Zniszczone, suche włosy? Wypróbuj nasze nowe produkty!

Codzienna stylizacja, suszenie, układanie, nanoszenie pianek, spryskiwanie lakierem, farbowanie, jednego dnia prostowanie, drugiego skręcanie i karbowanie, eksponowanie na promienie słoneczne, silny wiatr, deszcz i mróz, przebywanie w ogrzewanych pomieszczeniach – nasze włosy nie mają łatwego życia. Gdy zapominamy o ich potrzebach i ignorujemy ich wołanie o pomoc, często się buntują – stają się suche niczym słona, sztywne, a jednocześnie kruche i delikatne. Łatwo się łamią i wypadają. Linia preparatów Radia zna potrzeby zniszczonych włosów i szybko naprawia to, co uszkodziła w nich nieprawidłowa pielęgnacja i zbyt wysokie wymagania dotyczące ich wyglądu.

Szampon – skuteczne oczyszczanie i nawilżanie

Włosy suche i zniszczone, jak żadne inne, potrzebują nawilżenia. Odwodnienie ich struktury prowadzi do pogorszenia ich ogólnej kondycji i wyglądu.

Nakładanie kolejnych maseczek i odżywek nie pomoże, jeśli włosy nie zostaną dobrze oczyszczone. Często nie wiedząc tego, poruszamy się jak ślepcy w ciemnościach! Niestety bezmyślne stosowanie maseczek domowej roboty nie tylko, że nie pomaga, ale jeszcze przeszkadza w odbudowie włosów. Łodyga oblepiona olejkiem rycynowym, kokosowym oraz innymi składnikami stosowanymi na włosy zniszczone, które trudno się zmywa, będzie niemal zablokowana – wchłoniecie przez nią wody i aktywnych substancji będzie niemożliwe. Stąd też tak ważne jest dogłębne i staranne oczyszczanie włosów.

Radia Shampoo usuwa z łodyg wszelkie zanieczyszczenia: silikon (częsty składnik używany podczas produkcji kosmetyków do włosów), polimery, związki kationowe, wapno, miedź oraz inne substancje, które nie pozwalają włosom odżyć. Jest to kosmetyk, który powinna mieć na półce każda osoba poddająca włosy licznym stylizacjom – prostująca kosmyki prostownicą, często susząca włosy suszarką, używająca lakierów, pianek oraz nakładająca na włosy farbę.

Szampon Radia może być stosowany codziennie. Warto sięgać po niego każdego dnia zwłaszcza na początku kuracji. Gdy włosy odzyskają dawny blask, a ich kondycja się poprawi – zalecam powracać do niego co jakiś czas – profilaktycznie, by nie dopuścić do ich ponownego wysuszenia oraz zniszczenia.

Radia Conditioner – dogłębnie odżywia oraz regeneruje

Każdy fryzjer wie, jak ważna jest odżywka. Bez niej włosy szybko tracą blask, stają się słabe i zniszczone. Dlatego też po każdym umyciu włosów warto nakładać dobry preparat, który zadziała na ich powierzchnię niczym ekskluzywny krem, którego zalety można poczuć po nałożeniu na skórę twarzy i dekoltu. Bez odżywki włosy tracą wilgoć i ładny wygląd, podobnie jak napięta i szara staje się skóra, która nie dostaje swojej dawki nawilżenia w postaci kremu.

Radia Conditioner to odżywka stworzona do pielęgnacji włosów zniszczonych. Już po pierwszym użyciu wyraźnie zmiękcza i rozjaśnia włosy. Pozytywnie wpływa na mieszki, dając im siłę do obrony przed negatywnymi czynnikami środowiska. Idealnie gdy jest stosowana codziennie. Zwłaszcza przez osoby lubiące zmieniać kolor włosów, często poddające swoje fryzury licznym zabiegom fryzjerskim.

Oba produkty to nowość w naszym sklepie! Możecie je nabyć na VitaLab od kilku dni, z gwarancją doskonałego stosunku jakości do ceny!

8 komentarzy

  • Pani Doroto potrzebuję fachowego artykułu o sposobach przedłużania włosów rożnymi sposobami:). Masę rzeczy przeczytałam w internecie. Zastanawiam się nad delikatną zmianą wyglądu. Jeśli byłaby Pani mi w stanie pomóc bardzo proszę. 🙂

Zostaw komentarz