Wellbox Lipomassage – skuteczny sposób na cellulit

Cellulit, lub „pomarańczowa skórka” to zmartwienie wielu ludzi. Panowie akurat w tym wypadku mogą spać spokojnie ze względu na nieco inną budowę skóry. Wiele kobiet przywiązuje ogromną wagę do swojego wyglądu i dlatego właśnie przydałby się im skuteczny sposób na cellulit.

Zanim o Wellbox Lipomassage, to parę słów o samym cellulicie. Stara wojenna maksyma mówi, że aby zwyciężyć wroga, najpierw należy go dobrze poznać. Czy taka wojskowa retoryka jest tutaj na miejscu? Jeśli zmagasz się z cellulitem od dłuższego czasu, do tego bez efektów, to na pewno przyznasz, iż jest ona trafna.

Czym jest cellulit?

Fachowa nazwa tego problemu to lipodystrofia. Wszystkiemu winny jest tłuszcz, który pojawia się głęboko w skórze właściwiej, oraz w tkance łącznej. Ten składnik niejako wiąże ze sobą wodę i produkty przemiany materii i w taki właśnie sposób – jeśli jest ich za dużo – powstaje cellulit. Badania wskazują, że nawet 80% kobiet może mieć z nim problem. Tu warto zaznaczyć, że nie jest to w żadnym wypadku choroba. Wyróżnia się trzy rodzaje cellulitu. Tak zwaną twardą, która dotyka przede wszystkim młodych kobiet i nie jest zbyt widoczna. Postać wiotka, która tyczy się kobiet po 40 roku życia, kiedy skóra zaczyna tracić swoją elastyczność i w związku z tym cellulit odznacza się na niej. Jest jeszcze postać obrzękowa. Bardzo ciężka, ale – jeśli to kogoś pocieszy – rzadka.

Jak działa Wellbox Lipomassage?

Jest to urządzenie o dość specyficznym wyglądzie, ale niezmiernie łatwe w użyciu. To na pewno plus, bo często panie rezygnują z walki o gładką skórę z powodu braku czasu i skomplikowania metod na cellulit. Urządzenie to ma specjalne głowice, dzięki którym wygładza skórę, a dodatkowo ujędrnia skórę. To nie jedyna funkcja Wellbox Lipomassage. Potrafi on przy okazji przyspieszać przepływ krwi. Jak to wszystko wpływa na cellulit i wygląd naszej skóry?

Dwa miesiące stosowania, to można powiedzieć niezbędne minimium. Owszem, jak wskazują badania efekty mogą pojawić się dużo wcześniej, ale to właśnie te 60 dni daje nam pewność redukcji cellulitu o około 20%. Ciekawostką i bez wątpienia informacją, która ucieszy wiele pań jest to, że jednocześnie możemy stracić w tym czasie (a więc przez dwa miesiące) nawet do 3 centymetrów, na przykład na udach, czyli w miejscu, gdzie najczęściej cellulit się pojawia. Samo stosowanie Wellbox Lipomassage, jak już było wspomniane wcześniej jest niezmiernie proste. Na miejsce gdzie znajduje się „pomarańczowa skórka” stosuje się urządzenie od 3 do 6 minut. Dwa razy dziennie. I w zasadzie to wszystko czego potrzebujemy. Żadnym skomplikowanych technik masowania, czy pobudzania krążenia krwi.

Bezpieczeństwo Wellbox Lipomassage

To na pewno drugi, istotny aspekt (zaraz po skuteczności), o którym należy wspomnieć. Wellbox Lipomassage jest w zasadzie w pełni bezpieczny. Istnieją jednak pewne przeciwwskazania, o których nie należy zapominać. Wynikają one jednak nie tyle ze specyfiki samego urządzenia, co raczej ze względu na stan zdrowia. Brzmi groźnie, ale to dość proste. Jeśli na przykład macie poważne infekcje, lub stany zapalne to oczywistym jest, że nie należy używać tego urządzenia, lub zrobić to po konsultacji ze swoim lekarzem. Podobnie jest jeśli macie otwarte rany albo blizny. Tak zwane postępujące choroby również są przeciwwskazaniem do stosowanie Wellbox Lipomassage. Mowa tutaj między innymi o AIDS i zapaleniu wątroby. Kobiety w ciąży również powinny się powstrzymać przed stosowaniem tego urządzenia.

Wellbox Lipomassage dostępny jest w sklepie Vitalab. Cena, jaką trzeba zapłacić za to urządzenie w pierwszej chwili może wydać się niemała, jednak jeśli rozważymy wszystkie za i przeciw okaże się przystępna. Warto zaznaczyć, ze Wellbox Lipomassage jest doskonałą i skuteczną alternatywą dla zabiegów laserowych. A te, są po pierwsze bolesne, a po drugie drogie. I kiedy z takiej perspektywy spojrzymy na Wellbox Lipomassage okaże się on w całkiem przystępnej cenie.

Zostaw komentarz