Co kupić pod choinkę?

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia, a wraz nimi poważny problem dla wielu ludzi. Co kupić najbliższym pod choinkę? Pojawia się zawsze w takim przypadku pytanie, czy prezent spodoba się drugiej osobie, czy może okaże się, że zostanie on przekazany komuś innemu. W skrajnych przypadkach – wróci do nas.

Im bliżej do Wigilii, tym więcej można zaobserwować ludzi, którzy nerwowo próbują wydobyć z ogromnej ilości towarów, pod którymi uginają się sklepowe półki, coś co może być prezentem. To szukanie jest też ważne z naszej perspektywy, bo chyba nikt nie chce być posądzony o nudę i sztampowość kupując na przykład współmałżonkowi kolejną parę skarpetek lub krawat. Na co więc się zdecydować. Spróbujemy podpowiedzieć.

Prezenty dla niego

W przypadku panów, zazwyczaj sprawa bywa mało skomplikowana. Wspomniane skarpetki wcale nie będą złym pomysłem, aczkolwiek powinny być jedynie dodatkiem do głównego prezentu. Wiadomo, że to pomysł pragmatyczny, zważywszy na to, iż panowie raczej nie dbają o to, aby skarpetki nie były dziurawe. A może wzbogacić prezent o coś, co pomoże panom poprawić wygląd? To może być sugestia, ale jeśli Wasz facet sam o to stara się dbać, to może preparaty, które mu w tym pomogą? Propozycje mamy dwie: Sigma Skin Abdominal Skin Toning Cream i Testrogain. Pierwszy z nich znacznie wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej, a drugi poprawi męski metabolizm, a przy okazji poprawia stan męskich mięśni. Jeśli Wasz facet woli siedzieć przed telewizorem, zawsze można by mu kupić na święta pilota uniwersalnego, ale czy to ma sens? Wciąż popularnym prezentem – chociaż niestety coraz droższym – są książki. To na pewno prezent dość pewny. Jak się nie przeczyta, to będzie ją można wymienić, albo po prostu sprzedać. Wróćmy jeszcze na chwilę do kosmetyków. Te panom się przydadzą. Co prawda, zazwyczaj twierdzą, że wystarczy dezodorant i pianka do golenia, ale to nie do końca prawda. Chociaż, akurat golenie to dobry temat do prezentu. Można więc swojemu partnerowi kupić coś „przed” – Sigma Skin Advanced Shaving Cream, ale również „po” – Sigma Skin Hair Growth Supressing Aftershave Cream. Na pewno będzie zadowolony, bo akurat golenie to zazwyczaj wielki problem, chociaż panowie rzadko się do tego przyznają.

Prezenty dla Niej

Nie da się ukryć, to dla wielu mężczyzn bardzo poważny problem. Jaki prezent wybrać, czy jej się spodoba? Czy może się okaże, że wybierając coś z kosmetyków nie trafimy w gust, albo, co gorsza nasza partnerka pomyśli że się nam nie podoba. Na pewno z tą grupą prezentów trzeba uważać. Najprościej jest po prostu na ten temat porozmawiać. Jeśli na przykład Wasza partnerka ma kompleks zbyt małych ust, to może dobrym prezentem będzie dla niej Idol Lips? Poprawia ich wygląd, a przy okazji odżywia ( możecie o tym wspomnieć w czasie rozmowy). A jak już jesteśmy przy wadach (przynajmniej z perspektywy naszej partnerki) wyglądu, to może rzęsy? Panie dość często mają problem z tym jak one wyglądają. Możesz na prezent zaproponować preparat o nazwie Revita.EPS. Nie dość, że wydłuża, to jeszcze pogrubia. Tak nawiasem mówiąc – panowie też mogą go stosować. Bielizna – to dość „śliski” teren jeśli chodzi o prezenty. Nie ma się co czarować, panowie zazwyczaj wybierają taką, jaka im się podoba. Niekoniecznie myśląc przy tym o partnerkach. A jeszcze trzeba przecież znać rozmiar. Jednak jeśli chodzi sprawy damsko – męskie, to zawsze możecie panowie zdecydować się na coś, co i Wam przyniesie pewną korzyść. Mowa o preparacie Senstra Cream. To w zasadzie krem, który wzmaga siłę doznań seksualnych u Waszych partnerek.

Oczywiście najważniejsze w przypadku prezentów jest to, aby dały one radość najbliższym. Bo wtedy sprawimy przyjemność również samym sobie. Wszyscy zatem będą zadowoleni.

1 Komentarz

Zostaw komentarz