Dermology Cellulite Solution – recenzja

Czy można z nim skutecznie walczyć? Czy da się w ogóle do niego nie dopuścić? Czy istnieje na cellulit jakiś skuteczny preparat? To tylko kilka z hipotetycznych pytań na które wiele osób nie może znaleźć odpowiedzi.

Zanim przejdziemy do bohatera poniższej recenzji – parę słów o cellulicie. Często określany jest jako pomarańczowa skórka, jednak jego medyczna nazwa to lipodystrofia. Cellulit to po prostu nieprawidłowe rozmieszczenie tkanki tłuszczowej, które współwystępuje wraz z obrzękowymi zmianami podskórnymi. Po raz pierwszy może pojawić się zaraz po okresie dojrzewania, ale wiele zależy od działań profilaktycznych. Wbrew temu co by się mogło wydawać, problem ten nie dotyczy jedynie kobiet, ale w przypadku mężczyzn występuje on niezmiernie rzadko. Wszystko to dzięki testosteronowi. O cellulit – szczególnie gdy nie mamy odpowiedniego dużo czasu na profilaktykę – łatwo. Czy jednak równie prosto można sobie z nim poradzić?

Skład Dermology Cellulite Solution

To właśnie od składników zaczniemy, bo te wydają się tutaj najciekawsze. Jeśli chodzi o wygląd preparatu (mowa o opakowaniu) nie jest on może porywający, ale akurat brak kolorowych plam i upstrzonego pudełka charakteryzuje te preparaty, które mają działać, a nie tylko „ładnie wyglądać”. Wróćmy więc do składu. Przede wszystkim – natura. To dobra informacja dla wszystkich tych, którzy wolą unikać sztucznych, chemicznych preparatów charakteryzujących się częstymi skutkami ubocznymi.

W preparacie Dermology Cellulite Solution wykorzystano siłę natury, która od lat stosowana jest w walce z cellulitem, ale i w działaniu zapobiegawczym. I tak na przykład mamy tutaj wyciąg z kofeiny i zielonej herbaty. Oprócz tego skrzyp, Retinol A i masło Shea. Ten ostatni składnik jest dość interesujący, chociażby z racji tego, że jest dla nas egzotyczny. Pochodzi za Afryki, gdzie pozyskiwany jest z orzeszków drzewa masłowego. To bardzo potężna broń w walce z różnymi dolegliwościami ( chociażby łuszczyca, trądzik, opryszczka). Nie inaczej jest w przypadku cellulitu. Ta wszechstronność wynika przede wszystkim z tego, co masło Shea ma w środku. Witamina E i F, naturalne filtry UV, naturalne kwasy tłuszczowe.

Drugim, wartym nadmienienia składnikiem jest skwalen. Jest to węglowodór nasycony o naprawdę ogromnych możliwościach. Ciężko było by je tutaj wszystkie wymienić, ale skupmy się na najważniejszym – detoksykacji organizmu. Substancje, które podtruwają nasz organizm mają również negatywny wpływ na wygląd skóry. Skwalen rozwiązuje ten problem.

Efekty stosowania

Preparat Dermology Cellulite Solution działa stosunkowo szybko w porównaniu do innych produktów tego typu. Efekty, których można się spodziewać to przede wszystkim przywrócenie prawidłowego krążenia krwi (co jest dość istotne przy walce z cellulitem) i spalanie tkanki tłuszczowej. W szerszej perspektywie można spodziewać się pozbycia pomarańczowej skórki, szczególnie z ramion, brzucha i nóg. Co ciekawe, preparat – dzięki swojemu składowi może być stosowany zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn. Dermology Cellulite Solution bardzo szybko się wchłania, a to oznacza że jego składniki zaczynają działać praktycznie od razu. To ważna informacja.

To bez wątpienia preparat na cellulit, który wart jest zainteresowania, zarówno ze względu na naturalny skład, jak i przede wszystkim – skuteczność.

Zostaw komentarz