Powiększenie piersi bez ingerencji chirurga. Czy to możliwe?

Powiększenie piersi zazwyczaj kojarzy nam się z bolesną i przede wszystkim kosztowną operacją plastyczną. Zanim zdecydujemy się na zmianę rozmiaru biustu przy pomocy skalpela warto zastanowić się nad naturalnymi metodami powiększania piersi. Są mniej kosztowne, o wiele mniej ryzykowne i nie zagrażają naszemu zdrowiu. Chcąc zmienić wygląd naszych piersi nie musimy od razu poddawać się niebezpiecznym operacjom plastycznym. Istnieje bowiem kilka bezpiecznych metod na powiększenie i ujędrnienie biustu.

Napój z kozieradki

Kozieradka to cenna przyprawa, która od wieków stosowana jest w ziołolecznictwie. Jest bogata w phytoestrogen oraz umożliwia produkcję naturalnych prolactin. Głównymi hormonami, które powiększają rozmiar biustu są właśnie estrogen i prolactin. Dzięki kozieradce możesz zwiększyć swoje piersi. Poprzez stymulowanie działania prolaktyny i zawartości estrogenu kozieradka wpływa na rozwój piersi. Kozieradkę możesz przyjmować w postaci kapsułek, które są dostępne w sklepach zielarskich bądź ze zdrową żywnością. Możesz również przygotować koktajl z użyciem tych ziół.

Przygotuj 2 filiżanki wody i dodaj do niej jedną łyżkę nasion kozieradki. Wsyp również szczyptę kminku, koperku, lukrecji oraz anyżu. Po dodaniu wszystkich składników podgrzej napój, tak, by zaczął się gotować. Następnie po upływie paru minut odcedź wywar, poczekaj aż się ostudzi i wypij. Dla poprawy smaku możesz dodać do napoju miód i cytrynę. Koktajl z kozieradki należy pić 1-2 razy w ciągu dnia.

Masaż piersi

Regularny masaż bardzo korzystnie wpływa na Twoje piersi. Ujędrnia, poprawia wygląd, podnosi je, a także powiększa ich rozmiar.
Dzięki codziennym masażom zwiększysz przepływ krwi i doprowadzisz do procesu stymulacji prolaktyny, a to sprawi, że Twój biust zostanie pobudzony do rozwoju. Masując piersi pamiętaj by robić to dokładnie i systematycznie. Jeśli nie wiesz jak precyzyjnie i odpowiednie wykonywać masaż piersi, zapraszamy do przeczytania naszego artykułu.

Wild Yam

Dziki Yam to niezwykle cenne i wartościowe zioło, które wykorzystuje się do produkcji wielu leczniczych preparatów i kosmetyków. Można je nabyć w sklepie zielarskim za naprawdę niską cenę.

Wild Yam zawiera w swoim składzie substancje, która wspomaga produkcję progesteronu. Hormon ten odpowiada między innymi za zwiększenie rozmiaru piersi. Dziki Yam ma również swoje działanie w leczeniu menopauzy, endometriozy. Korzystnie również wpływa na pracę żołądka, pomaga obniżyć poziom choleserolu, normalizuje ciśnienie i poprawia nastrój. Dziki Yam ma wiele zastosowań w medycynie niekonwencjonalnej, jest bardzo zdrowy i w naturalny sposób może pomóc pozbyć się wielu dolegliwości.

Naturalne suplementy

Istnieją również naturalne suplementy diety, często w połączeniu z kremem, które zwiększają rozmiar piersi i ujędrniają je. Jest to z pewnością alternatywa dla ryzykownych i kosztownych operacji plastycznych. Decydując się na suplement diety, wybierz ten, który oparty jest na naturalnych składnikach oraz wyciągu z roślin i ziół. Najskuteczniejszym, sprawdzonym rozwiązaniem w tej dziedzinie, jest Breast Actives. Suplementy powiększające biust dzięki precyzyjnie dobranym składnikom wpływają na rozmiar piersi. Kremy natomiast ujędrniają i poprawiają wygląd. Pierwsze rezultaty powiększonych piersi w przypadku tego typu preparatów są widoczne zazwyczaj po 2/3 tygodniach stosowania.

Chcąc zwiększyć rozmiar swoich piersi, ujędrnić je i poprawić ich wygląd zacznij od naturalnych metod. Nie są kosztowne, ryzykowne i niebezpieczne jak w przypadku operacji plastycznych. Za pomocą ziół, masaży, kremów czy naturalnych suplementów możesz modelować swój biust w bezpieczny i z pewnością skuteczny sposób.

1 Komentarz

  • Witam, mam pytanie, czy można przyjmować preparaty z kozieradką podczas stosowania pigułek antykoncepcyjnych?

Zostaw komentarz

Chcesz mieć biust

2 rozmiary większy?!

Postaw na ProBreast Plus

probreastplus do vitalab