Konkurs – recenzja bloga – wyniki

Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Zarówno pozytywne, jak i negatywne uwagi. Zapewniliście nam ciekawą lekturę i zainspirowaliście nas do wprowadzenia kilku zmian, które już wkrótce pojawią się na naszym blogu!

Przejdę jednak teraz do tego, czego tak  wielu z Was nie mogło się doczekać – ogłoszenia wyników:

 1. Pierwsza nagroda (na zakupy w VitaLab o wartości 700 PLN) dla obojętniejaka. Recenzję przeczytacie tutaj.
 2. Druga nagroda (na zakupy w VitaLab o wartości 400 PLN) dla bezgustu. Zapraszamy do lektury tutaj.
 3. Trzecia nagroda (na zakupy w VitaLab o wartości 200 PLN) dla blogerki z Planety Venus. Czytajcie tutaj.

 

Jeszcze raz bardzo dziękujemy za wszystkie nadesłane recenzje! Już dzisiaj zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach! Odwiedzajcie naszą stronę, jeszcze wiele nagród pozostało do rozdania…:)

23 komentarze

  • Koza 13944, dziękujemy za pomysły! 🙂 A konkurs ogłosimy wkrótce, gdy tylko obmyślimy jego nową koncepcję…:)

  • Gratulujemy YoAnka i zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w kolejnych konkursach! Przy okazji może macie jakąś koncepcję na nowy konkurs? Chętnie wysłuchamy…:)

 • I to jest właśnie dobre podejście . Ja także nie mam szczęścia, niestety nie poddaje się, może akuratnie uda się coś wygrać 🙂

  A pisane tej recenzji było przyjemnością.

 • Koza masz rację, ale już ochłonęłam z emocji i jest dobrze:)Jestem nawet trochę zła na siebie bo mogłam zrobić dokładniejszy opis. Do konkursów i tak nie mam szczęścia, ale jak będą ciekawe nagrody, pewnie jeszcze spróbuję. 🙂
  Pozdrawiam 🙂

 • Dokładnie , nie zawsze się jest wygranym . Żałuję że mnie nie wygrali ale także nie zamierzam podważać decyzji . Są różne gusta, moja recenzja widocznie w nie nie trafiła .

  W różnych konkursach denerwuje mnie zawziętość i kłócenie się że to nie fair, że przecież były lepsze . Niektórzy nie umieją poradzić sobie z przegraną. Ja umiem .

Zostaw komentarz