Trzy kroki do komfortu po depilacji bikini

Gdy po depilacji bikini tak jak miliony kobiet na świecie odczuwasz dyskomfort, możesz ze skrzywioną miną cierpieć i się godzić z tym, że depilacja to nie relaksujący masaż, ale możesz również wypróbować sprawdzone metody na bezbolesną, w pełni komfortową depilację tych miejsc. Wybierz sama!

Po pierwsze dobry kosmetyk

Dawno minęły czasy, kiedy najlepszą metodą depilacji okolic intymnych było użycie odrobiny mydła i jednorazowej maszynki do golenia. Dzisiaj mamy zdecydowanie więcej bardziej komfortowych metod depilacji. Przeczytasz o nich tutaj.
Rynek kosmetyków daje nam również możliwość skorzystania z preparatów do zmniejszania dyskomfortu po depilacji. W naszej ofercie znajdziesz 2Seduce After Depilation Silk Sensitive Skin, preparat stworzony z myślą o delikatnej skórze okolic bikini. Jego skuteczna formuła łagodzi skutki depilacji, likwiduje podrażnienia i zaczerwienienia oraz skutecznie odżywia skórę. Szybko przekona Cię do siebie jedwabista gładkość kremu oraz jego zmysłowy zapach. Preparat ten możesz kupić teraz w obniżonej cenie 36 złotych 80 groszy.

Odpowiednia technika depilacji

Depilacja okolic bikini jest narażona na mniejsze podrażnienia i wolna od dyskomfortu, jeśli przeprowadzona jest zgodnie z pewnymi zasadami. Po pierwsze należy osuszyć skórę, usunąć z niej wszelkie kosmetyki (zwłaszcza tłuste olejki). Pomiędzy poszczególnymi sesjami depilacji przemywaj skórę chłodną wodą, co pozwoli Ci uniknąć problemu z wrastającymi włoskami. Nie spiesz się podczas depilacji, na zabieg ten znajdź odpowiednio dużo czasu. Po depilacji zastosuj krem po depilacji – wspomniany wyżej 2Seduce After Depilation Silk Sensitive Skin lub CC After Depilation Gel Bikini – preparat, który eliminuje swędzenie, zaczerwienienie i pieczenie.

Więcej rad, jak przeprowadzić depilację intymną znajdziesz tutaj.

Depiluj się rzadziej

Im rzadziej będziesz musiała depilować miejsca intymne, tym generalnie będziesz rzadziej mieć problem z dyskomfortem po depilacji. Niby oczywiste, ale jak golić się rzadziej? Właśnie do tego celu stworzono Keramene – preparat opóźniający porost włosów, który pozwala jeszcze dłużej cieszyć się gładkością i ładnie wydepilowaną skórą w okolicach intymnych.

3 komentarze

  • Gdzie bym nie depilowała/goliła włosy rosną u mnie jak szalone i nic na to nie mogę poradzić. Używam wielu kosmetyków łagodzących, ale i tak mam wszędzie podrażnienia.

  • “Pomiędzy poszczególnymi sesjami depilacji przemywaj skórę chłodną wodą, co pozwoli Ci uniknąć problemu z wrastającymi włoskami” – czy to dotyczy także depilacji nóg, bo problem z wrastającymi włoskami spędza mi sen w powiek???

Zostaw komentarz