Skuteczna depilacja laserem

Zbędne owłosienie można usunąć w skuteczny sposób. Zamieniając seans z jednorazową maszynką, czy nawet depilatorem na nowoczesną technikę laserową, która po kilku sesjach pozwala pozbyć się włosów raz na zawsze. Nie tylko u kosmetyczki, ale także w domu. Nie trzeba poświęcać swoich cennych wolnych chwil i umawiać się w salonach na drogie zabiegi. Nowoczesne urządzenia pozwalają się rozprawić z problemem w domu. Samodzielnie. Ich moc oraz sposób działania można dostosowywać do własnych potrzeb.

Rio IPL Hair Remover, czyli jak to działa?

Rio IPL Hair Remover to nowoczesne urządzenie do usuwania zbędnego owłosienia. Zaprojektowane i wyprodukowane w Wielkiej Brytanii. Posiada  szeroką funkcjonalność: pozwala usunąć zbędne owłosienie z okolicy rąk, nóg, okolic pach i pleców oraz wyróżnia się perfekcyjnym działaniem: z jednej strony skutecznością, z drugiej delikatnością.

W ciągu kilku sekund dzięki niemu można się pozbyć nawet 180 włosów. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii: depilacji IPL – Intense Pulse Light, czyli formy depilacji laserowej. Wiązki lasera emitowane są przez małe, poręczne i wygodne w stosowanie urządzenie, które bezpośrednio oddziałuje na mieszki włosowe i w ten sposób umożliwia usunięcie włosów na stałe.
Na plus przemawia również bezpieczeństwo stosowania oraz brak ryzyka powstania podrażnień. Urządzenie sprawdza się nawet w przypadku skóry wrażliwej.

Duże i małe powierzchnie

Rio IPL Hair Remover bez trudu poradzi sobie z usuwaniem zbędnego owłosienia z małych i dużych powierzchni. Przed rozpoczęciem stosowania urządzenia zaleca się jednak sprawdzenie jego działania na niewielkim obszarze skóry.

Jedyne ograniczenia, jakie stawia przed użytkownikami produktu producent to stosowanie go ostrożnie, z dala od oczu i warg. Rio IPL Hair Remover nie sprawdzi się również w redukcji bardzo ciemnych włosów – charakterystycznych dla mieszkańców Afryki, Indii i Pakistanu. Może nie sprostać również wyzwaniu, jeśli zastosuje się go na bardzo jasne włosy blond, rude lub siwe. W przeważającej większości wypadków w kontekście większości osób pozwoli na trwałe usunąć zbędnego owłosienia.

Gdy potrzebna jest większa moc

Dla bardzo wymagających osób, które potrzebują szczególnie mocnego lasera do usuwania zbędnego owłosienia powstała lampa, którą można używać w połączeniu z Rio IPL Hair Remover. Rio IPL Replacement Bulb od kilku dni dostępny jest w sklepie VitaLab. Produkt skutecznie zwiększa moc urządzenia Rio IPL Hair Remover oraz pozwala usunąć zbędne owłosienie szybciej i efektywniej.

1 Komentarz

Zostaw komentarz