CC Fabulous Breasts – prosty sposób na fantastyczny biust

Chcesz powiększyć piersi trwale, naturalnie i bezpiecznie? Zależy Ci na najlepszych rozwiązaniach o najwyższej skuteczności? Oto propozycja dla Ciebie: jest nią CC Fabulous Breast.

Nazwa preparatu mówi sama za siebie – regularne stosowanie tabletek i kremu – tak wynika z opinii użytkowniczek – sprawia, że biust nabiera krągłego kształtu, unosi się ku górze, ujędrnia, powiększa. Jednym słowem staje się autentycznie fantastyczny.

W dalszej części artykułu postaram się wyjaśnić Ci, dlaczego tak się dzieje, jak to możliwe, że biust zmienia kształt i rozmiar oraz czy w ogóle warto zawracać sobie głowę CC Fabulous Breast.

Diabeł tkwi w szczegółach a moc CC Fabulous Breasts w recepturze

Recepturę preparatu opracowano w laboratoriach Newton Everett – wiodącego producenta preparatów dla osób chcących poprawić swoją atrakcyjność seksualną i wpłynąć na seksualność jako taką. Newton Everett zna się na rzeczy i proponuje Ci unikalną kompozycję ziół i składników pomocniczych. Zadaniem całości jest wymodelowanie, ujędrnienie i powiększenie biustu.

 Składniki tabletek to:

 • drapacz lekarski (Blessed Thistle) – źródło fitoestrogenów, zioło wykorzystywane w leczeniu zaburzeń hormonalnych u kobiet, ma działanie przeciwzapalne i progesteronotwórcze,
 • serdecznik pospolity (Mother’s Wort ) – działa uspokajająco, leczy dysfunkcje seksualne, choroby kobiece, ma też działanie antyoksydacyjne, silnie wspomaga odbudowę tkanek,
 • kelp, czyli algi brunatne, działają harmonizująco na układ hormonalny, są źródłem cennych minerałów, mają działanie antyoksydacyjne, korzystnie wpływają na funkcje seksualne,
 • dziki pochrzyn (Wild Yam) – jedno z najlepszych źródeł fitoestrogenów, w tym prekursorów progesteoronu, poprawiające funkcje narządów płciowych (z piersiami włącznie), korzystnie wpływa na gospodarkę hormonalną i jest jednym z najsilniejszych naturalnych powiększaczy biustu,
 • liść Damiana – łagodny, acz niezawodny afrodyzjak, który poprawia libido, wyrównuje poziom hormonów, uspokaja, poprawia ukrwienie narządów,
 • koper włoski (Fennel Seed ) – jeden z największych sprzymierzeńców kobiecej seksualności, poprawia (naprawia) dosłownie wszystko, jest źródłem fitohormonów i przeciwutleniaczy, ma silne działanie zdrowotne,
 • dzięgiel chiński (Dong Quai) nazywany też damskim żeń-szeniem, pobudza wydzielanie kobiecych hormonów płciowych i jest jednym z najsilniejszych naturalnych stymulatorów wzrostu piersi,
 • L-tyrozyna to aminokwas niezbędny do syntezy hormonów, ten dodatek do wymienionych wyżej ziół świetnie sprawdza się jako aktywator zawartych w nich fitohormonów.

W skład kremu wchodzą substancje o działaniu ochronnym, ujędrniającym, uzupełniającym działanie ziół, a przede wszystkim świetnie „liftingującym” skórę.

Czy to możliwe, że biust się ujędrni, uniesie i powiększy?

Oczywiście, że tak, za jego wzrost i rozwój odpowiadają hormony, a te – w odpowiednich ilościach – pojawią się w Twoim ciele dzięki ziołom. Dobrze napięta, jędrna i mocna skóra (taką uzyskasz regularnie stosując krem) utrzyma Twój biust w przysłowiowych ryzach. Tak właśnie zadziała ta naturalna mieszanka stymulująco – wzmacniająca.

Tabletki wspólnie z kremem powiększą, ujędrnią i wymodelują Twój biust – takie efekty uzyskuje gros użytkowniczek preparatu.

Czego chcieć więcej? Może gwarancji?

Kupując CC Fabulous Breasts w sklepie Vitalab otrzymasz gwarancję satysfakcji. W telegraficznym skrócie oznacza to, że w razie niezadowolenia z działania preparatu możesz odzyskać zainwestowane weń pieniądze.

Ważne: produkt spokojnie możesz najpierw wypróbować. To że opakowanie będzie naruszone, napoczęte, czy nawet zużyte – niczego nie zmienia. Gwarancja obowiązuje i w tych przypadkach.

Podsumowanie, czyli największe zalety i wady produktu

Jedyną wadą CC Fabulous Breasts jest to, że dla rozwinięcia pełni swoich zalet produkt wymaga czasu. Co prawda szybko zauważysz (już po pierwszych aplikacjach) doskonałe działanie kremu, ale efekt powiększający pojawi się dopiero po kilkunastu dniach, a nawet kilku tygodniach.

Zalety CC Fabulous Breasts to:

 • wysoka skuteczność,
 • trwałość efektów,
 • kompleksowe działanie (powiększające, ujędrniające, modelujące, kondycjonujące).

Na koniec dodam jeszcze, że CC Fabulous Breasts jest bardzo wygodny w użytkowaniu. Jeden zestaw wystarczy Ci na miesiąc kuracji. Krem będziesz musiała aplikować dwa razy dziennie – konieczność regularnych aplikacji zmusi Cię do masaży, które również są Twoim sprzymierzeńcem.

Powodzenia.

Pełną listę składników i dodatkowy opis działania zestawu CC Fabulous Breasts znajdziesz tutaj.

 

Zostaw komentarz

Chcesz mieć biust

2 rozmiary większy?!

Postaw na ProBreast Plus

probreastplus do vitalab