Skuteczne odchudzanie? Tylko ze Slimette!

Slimette to bezkonkurencyjny suplement diety, który w 100% naturalny i skuteczny sposób wspomaga odchudzanie.

Na czym polega wyjątkowość preparatu Slimette?

Suplement Slimette oparty jest wyłącznie na naturalnych i pełnowartościowych składnikach. Jego kluczowy skład to słynna Jagoda Acai, Guarana, Zielona Herbata, Papryka Cayenne oraz L-Karnityna.

Silne przeciwutleniacze zawarte w preparacie znacznie przyspieszają metabolizm, zapewniając szybsze spalanie tłuszczu oraz dodając mnóstwo energii!

Faworytka: Jagoda Acai

To bogaty w proteiny przeciwutleniacz wspomagający metabolizm i zwiększający energię. Zawiera wartościowe kwasy Omega 3, 6 i 9, a także wapno, magnez, potas, miedź, cynk i szereg witamin (A, C, E, B1, B2, B3). Wyciąg z Jagody Acai wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej, zmniejsza łaknienie oraz spowalnia proces starzenia. Dodatkowo pomaga obniżyć ryzyko chorób serca.

Pełna pokładów energii : Guarana

Guarana dzięki dostarczeniu organizmowi dużej dawki energii skutecznie wspomaga odchudzanie. Działa podobnie jak kofeina, która zatrzymuje łaknienie i pomaga szybciej spalać tłuszcz i kalorie podczas ćwiczeń. Guarana ponadto poprawia pamięć i klarowność myślenia.

Mistrzyni w spalaniu kalorii: Zielona Herbata

Wyciąg z liści zielonej herbaty wspomaga metabolizm oraz trawienie tłuszczu. Zmniejsza również łaknienie i normalizuje poziom cholesterolu. Pomocny jest także w utrzymaniu prawidłowego stanu zdrowia organizmu. Zielona herbata regularnie przyjmowana przyspiesza spalanie kalorii przez organizm.

Strażniczka prawidłowej wagi ciała: Papryka Cayenne

Bogata w kapsaicyn obniża łaknienie i zwiększa metabolizm. Stosowana w medycynie naturalnej od pokoleń świetnie sprawdzała się w przypadku problemów żołądkowych i wspomagała pracę serca oraz układu krwionośnego. Papryka Cayenne jedynie w połączeniu z odpowiednimi składnikami jest pomocna w terapiach odchudzających. Tworzy idealny zespół z jagodą Acai, guaraną i zieloną herbatą.

Specjalistka w redukcji zmęczenia: L-Karnityna

L-Karnityna dodaje energii, niweluje skutecznie zmęczenie i stymuluje pracę mięśni. Dodatkowo przyspiesza metabolizm, pomaga spalać długołańcuchowe kwasy tłuszczowe i wzmacnia tolerancję na wysiłek fizyczny. Stosowana jest również w leczeniu zaburzeń psychicznych (utrata pamięci, depresja).

Z tak zgranym i wyjątkowym zespołem cennych składników dodatkowe kilogramy nie mają szans! Slimette to suplement opracowany przez najlepszych specjalistów z myślą o tych, którzy w zdrowy i bezpieczny sposób pragną uzyskać wymarzoną sylwetkę. Decydując się na preparat wspomagający odchudzanie wybierz Slimette – produkt nr 1 w spalaniu tkanki tłuszczowej.

2 komentarze

 • PRAWIDŁOWA, PROZDROWOTNA METODA ODŻYWIANIA:
  Tzw. dla współczesnego człowieka powinna AKCEPTOWAĆ wszelkie uwarunkowania naszej przyrody, ewolucją narzucone REGUŁY. Stanowi to trudny problem, ale bez badań; krew, wydzieliny, wydaliny, pierwiastki włosa, jest to absolutnie niemożliwe.

  WTEDY MOŻNA TYLKO PRZERZUCAĆ SIĘ PSEUDO REGUŁAMI:
  Na węch i czucie, również przypuszczenia. Kto zada sobie trud i zbada jak podnosi się poziom cukru przy poszczególnych produktach, jaki jest wpływ tłuszczów i jak, tj. w jakiej ilości się odkładają, jak organizm oddziaływuje na rodzaje białek itd. to wyniki dla wszystkich ludzi są niemal identyczne ew. drobna skala technicznego błędu.

  A WIĘC; PRZY ZWALCZANIU CHORÓB/OTYŁOŚCI, WAŻNA JEST WIEDZA:
  Klasyfikująca pożywienie na kategorie uwzględniające zawartość wszelkich tłuszczów, NISKICH węglowodanów, WYSOKICH węglowodanów; tj. tych które sprzyjają powstawaniu otyłości i cukrzycy typu 2, a które nie, oraz pozostałych składników. Stosunkowo prostym jest zaznajomić się z tabelami pożywienia wg tzw. INDEKSU ŻYWIENIOWEGO, tj. IŻ produktu. To wystarcza, aby samemu DECYDOWAĆ o łatwym doborze składników swojej diety, co stanowi na szczęście, rozwiązanie trudnego problemu dotyczącego zwalczania wszelkich chorób. Lekarz rodzinny zdecydowanie, też nam to potwierdzi.

Zostaw komentarz