Zbliża się wiosna – rozpocznij walkę z cellulitem!

Wiosna to czas niezwykły, kiedy wszyscy rozkwitamy. Otwieramy szafę, by przewietrzyć jej wnętrze, przeglądamy zawartość kosmetyczki. Zaczynamy zwracać baczniejszą uwagę na ciało, przyglądamy się krytycznym okiem naszej twarzy. Nieczęsto jednak dochodzimy do wniosku, że wszystko jest w porządku. Częściej w kilka chwil powstaje długa lista naszych niedoskonałości. Budząca się do życia przyroda motywuje do podjęcia wyzwania. Cel na dzisiaj  to likwidacja cellulitu! Argumentów, by podjąć wyzwanie jest wiele…

  1. By nosić krótkie spódniczki
  2. By w końcu założyć seksowne krótkie szorty
  3. By nie wstydzić się swojego ciała
  4. By zyskać pewność siebie
  5. By zaskoczyć swojego mężczyznę
  6. By bez skrępowania rozbierać się w szatni przed aerobikiem
  7. By w końcu zafundować sobie pamiątkową sesję w bieliźnie

Plan strategiczny

Twoja droga do sukcesu prowadzi przez trzy przystanki, na których każdego dnia powinnaś się zatrzymywać – odpowiednia dieta, pielęgnacja skóry, aktywność fizyczna.

Odpowiednia dieta znaczy tyle co jadłospis zdrowy, urozmaicony, ale jednocześnie pozbawiony wysokoprzetworzonych produktów, słodyczy, fast foodów. To posiłki, w których kluczową rolę odgrywają owoce i warzywa oraz duże ilości niegazowanej wody mineralnej. Chcesz dowiedzieć się więcej? Przeczytaj!

Aktywność fizyczna w przypadku cellulitu rzadko jest nastawiona na spalanie tłuszczu, jej głównym założeniem jest pobudzenie krążenia oraz aktywizowanie ciała do usunięcia zbędnych toksyn oraz nadmiaru wody. Przeczytaj, jakie ćwiczenia warto wykonywać.
Pielęgnacja skóry to szerszy temat, stąd warto go potraktować bardziej szczegółowo. Czytając dalej, dowiesz się, jak walczyć z pomarańczową skórką.

Masaż i laser

Właściwie czemu utrudniać sobie życie, jeśli można wiele rzeczy wykonywać w dużo prostszy sposób? Odkrycia ostatnich lat wykluczają konieczność wykonywania długich, żmudnych masaży szorstką rękawicą pod prysznicem. Możesz zapomnieć o bólu zmęczonych dłoni, które do tej pory zmuszałaś do uciskania obrzmiałych od pomarańczowej skórki miejsc. Czas, który dotychczas poświęcałaś na masaże, możesz przeznaczyć na dużo przyjemniejsze rozrywki.

Celem, który warto namierzyć jest zakup Rio Anti-Cellulite Laser urządzenia wykorzystującego zaawansowaną technologię laserową oraz serum kofeinowe. Produkt ten czerpie z najnowocześniejszej metody walki z pomarańczową skórką, która dostępna jest w najlepszych salonach kosmetycznych.

W skład zestawu wchodzi urządzenie emitujące światło lasera oraz kofeinowe serum. Jak wielkie osiągnięcia w walce z cellulitem ma kofeina, przeczytasz tutaj. To wystarczy, by systematyczne stosowanie przez 10 minut dziennie urządzenia pozwoliło uwolnić się szybko od cellulitu. Efekt stymulacji metabolizmu komórkowego oraz regeneracji skóry zauważalny już po pierwszym użyciu!

CC Buttocks Lifting Gel nie tylko redukuje cellulit…

ale zastępuje również kosztowne operacje. Jak to możliwe? Produkt daje efekt ładnie uspójnionej oraz podniesionej skóry pośladków za sprawą innowacyjnej formuły żelu. Preparat wygładza powierzchnię skóry, redukuje cellulit, wyraźnie poprawia wygląd ud i pośladków. Jego systematyczne kilkumiesięczne stosowanie daje takie efekty, jakie można uzyskać po operacji! Jednak używanie CC Buttocks Lifting Gel w przeciwieństwie do chirurgicznych cięć nie wiąże się z żadnym dyskomfortem oraz nie pozostawia po sobie przykrej pamiątki w postaci blizn.

Co warto również wypróbować?

Polecam ponadto:

A Ty znasz jakieś skuteczne sposoby walki z cellulitem? Podziel się z nimi, nim nadejdzie wiosna! 🙂

Zostaw komentarz