Thyax – naturalny suplement wspierający pracę tarczycy

Niedoczynność tarczycy daje Ci się we znaki?

Masz już dość kupowania wielu różnych suplementów oddzielnie? Wczytywania się w zalecenia co do ich stosowania i dawkowania? Ciągłego studiowania dietetycznych i suplementacyjnych zaleceń?

Odkrywania i eksperymentowania z coraz to nowymi preparatami?
Łatwo nie jest – to trzeba przyznać. Gdy kapryśna, chora tarczyca zarządza organizmem – całe ciało wyczynia fanaberie. Zastanawiasz się czy można nad tym zapanować?

Można, na wiele sposobów.

Przede wszystkim jednak musisz do tego zaangażować swoją wolę i świadomość. I mimo niepowodzeń nie rezygnować z leczenia.

Jako kurację uzupełniającą potraktuj codzienną dietę. Możesz uzupełnić ją o suplementy – to tryb ułatwień, z którego warto skorzystać, bo eliminuje wiele podstawowych problemów.
Wymieniony w tytule Thyax jest takim suplementem.

Jak Thyax może Ci pomóc?

Dostarczając składników, które złagodzą objawy towarzyszące niedoczynności tarczycy.
Poprawi między innymi:

  • przemiany metaboliczne,
  • wiele zaburzeń w pracy układu nerwowego,
  • wyeliminuje lub zmniejszy intensywność zaburzeń snu, zniżki nastroju, niepokoju,
  • doda Ci energii,
  • ułatwi (czy też raczej umożliwi) wprowadzenie się w stan relaksu,
  • zwiększy poziom tyrozyny.

Taki wpływ na organizm jest możliwy dzięki perfekcyjnie dopracowanemu składowi.

Wśród aktywnych składników Thyax’u na szczególną uwagę zasługują:

  • kompozycja witamin z grupy B (z witaminami B2 i B3 włącznie) – ich wpływ na funkcjonowanie organizmu z niedoczynną tarczycą nie został co prawda dokładnie rozpoznany i opisany naukowo, ale został zauważony, fachowcy podkreślają, że ich obecność w diecie osób chorych jest nieodzowna choćby ze względu na ich bardzo pozytywny wpływ na układ nerwowy,
  • jod – jeśli o ten składnik chodzi zapewne doskonale wiesz, że jest tarczycy nieodzowny,
  • cynk – jest ważny dla układu odpornościowego i metabolizmu, ale z niektórych badań wynika, że niedobór tego pierwiastka (podobnie jak niedobory witaminy A) prowadzą do zmniejszenia stężenia hormonów T3 i T4 w surowicy krwi,
  • selen – jest niezwykle ważny, bo wpływa na przemiany T3, jego niedobór przy współwystępującej niedoczynności skutkuje poważnymi zaburzeniami metabolicznymi (wzrost masy ciała, niemożność zapanowania nad masą), ma też wpływ na pogorszenie nastroju.

Do tego dochodzi kilka innych pierwiastków śladowych i niezwykle ważny aminokwas (L-tyrozyna). Aminokwas ten bierze udział w syntezie hormonów tarczycy.

Thyax nie suplementuje samych hormonów tak, jak Thyromine (inny preparat z naszej oferty zawierający pył tarczycowy i nadnerczowy), ale świetnie uzupełnia wszelkie te braki dietetyczne, które szczególnie niekorzystnie odbijają się na organizmach osób cierpiących na niedoczynność tarczycy.

Jeśli szukasz suplementu idealnego pod tym względem – to produkt dla Ciebie.
Znajdziesz go w naszym sklepie pod TYM LINKIEM.

Zostaw komentarz