Stop Grow – absolutny lider w hamowaniu wzrostu niechcianych włosów

Lider dlatego, że jako jeden z naprawdę nielicznych preparatów Stop Grow zawiera aż trzy specjalnie opracowane aktywne składniki antywzrostowe o udowodnionej skuteczności.

Jeśli nie możesz poddać się elektrolizie lub laserowemu usuwaniu włosów, a mimo to chcesz jakoś ograniczyć częstotliwość zabiegów depilacji Stop Grow na pewno Ci w tym pomoże.

Ale czy aby na pewno?

Zdecydowanie tak, bez wątpliwości i bez dwóch zdań. Aktywne składniki preparatu Stop Grow (o nich jeszcze za moment opowiem) czyli Decelerine, Telocapil i PilisoftTM wielokrotnie poddawano badaniom i dziś, ich skuteczności właściwie nikt już nie kwestionuje. Formuły te są coraz chętniej i coraz częściej dodawane do kosmetyków podepilacyjnych – właśnie w celu zahamowania wzrostu włosów.

Z badań nad tymi kompleksami (to nie są pojedyncze substancje, a specjalnie opracowane mieszanki) wynika, że:

  • przy regularnym używaniu Decelerine tempo wzrostu włosów zmniejsza się na tyle, że częstotliwość depilacji (u kobiet) ulega redukcji o 82% (nogi), 70% (pachwiny / bikini) i 50% (pachy),
  • dwumiesięczne, regularne stosowanie Telocapilu (w stężeniu 2%) owocuje z reguły wyraźnie zauważalną redukcją gęstości owłosienia u 93% stosujących go osób (przypominam, że to podsumowanie faktycznie przeprowadzonych badań), Telocapil efektywnie ogranicza też wzrost włosów w hirsutyzmie (to naprawdę ogromna zaleta!),
  • regularne stosowanie Pilisoftu skutkuje znaczącym zahamowaniem aktywności mieszków włosowych i, co za tym idzie, tempa wzrostu włosów aż o 69%.

Pora na rozszyfrowanie składników

Nie będąc chemikiem nie musisz wiedzieć, co tak naprawdę kryje się w wymienionych wyżej aktywnych substancjach. Zresztą czy to ważne? Grunt żeby działały, prawda?
Ale trochę informacji się przyda. Oto kluczowe składniki Decelerine, Telocapilu i Pilisoftu.

Decelerine – to kompozycja m.in. ekstraktu aloesowego, kwasu laurynowego i ekstraktu ze szczepu bakterii o nazwie Pseudoalteromonas Ferment (występujących w błocie / mule antarktycznym). Bakterie te są ostatnio hitem w kosmetyce, szczególnie przeciwstarzeniowej.

Telocapil – jego głównym składnikiem jest standaryzowany ekstrakt z rośliny o nazwie woskownica (myrica cerifera). Zawarta w woskownicy dihydromirycetyna bardzo znacząco osłabia porost włosów.

PilisoftTM LS7590 bazuje na ekstrakcie z rośliny gymnema sylvestre (zwanej też gurmarem, a czasem indyjskim jaskółczym zielem). Roślinę tę od wieków wykorzystuje się w medycynie ayurwedyjskiej. Jej główną właściwością kosmetyczną jest hamowanie wzrostu włosów.

Na jakie efekty możesz liczyć?

Na pewno na to, że Stop Grow zadziała. Mniej lub bardziej intensywnie – to już zależy od indywidualnych cech Twojego organizmu, ale proces odrastania włosków na pewno opóźnisz. Na ile? Pozostaje się o tym przekonać.

Poza tym musisz wiedzieć, że:

  • Stop Grow może być stosowany zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn, jest produktem uniwersalnym,
  • kosmetyku należy używać regularnie, jedynie wtedy możesz liczyć na efekty,
  • Stop Grow zmniejszy niechciane owłosienie nawet wtedy, gdy cierpisz na hirsutyzm,
  • możesz używać go praktycznie na całym ciele,
  • oprócz zahamowania porostu włosów zyskasz też świetną pielęgnację.

Stop Grow szukaj w naszym sklepie – pod TYM LINKIEM.

Zostaw komentarz