Białe zęby na dwa proste sposoby, czyli Mint Cosmetics w akcji

Chcesz wybielić zęby samodzielnie? We własnym domu i bez pomocy dentysty? Nic trudnego – wybór środków wybielających jest naprawdę spory.

Pytanie: który z nich wybrać? Przecież każdy producent reklamuje swój produkt jako najlepszy, a każdy sprzedawca – swój towar jako najskuteczniejszy.

Decyzja, tak czy inaczej, należy do Ciebie, ale mam pewną rekomendację. Proponuję zainteresować się produktami do wybielania zębów marki Mint Cosmetics.

Wybielanie z Mint Cosmetics Teeth Whitening Kit jest naprawdę łatwe, a przy tym niezwykle skuteczne, bezpieczne i pozbawione typowych dla wybielania „sensacji”. Już wyjaśniam dlaczego…

Po pierwsze: nadboran sodu

Większość środków wybielających, zarówno stomatologicznych, jak i profesjonalnych preparatów do wybielania domowego opiera się na wykorzystaniu wybielającego działania nadtlenku wodoru lub nadtlenku karbamidu (występującego też pod nazwą nadtlenek mocznika). Stosowane prawidłowo i z umiarem substancje te są w miarę bezpieczne dla zębów, ale nie tak bezpieczne, jak życzyliby sobie tego i stomatolodzy i ich pacjenci. Nadtlenek wodoru i nadtlenek karbamidu zbyt często i zbyt mocno podrażniają zęby, a nieodpowiednie ich użycie może prowadzić do poważnych uszkodzeń w obrębie całego aparatu zębowego, a nadwrażliwość (typowy skutek uboczny) jest najlżejszym z niepożądanych objawów.
Te same badania wykazują, że nadboran sodu jest nie mniej skutecznym wybielaczem, a co najważniejsze – prowadzi do najmniejszych uszkodzeń, praktycznie nie powodując nadwrażliwości.

To właśnie na nadboranie sodu oparto produkty Mint Cosmetics co bardzo wyróżnia te produkty na tle konkurencji.

Kredka wybielająca zęby – prosty sposób nr 1

Kredka wybielająca zęby od Mint Cosmetics to najprostszy przyrząd (środek wybielający). Może okazać się łatwiejsza w użyciu od, i tak dość wygodnego, Idol White i bardziej komfortowa od Alta White.
Nałożenie żelu kryjącego się w kredce jest niezwykle proste. Kredka pozwala na wykonanie aż 20 aplikacji, co powinno dać wyraźnie zauważalne rezultaty tzn. rozjaśnienie koloru zębów nawet o 8 odcieni. Te 8 odcieni jest gwarantowane przez producenta w przypadku używania zestawu (żelu z ochronnymi nakładkami), ale i kredka do tego wystarczy.

Zestaw do wybielania nakładkowego – prosty sposób nr 2

Kupując cały zestaw Mint Cosmetics Teeth Whitening Kit otrzymasz kredkę wybielającą, żele, aplikator, nakładki i prosty (acz wyczerpujący) instruktaż używania zestawu na DVD.
Aplikacja sprowadza się do nałożenia żelu na zęby, zabezpieczenia zębów nakładkami i wytrzymania w tym „stanie” mniej więcej 30 minut.
Wraz z zestawem otrzymasz też paletę odcieni zębów, co pozwoli Ci dokonać obiektywnej oceny efektów wybielania.
Całość zapakowana w eleganckie etui posłuży Ci długie lata, bo po wyczerpaniu żeli zawartych w bazowym opakowaniu możesz dokupić kolejne żele do kolejnych zabiegów wybielania.
Choć z kolejnymi zabiegami spokojnie możesz poczekać nawet dwa lata.
Nadboran zawarty w żelu wybielającym jest na tyle łagodny dla zębów, że „nie otwiera” ich na przyjmowanie kolejnych barwników tworzących cienie, przebarwienia czy jednolitą żółć lub szarość. Stąd i długo utrzymujący się efekt wybielenia po użyciu tego preparatu.

Przekonaj się, że wybielanie jest naprawdę bezpieczne i proste.

1 Komentarz

  • jeszcze trochę do wybielania mi brakuje, na razie skupiam się na wzmocnieniu zębów.świetna w tym jest witamina d,dlatego biorę preparat d-vitum forte. moja dentystka mi go poleciła 🙂

Zostaw komentarz