gabinetach w leczeniu wielu dolegliwości, takich jak np.: reumatoidalne zapalenie stawów czy choroba zwyrodnieniowa stawów. Badania kliniczne wykazały, że użycie LLLT w leczeniu łysienia skutecznie stymuluje wzrost włosów poprzez regulowanie procesów międzykomórkowych i regeneracyjnego działania na komórki.

Jak działa ViviComb?

vivicombViviComb to niewielkie urządzenie, które swoim wyglądem przypomina tradycyjną szczotkę do włosów. Urządzenie zaprojektowano w taki sposób, aby umożliwić laserowi jak najbardziej efektywne działanie. Przy stosowaniu ząbki grzebienia skutecznie rozczesują włosy, dzięki czemu laser dociera tam gdzie jest najbardziej potrzebny, czyli prosto do skóry głowy.

Regularne stosowanie ViviComb powoduje zmianę cyklu wzrostu włosa. Dzięki użyciu LLLT, szczotka skutecznie stymuluje fazę aktywnego wzrostu i zapobiega przedwczesnemu przejściu włosa w fazę telogenu (spoczynku). Grzebień skutecznie oddziałuje na komórki, zwiększając metabolizm oraz aktywność komórkową, tym samym zwiększając przepływ krwi i transport substancji odżywczych w skórze głowy.

Skuteczność tego typu terapii została potwierdzona licznymi testami. Badania kliniczne zostały przeprowadzone pod kątem skuteczności grzebienia laserowego w leczeniu łysienia androgenowego, na grupie pacjentów w wieku 25-60 lat. Badanych podzielono na dwie grupy, z której jedna leczona była atrapą urządzenia imitująca jego działanie. Po okresie 6 miesięcy wszyscy pacjenci, u których stosowano ViviComb stwierdzili znaczny wzrost nowych włosów, a ich średnia całkowita liczba wzrosła o 20%.

Czy stosowanie ViviComb jest bezpieczne?

Używanie grzebienia laserowego jest całkowicie bezpieczne. ViviComb używa lasera niskoenergetycznego, którego moc i penetracja jest dostosowana do użytkowania w obrębie skóry. Produkt posiada szereg certyfikatów, takich jak: ISO 13485:2003, ISO 9001:2008, IEC 60825-1:2007 – 03 ED2.0 czy GMP (zgodnego z Regulacjami Systemu Jakości FDA).

Produkt posiada aprobatę Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków. FDA wydaje zgodę na sprzedaż wyłącznie w przypadku potwierdzonej skuteczności danego produktu, w oparciu o badania kliniczne. Taka opinia gwarantuje najwyższą jakość i skuteczność, dzięki czemu masz pewność, że kupujesz produkt, który naprawdę działa.

Powyższe argumenty mówią same za siebie, ViviComb to zdecydowany numer 1 na porost włosów. Zamów ViviComb teraz!

Jeśli używałeś ViviComb albo miałeś styczność z LLLT to podziel się z nami swoją opinią w komentarzu!

 

Zostaw komentarz