Procerin – poznaj listę skutecznych składników na łysienie

Kapsułki Procerin to produkt z linii w pełni bezpiecznych i skutecznych preparatów na łysienie.  Rekomendowany na łysienie typu męskiego, jak również łysienie plackowate. Zawiera tylko naturalne i w pełni bezpieczne składniki.  Dowiedz się, co mają w swoim składzie legendarne tabletki Procerin.

Saw Palmetto ekstrakt

Saw Palmetto to naturalny składnik pozyskiwany z owoców Palmetto wykorzystywany od 200 lat w medycynie naturalnej. Jako preparat ziołowy znalazł zastosowanie w leczeniu łagodnego rozrostu  gruczołu krokowego. Liczne badania wykazały, że składnik ten jest bardzo dobrze tolerowany i znajduje zastosowanie w leczeniu łysienia typu męskiego. Działa na źródło problemu – hamuje wydzielanie 5-alfa reduktazy. Dodatkowo składnik poprawia funkcjonowanie układu moczowego oraz pozytywnie wpływa na libido.
Stosowanie Saw Palmetto jest wolne od skutków ubocznych. By osiągnąć najlepsze efekty w terapii przeciwdziałania wypadaniu włosów, należy jednak ściśle stosować się do zaleceń producentów preparatów na łysienie,.

Witamina B6 oraz cynk

Najnowsze odkrycia naukowców potwierdzają, że witamina B6 (w formie Pyridoxine hydrochloride) w połączeniu z cynkiem pozwala zablokować proces łysienia, w znaczący sposób ograniczając przejście testosteronu w DHT – substancję, która odpowiada za nadmierne wypadanie włosów. Nie każda jednak witamina B6 ma pozytywny wpływ na nasze fryzury. Do stosowania miejscowego najlepiej nadaje się Pyridoxine hydrochloride.
Procerin posiada zarówno witaminę B6 w formie Pyridoxine hydrochloride, jak również cynk, który poprawia efektywność preparatu.

Magnez

Procerin ma w swoim składzie również magnez – pierwiastek życia, który odpowiada za strukturę włosów oraz budowę skóry. Dzięki swojemu działaniu uspokajającemu i wyciszającemu, pozwala również ograniczyć negatywny wpływ stresu na wygląd fryzury.

To podstawowe składniki tabletek Procerin. Jedno opakowanie produktu zawiera 90 kapsułek. Każdego dnia należy łykać trzy tabletki. Jedno opakowanie Procerin starcza na trzydzieści dni.

2 komentarze

    • No jest pomocny, bo eliminuje stres, a przecież niekiedy stres jest przyczyną wypadania włosów. Nie mam doświadczenia z tym specyfikiem, o którym mowa, ale właściwie zamierzam rozpcoząć kurację. Czy ktoś ten środek kupował ze strony http://procerin.pl?

Zostaw komentarz