Za mały? Nie narzekaj, tylko działaj!

„Jego” rozmiar nie ma znaczenia? Jest mało ważny dla kochającej kobiety – to fakt. Jednak dla mężczyzny, zwłaszcza samotnego, stanowi często źródło kompleksów. Odbiera pewność siebie i przeszkadza w objęciu inicjatywy, uniemożliwiając poznanie partnerki marzeń.  Nadal twierdzisz, że rozmiar nie ma znaczenia? Przeczytaj, co robić, by pożegnać kompleksy!

Farmakologiczne powiększenie penisa

Twój penis może być większy. Osiągniesz to w prosty sposób, łykając pastylki na powiększenie członka. Godny polecenia jest Penis XL New Edition – preparat, który wyróżnia się swoim składem: zawartością dwukrotnie większej ilości składników niż inne tego typu preparaty dostępne na rynku. Maksymalne działanie zapewnia zestaw pastylek i kremu, które działają zarówno od środka (działanie utrwalone), jak i na zewnątrz (działanie natychmiastowe).  Preparat ten pozwala zwiększyć rozmiar penisa o 3 cm już po dwóch miesiącach jego stosowania. Gwarantuje również osiąganie większego rozmiaru oraz grubości w trakcie wzwodu.

Ekstendery – ćwicz i rośnij

Ekstendery to urządzenia stworzone do samodzielnego powiększania penisa w trakcie ćwiczeń. W tej kategorii najlepsze efekty gwarantuje Andropenis, i najwyżej oceniany Andropenis Gold – urządzenie składające się z plastikowego pierścienia, dwóch dynamicznych prętów, plastikowego oparcia oraz paska silikonu (wykorzystywanego do przytrzymywania w miejscu żołędzi).
Andropenis to alternatywa dla bolesnych operacji.  Dzięki systematycznemu noszeniu produktu w domu i poza nim, pozwala osiągnąć o 3-4 cm dłuższy penis w stanie spoczynku i o 3-4 cm dłuższy członek w stanie wzwodu!

Pompki próżniowe

Pompki próżniowe gwarantują większy rozmiar poprzez pogrubienie członka, a właściwie: zwiększenie jego objętości oraz jego wydłużenie. Pompki próżniowe stanowią również super sposób na przeciwdziałanie problemom z erekcją. Zostały wynalezione na początku XX wieku.
Początkowo otrzymuje się efekt powiększający na kilka godzin, a z czasem po systematycznym stosowaniu większe rozmiary są stałym rezultatem.

Chirurgiczne powiększenie penisa

Polega na uzewnętrznieniu części prącia niewidocznego gołym okiem, która mierzy zazwyczaj około 7-10 cm i znajduje się w ciele. Operacja jest stosunkowo prosta, jednak jak to jest zazwyczaj w przypadku zabiegów chirurgicznych: obaczona jest ryzykiem. Przeprowadza się ją w narkozie ogólnej. Trwa od jednej do dwóch godzin. Po zabiegu pozostaje blizna, jednak nie jest ona widoczna, ponieważ 2,5 cm nacięcie wykonuje się w obrębie owłosionej skóry. Szwy po zabiegu usuwa się po 7-9 dniach.

Chirurgiczne wydłużenie prącia pozwala osiągnąć dodatkowe 2-3 cm długości członka w stanie spoczynku. Często po zabiegu poleca się stosować urządzenia obciążające członka i dodatkowo go wydłużające.

5 komentarzy

  • odpowiedni dobór partnerów i pozycja moim wystarcza żeby oboje byli zaspokojeni a wielkosc nie ma znaczenia wtedy tak naprawde

  • Bardzo ciekawe,widzę panowie odnieśli się do wyżej opisanych metod krytycznie.

    Dla mnie to jest jednak dosyć istotny element. Wielkość penisa ma znaczenie… i wcale nie występuje tu zasada “im większy, tym lepszy”. Po prostu wielkość przyrodzenia może mieć wpływ na jakość seksu, lepszą stymulację itd.

    Powiększanie penisa kojarzy się ze wstydem, a wcale tak być nie powinno. Zauważcie, że gdy kobiety powiększają piersi to nie ma takie wstydu. Wręcz można powiedzieć, że panie są dumne ze swoich działań.

  • Mały, duży to naprawdę jest nieważne. Najważniejsze jest to, że daje rade. I myślę, że nie ma konieczności żadnego powiększania. Chyba, że ktoś naprawdę ma jakieś kompleksy. I obojętnie, czy używać się będzie jakiegoś rodzaju pompek, czy też farmakologicznie powiększać będzie się penisa, to raczej osoba taka i tak nie będzie do końca szczęśliwa.

Zostaw komentarz