African Mango – co warto wiedzieć o Irvingia Gabonensis?

Okres noworoczny sprzyja tworzeniu postanowień i celów na zbliżające się miesiące. Jednym z tych najczęściej wybieranych jest utrata zbędnych kilogramów i lepsze dbanie o sylwetkę. Większość z osób planujących zmianę nawyków będzie wspomagać się różnego rodzaju preparatami przyśpieszającymi odchudzanie, takimi jak np. African Mango. Przekonajmy się, co warto wiedzieć o Irvingia Gabonensis, substancji aktywnej preparatu.

Irvingia Gabonensis to nic innego jak łacińska nazwa drzewa potocznie nazywanego afrykańskim mango. Jest to drzewo rosnące w centralnej i zachodniej części Afryki, a swoją potoczną nazwę zawdzięcza owocom, które kształtem do złudzenia przypominają znane wszystkim mango.

Jak działa African Mango?

Naukowcy od niedawna interesują się wpływem afrykańskiego mango na wagę oraz gospodarkę lipidową w organizmie. Jednak z badań przeprowadzonych na University of Yaounde można jednoznacznie wywnioskować, że suplementy zawierające ekstrakty z nasion afrykańskiego mango pozytywnie wpływają zarówno na obniżenie wagi, jak i cholesterolu.

Badania kliniczne przeprowadzone na dwóch grupach (w wieku od 19 do 55 lat), z której jedna przyjmowała placebo, a druga ekstrakt z nasion Irvingia Gabonensis wykazały, że grupa przyjmująca suplement nie tylko zmniejszyła swoją wagę oraz obwód talii, ale także cholesterol i poziom cukru we krwi. Pozwala to jednoznacznie stwierdzić, że afrykańskie mango skutecznie wspiera odchudzanie oraz poprawia gospodarkę lipidową organizmu.

Czym jest suplement African Mango?

Kapsułki suplementu African Mango zawierają sproszkowany ekstrakt z nasion owoców afrykańskiego mango. To właśnie nasiona odpowiedzialne są za skuteczność preparatu w walce z nadwagą. Warto zauważyć, że dzięki użyciu ekstraktu jedna kapsułka suplementu zawiera ekwiwalent nasiona całego owocu! Dodatkowo produkt posiada certyfikat GMP, świadczący o kontroli produkcji i użyciu tylko najwyższej jakości składników.

Chcesz przyśpieszyć odchudzanie z pomocą afrykańskiego mango ? Skorzystaj z 10% rabatu podając kod “non12” przy zamówieniu!

Zamów African Mango już teraz!

A jak Ty radzisz sobie z odchudzaniem w Nowym Roku? Zapraszamy do dyskusji!

Zostaw komentarz