Odkrycia ostatnich lat – znasz je…?

Producenci erotycznych gadżetów, bielizny oraz naukowcy robią wszystko co w ich mocy, by zaskakiwać swoją innowacyjną i …wyobraźnią. Zobacz, co proponują, a co ciągle zaskakuje!

  1. Rapex – to akcesorium wynalezione w 2005 roku, które ma ochronić kobietę przed gwałtem. Nosi się je w pochwie jak tampon. Jest w 100% bezpieczne dla kobiety, czego nie można powiedzieć o mężczyźnie, który odważy się tknąć kobietę wyposażoną w ten przedmiot. Przy próbie penetracji rapex chwyta się penisa mężczyzny, powodując silny ból. Pełne haczyków akcesorium może być usunięty tylko chirurgicznie. Mężczyzna, który zgłosi się do szpitala z takim akcesorium…musi się liczyć z  tym, że jego problemem zainteresuje się również policja.
  2. Liposukcja wzgórka łonowego to intymny zabieg chirurgiczny usuwający tłuszcz ze wzgórka łonowego. Zabieg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym. Trwa około pół godziny. Kosztuje około 1000 złotych.
  3. Labioplastyka to zmniejszenie warg sromowych mniejszych, które mogą być przeszkodą w utrzymywaniu higieny osobistej, podczas uprawiania sportów (na przykład jazdy na rowerze) oraz które mogą stać na drodze do odczuwania pełnej satysfakcji z seksu. Często zabiegowi poddają się panie, które narzekają na to, że ze względu na „te obszary ich ciała” nie czują się komfortowo na plaży w bikini, nie mogą nosić stringów. Operacja przebiega niemal zawsze w narkozie ogólnej. Umiejętnie przeprowadzona nie pozostawia większych blizn.
  4. Stanik ratujący życie – takie odkrycie proponuje firma Techno Bra, która zaprojektowała biustonosz, który chroni przed napadami, gwałtami, wykrywa również zaburzenia w pracy serca. W miseczki wmontowano specjalny nadajnik GPS, który po wykryciu niebezpieczeństwa, wysyła sygnał policji. Dzięki systemowi GPS można szybko i łatwo namierzyć kobietę noszącą wyjątkowy stanik.
  5. Stanik z bateriami – firma Triumph zaproponowała z kolei biustonosz, który wyposażono w baterie słoneczne. Wystarczy kilka chwil w pełnym słońcu, niekoniecznie na plaży, by przy pomocy wmontowanej baterii słonecznej naładować przenośną MP3!

Zostaw komentarz