Powiększanie biustu i redukcja tłuszczu za jednym razem

Wiele kobiet marzy o tym samym, żeby w jednym momencie stracić tłuszcz z brzucha, ud i pupy oraz przenieść go na biust, powiększając jego rozmiar oraz korygując kształt. Już wkrótce ma być  to możliwe. Naukowcom zza oceanu udało się odkryć nowoczesną metodę, o której poinformował świat NBC National News.

Rewolucyjna metoda na powiększanie biustu

Pierwszy rewolucyjną metodę na powiększanie biustu wypróbował Dr Lu Jean Feng, który zdecydował się oddzielić komórki macierzyste znajdujące się w tłuszczu oraz skierować je do piersi.

Metoda ta na początku została wypróbowana u osób, które przeżyły raka piersi i zostały poddane podwójnej mastektomii. Dzięki niej można było uzyskać zdecydowanie bardziej naturalny efekt niż przy zastosowaniu chirurgicznej metody powiększania biustu. Pacjentki wysoko oceniły możliwość rekonstrukcji przy użyciu własnych mięśni, tkanek i naczyń krwionośnych.

Niezwykłe możliwości kryjące się w tłuszczu

Naukowcy już od dłuższego czasu skupiając się na badaniu tłuszczu komórek macierzystych, planują jego wykorzystanie w leczeniu wielu schorzeń. Materiał ten ma służyć do leczenia oparzeń, urazów, zapalenia jelita grubego. Niestety, mimo że stosowanie komórek macierzystych jest praktykowane już przez kilka lat w chirurgii kosmetycznej, to nadal nie zostało ono oficjalnie zatwierdzone przez ważne instytucje (między innymi FDA) i pozostaje oficjalnie w fazie eksperymentów.

Nowa metoda krok po kroku

Wykorzystywanie tłuszczu w medycynie kosmetycznej odbywa się w ściśle określony sposób.  Na początku dochodzi do liposukcji, czyli usunięcia niechcianego tłuszczu, a następnie przy użyciu specjalnego urządzenia przetwarza się tłuszcz, który oddziela komórki macierzyste. Do tego celu używa się enzymu, który pozwala uwolnić komórki tłuszczowe i oddzielić je od komórek macierzystych. Tak wyizolowane wybrane komórki tłuszczowe wtryskuje się i formułuje w specjalny sposób, powiększając przykładowo biust.

Pomysłodawca tej metody podkreśla, że w ten sposób można podkreślić naturalną linię skóry piesi i wypełnić biust, uzyskując bardzo naturalny efekt. Jednocześnie metoda ta może być wykorzystywana, by wygładzić linię już wcześniej stworzonych implantów, wypełniając powstające luki. Można również przy użyciu tej metody uzupełnić lukę po wcześniej usuniętym implancie, czy też poprawić wygląd biustu w przypadku wrodzonej nierówności wielkości biustu. Rekonstrukcja czy poprawa wyglądu biustu w ten sposób ma działanie z jednej strony pozytywnie wpływające na stan fizyczny, jak i psychiczny pacjentki. Pozwala odzyskać utraconą pewność siebie oraz poczuć się lepiej we własnej skórze, także w sypialni.

Przyszłość metody

Póki co dr Feng wykonał więcej niż 50 naturalnych akcesoriów piersi. Dalsze działanie w tym zakresie jest zatem bardzo obiecujące.

Niestety jednak, jak niemal każda metoda, również ta nie może być stosowana u wszystkich osób. Nie jest ona wskazana dla pacjentów bardzo otyłych oraz bardzo szczupłych. Odstraszać mogą również koszty, które w przypadku tej metody sięgają około 14000 dolarów.

W miejscu bardziej inwazyjnych metod na powiększanie biustu niezmiennie od wielu lat popularnością cieszą się jednak naturalne sposoby na powiększanie piersi, o działaniu opartym na ziołach zawierających fitoestrogeny, które powiększają biust w podobny sposób, jak to się dzieje w trakcie ciąży, czy przed menstruacją. W tej kategorii w wielu rankingach wygrywa stosowanie Breast Actives, skutecznych kapsułek i kremu na powiększenie piersi. Breast Actives może powiększać biust nawet o 150%!

Zostaw komentarz

Chcesz mieć biust

2 rozmiary większy?!

Postaw na ProBreast Plus

probreastplus do vitalab