Znane osoby a łysienie

O powszechności łysienia można  pisać na różne sposoby. Dziś chciałabym pokazać Wam, kto ze znanych osób ma problemy z nadmiernym wypadaniem włosów i jak sobie z tym radzi. Jestem pewna, że będziecie mocno zaskoczeni.

David Beckham i łysienie plackowate

Dla kibiców, a zwłaszcza dla wiernych fanek to prawdziwy szok. Kilka dni temu w mediach pojawiły się zdjęcia znanego piłkarza z Anglii pokazujące istotę problemu. Widać na nich, że Beckhamowi brakuje sporo włosów z tyłu głowy, gdzie widać charakterystyczne łyse placki.

Pierwsze oznaki łysienia u sportowca pojawiły się już cztery lata temu. Beckham już w 2007 roku zaczął inwestować w różne środki na porost włosów oraz w szczególny sposób dbać o wygląd swojej fryzury. Gwiazdor nie zdecydował się jeszcze na zabieg przeszczepu włosów, choć mając wiele milionów na koncie nawet nie odczułby finansowo tej decyzji. Być może ma świadomość z jak wielkimi skutkami ubocznymi musiałby się liczyć…

Jude Law – zagęszcza włosy

Jude Law znany brytyjski aktor (39 lat) nie daje za wygraną i podjął walkę z łysieniem. Podobno zdecydował się na zagęszczanie włosów.

Bruce Willis z łysiną mi do twarzy

Bruce Willis to jeden z najbardziej rozpoznawanych aktorów na świecie. Znamy go z takich filmów jak: „Szklana pułapka”, „Pulp Fiction”, „Śniadanie mistrzów” , czy „Piąty element”. Zdaje się, że aktor charakterystyczne zakola miał od zawsze. Jednak dopiero w 1991 roku przy okazji „Ostatniego skauta” niezbyt gęstą fryzurę zaczęli mu wytykać krytycy filmowi. Na zarzuty Bruce odpowiedział w charakterystyczny dla siebie sposób: „w ten sposób Bóg przypomina mi, że jestem tylko człowiekiem –  zabiera mi włosy z głowy i wtyka je w uszy”. Trzy lata później aktor ogolił głowę na łyso. Około 2000 roku utracił włosy niemal całkowicie. W filmie “Ktoś całkiem obcy” (2007 roku) na potrzeby scenariusza włosy zostały mu doczepione.

Naomi Cambell łysienie przez doczepianie włosów?

Jedna z najpopularniejszych modelek ma duży problem z nadmiernym wypadaniem włosów. 40-letnia Naomi przez lata miała doczepiane włosy. „The Daily Mail” poprosił o opinię specjalisty, który miał wskazać na przyczynę utraty włosów. Odpowiedź może być dla wielu zaskakująca: wieloletnie doczepianie i zagęszczanie włosów sprawiło, że naturalne kręcone włosy modelki nie chcą już rosnąć.

Z podobnymi problemami mają się borykać również Paris Hilton, Victoria Beckham oraz Britney Spears. Zobacz zdjęcia łysiejącej Naomi Cambell tutaj.

Wniosek? Zanim zdecydujemy się walczyć z łysieniem, warto zastanowić się, jak wytoczyć mądrą walkę. Zbyt wiele metod zamiast pomagać zmusza do radzenia sobie ze skutkami ubocznymi źle wybranej terapii. Lepiej po prostu pogodzić się z wypadaniem włosów niż przeciwdziałać problemowi w mało skuteczny sposób. W naszym sklepie znajdziecie tylko naturalne i w pełni bezpieczne sposoby na łysienie. W 100% wolne od skutków ubocznych!

3 komentarze

Zostaw komentarz