Transformulas Lip Volume – prosty sposób na powiększenie ust

„Jeden krok, jeden jedyny krok nic więcej” wystarczy, by Twoje usta powiększyły się nawet o 40%.
„Krok” w przenośni oczywiście. W rzeczywistości musisz po prostu użyć Transformulas Lip Volume – w ten sam sposób, w jaki na co dzień używasz błyszczyków, pomadek koloryzujących lub ochronnych.

Transformulas Lip Volume jest nietypowym żelem naturalnie powiększającym usta. Dlaczego nietypowym?

Otóż większość produktów tego typu działa wywołując efekt podrażnienia ust. Po ich użyciu wargi stają się nabrzmiałe, zaczerwienione – są bardziej wyeksponowane i wyraźnie powiększone, ale – pieką, a efekt powiększający jest krótkotrwały.

 

Transformulas Lip Volume pobudza proces powstawania kolagenu w ustach. Ich wypełnienie i powiększenie jest efektem trwałego zwiększenia objętości tkanek wypełniających wargi, które stają się pełniejsze i jędrniejsze (do tego elastyczniejsze). I nie pieką. Wprost przeciwnie – po naniesieniu żelu na usta odczujesz efekt odświeżenia, a nie pieczenia – to ważne.

Składniki Transformulas Lip Volume

Powiększacz jest produktem naturalnym. Poszczególne składniki uzupełniają się tworząc jedną, zgraną całość, są to:

  • wyciąg z awokado, który nawilża, regeneruje i pobudza produkcję kolagenu, prawdziwy eliksir młodości,
  • olej z makadamii – regeneruje i wygładza usta,
  • octan tokoferylu – forma witaminy E, dobrze przenikająca w tkanki witamina młodości niezbędna dla utrzymania delikatnej skóry ust w dobrej kondycji,
  • bisabolol – pozyskiwana z rumianku substancja o właściwościach kojących, naturalny antyseptyk, pobudza też regenerację komórek,
  • panthenol – prekursor witaminy B5 działa ochronnie, łagodząco, nawilżająco, wygładzająco,
  • izoflawony sojowe – poprawiają gęstość i wytrzymałość skóry, stymulują produkcję kolagenu i elastyny, wpływają na produkcję kwasu hialuronowego zwiększając poziom nawilżenia (i objętość) tkanek,
  • wosk pszczeli – działa ochronnie, bakteriobójczo, wygładzająco, podobnie jak składniki wymienione wyżej pozytywnie wpływa na produkcję kolagenu.

Efekty

Aplikując Transformulas Lip Volume 3 do 4 razy dziennie, nieprzerwanie przez miesiąc, możesz liczyć na wyraźne powiększenie ust – to trwały efekt wynikający z poprawy „parametrów” tkanek.
Po miesiącu wystarczy stosować produkt raz dziennie – warto to robić choćby ze względu na jego silne właściwości regeneracyjne i ochronne.

Zakupy z gwarancją

Kupując Transformulas Lip Volume w naszym sklepie otrzymasz gwarancję satysfakcji. Zyskasz mnóstwo czasu na przetestowanie kosmetyku, a w razie niezadowolenia, zwracając go – nic nie stracisz.

Transformulas Lip Volume szukaj TUTAJ.

Zostaw komentarz