Idols Lips – recenzja

Która z pań nie marzy o wydatnych i wyraźnie podkreślonych ustach? Często na przeszkodzie stoją kwestie finansowe, bo chirurgiczna korekta do tanich nie należy. Straszą również możliwe skutki uboczne. Idol Lips oba te problemy rozwiązuje.

To preparat, którego głównym zadaniem jest niemal natychmiastowe powiększenie ust. Czy jest to w ogóle możliwe bez ingerencji chirurga. Czy faktycznie efekt będzie zadowalący. W jaki sposób następuje to powiększenie? To tylko kilka pytań, które pojawiają przy okazji preparatu Idol Lips.

Skład preparatu

To od tego zawsze zaczynamy sprawdzanie danego kosmetyku. Dla wielu liczy się też wygląd (opakowanie itd.), ale powiedzmy sobie szczerze, że nie jest to najbardziej istotny aspekt preparatu, który ma wpływać na nasz wygląd. Idol Lips to przede wszystkim natura. Mamy tutaj na przykład mango, które wykazuje głównie działanie przeciwzapalne, ale i regenerujące. Ma w sobie sporo antyoksydantów, a te skutecznie powstrzymują starzenie się komórek, również tych, które budują nasze wargi. Kolejnym – na pewno niektórych znanym – składnikiem jest masło Shea. To prawdziwy tytan pracy. Wytwarzany jest z rośliny (dokładniej rzecz biorąc drzewa), która rośnie wyłącznie na terenach zachodniej Afryki. Wspomniane masło przede wszystkim odmładza, upiększa i pielęgnuje. Składnikiem, który również jest warty przypomnienia jest Wosk Candelilla. Jego głównym zadaniem jest natłuszczanie naszych warg. Dodatkowo również posiada właściwości wygładzające. Podsumowując przegląd składu preparatu Idol Lips można powiedzieć tak: w jednym miejscu zebrano składniki, które mogą pomóc poprawić wygląd ust.

Jak działą Idol Lips?

W zasadzie efekty pojawiają się dość szybko. Usta stają się dużo bardziej pełne, mięsiste można by powiedzieć. To jest właśnie efekt, który teraz można uzyskać przy użyciu Idol Lips, a nie poprzez kosztowne operacje. To jednak jedna strona medalu, jeśli można tak powiedzieć. Wspominane wyżej składniki, gwarantuje kompleksową ochronę i pielęgnację ust. Same uwydatnienie ich to tylko część. Usta powinny być pełne, ale i zdrowe. Odpowiednia pielęgnacja (nawilżanie itd.) to klucz do sukcesu. I tak właśnie jest w przypadku Idol Lips.

Jako, że skład jest taki, a nie inny, to ciężko mówić o jakichkolwiek skutkach ubocznych. To oczywiście ogromny plus tego preparatu. Żadnego pieczenia, czy mrowienia w okolicach ust. Podobnie jak sposób stosowania, który jest banalny. Ktokolwiek mający do czynienia z błyszczykiem spokojnie sobie poradzi.

Zostaw komentarz

Chcesz mieć biust

2 rozmiary większy?!

Postaw na ProBreast Plus

probreastplus do vitalab