Rozstępy naprawdę mogą zniknąć!

Wydaje Ci się, że rozstępy, które raz pojawiły się na skórze zostaną tam zawsze? Tak może być, o ile nie zaczniesz działać szybko…Najlepsze efekty kuracja antyrozstępowa przynosi w leczeniu czerwonych rozstępów, usunięcie białych może być dużo trudniejsze.

W pełni bezpiecznie

Revitol Stretch Mark na tle innych preparatów na rozstępy wyróżnia się tym, że jest w 100% naturalny. Zawiera tylko bezpieczne składniki, których działanie zostało przebadane również na wrażliwej skórze.
Kosmetyk może być stosowany przez kobiety w ciąży i karmiące piersią. Jego aktywne składniki nie przedostają się do krwiobiegu, dlatego też nie są w stanie dostać się również bezpośrednio do dziecka, czy do mleka kobiecego. Mimo to, jeśli istnieje cień wątpliwości dotyczący działania preparatu, można go sprawdzić na fragmencie skóry. Wystarczy odczekać 24 godziny, by ocenić, czy krem nie wywołuje negatywnych objawów. Z pewnością szybko przekonasz się, że możesz stosować ten krem bez żadnych przeciwwskazań.

Jak i kiedy stosować?

Revitol Stretch Mark najlepiej stosować zanim zajdzie się w ciążę lub w pierwszym-drugim miesiącu jej trwania, przed tym, gdy zapadnie decyzja o intensywnym odchudzaniu, czy też jeszcze przed rozpoczęciem sesji treningowej kształtującej mięśnie. Chodzi o to, by zwiększyć odporność skóry na nadmierne rozciąganie, jeszcze przed wystąpieniem ryzyka pojawienia się rozstępów.
W tym okresie zaleca się nakładać krem dwa raz dziennie. Warto to robić po tym, jak weźmie się gorący prysznic. Dzięki temu pory skóry będą otwarte i gotowe do przyjęcia aktywnie działających substancji. Ponadto po wyjściu spod prysznica pozbywasz się kosmetyków, które nakładałaś na ciało w ciągu dnia, dzięki czemu aplikacja preparatu na rozstępy jest bardzo prosta.
Ile kosmetyku używać? Profilaktycznie warto nanosić cienką warstwę. Na już powstałe rozstępy poleca się aplikować trochę więcej preparatu, który stworzy na skórze grubszą warstwę. Należy zaczekać aż cały zastosowany kosmetyk wchłonie się. Wystarczy poczekać około pięciu minut. Po tym czasie można założyć ubranie.

Kiedy widać pierwsze efekty?

Revitol Stretch Mark to kosmetyk stosowany zarówno profilaktycznie, jak i na już istniejące niedoskonałości. Nakładany na rozstępy pozwala na ich zmniejszenie już w przeciągu dwóch tygodni. Działanie profilaktyczne wykazuje nawet na początku trwania ciąży, czy też już w okresie, w którym rozpoczyna się staranie o dziecko. Skutecznie i dogłębnie wzmacnia skórę, przygotowując ją na zmiany, które wkrótce mają nastąpić.

Jak działa Revitol Stretch Mark?

Revitol Stretch Mark to preparat, który przeciwdziała rozstępom, zmniejsza widoczność już istniejących zmian, nadając im koloryt skóry.  Poprzez zwiększenie produkcji kolagenu i elastyny poprawia elastyczność skóry.

Gwarancja skuteczności

Revitol Stretch Mark działa. Decyzja o rozpoczęciu jego stosowania jest zatem trafna. Dlatego producent daje na preparat gwarancję. Jeśli zakupiony preparat nie sprawdzi się, można go bez skrępowania i podawania jakichkolwiek powodów oddać, licząc na zwrot pieniędzy.

Zostaw komentarz