Produkty Tend Skin – perfekcyjna pielęgnacja przed, po i w czasie depilacji

Markę Tend Skin stworzono po to, by wyeliminować wszystkie problemy związane z depilacją. Jeśli Twoje włoski wrastają, golenie powoduje podrażnienia i skóra ewidentnie cierpi w trakcie depilacji i po niej – koniecznie wypróbuj tę linię produktów.

Na całość składają się cztery profesjonalne kosmetyki. Możesz używać ich razem lub oddzielnie – dobierając do własnych potrzeb.

I tak:

Tend Skin Air Shave Gel

Tend Skin Air Shave Gel jest nowoczesnym żelem do golenia – na co dzień z powodzeniem mogą korzystać z niego przedstawiciele obojga płci. Po nałożeniu żelu skóra ma świetny poślizg, jest chroniona przed uszkodzeniami, a włoski są lepiej „wyeksponowane” na działanie maszynki.
Ogromną zaletą żelu jest jego wydajność – wystarcza nawet na trzy miesiące. Tym sposobem jego cena staje się bardzo przyjazna dla portfela.
W naszym sklepie Tend Skin Air Shave Gel znajdziesz tutaj.

Tend Skin Body Lotion

Duża pojemność (prawie 250ml), mega wydajność i działanie, które sprawia, że skóra staje się doskonale nawilżona, jędrna, elastyczna, nieskłonna do nieprzewidzianych zachowań powinny przekonać Cię do tego produktu.
Balsam do ciała Tend Skin Body Lotion doskonale nadaje się do stosowania na co dzień – łagodzi podrażnienia podepilacyjne i przygotowuje skórę do kolejnych zabiegów depilacji. Dzięki kompleksowi ceramidów i białemu łubinowi niezależnie od tego, jaką metodę usuwania włosów preferujesz – balsam sprawdzi się idealnie.
W sklepie Vitalab Tend Skin Body Lotion znajdziesz tutaj.

Tend Skin Liquid

Tend Skin Liquid to płyn, który przede wszystkim zmiękcza skórę i koi podrażnienia. Musisz go mieć, jeśli chcesz raz na zawsze pozbyć się problemu wrastających włosków. Jest nieskomplikowany w użyciu, bardzo wydajny (wychodzi tanio), a na dodatek działa jak antyperspirant! To świetny uniwersalny produkt do różnych skórnych problemów. Podepilacyjny niezbędnik.
Więcej informacji o Tend Skin Liquid, oraz samego płynu szukaj w naszym sklepie na tej stronie.

Tend Skin Roll On

Tend Skin Roll On działa identycznie jak poprzednik. Jego zadaniem jest eliminacja problemu wrastających włosków. Przewagą – fakt iż produkt ma formę roll-on, co może ułatwiać jego rozprowadzenie na skórze.
Kosmetyk jest mały, poręczny, idealnie sprawdzi się w podróży.
Jest też wydajny – podobnie do pozostałych produktów Tend Skin.
Tend Skin Roll On szukaj tutaj.

Zostaw komentarz