Co byś powiedziała na opcję rzadszego golenia?

Moda na gładkość nie jest Ci obca? Dbasz o to, by Twoja skóra była delikatna i aksamitna w dotyku, jednak kosztuje Cię to zbyt wiele czasu i energii? Gdybyś tylko mogła, z pewnością byś to zmieniła? No to masz okazję! Możesz golić się rzadziej, wybierając Keramene – nowoczesny krem opóźniający wzrost włosów. Produkt dostępny teraz za połowę ceny!

Depilacja nie musi być już przykra

Tradycyjne maszynki zmuszają do golenia co 2-3 dni. Szybko podrażniają skórę, czyniąc ją zaczerwieniona i skłonną do uszkodzeń. Wrastające włoski prowadzą do zapalenia mieszków włosowych. Wskutek czego Twoją skórę zaczynają pokrywać nieestetyczne krostki, często pozostawiające po sobie blizny. Niestety taki sposób usuwania włosków trudno uznać za komfortowy.
Powiesz, że są inne metody. Tak, to prawda… Każdy sposób ma jednak swoje plusy i minusy. Niezależnie też od wybranej metody dąży się do tego, by usuwanie włosków było szybkie, bezbolesne i gwarantowało możliwie długie efekty.
Keramene to nowoczesny preparat, który w połączeniu z wybraną przez Ciebie metodą depilacji, pozwala osiągnąć zadowalające rezultaty na dłużej. Dzięki niemu golisz/depilujesz się rzadziej i szybciej. Unikasz też najczęstszych i najbardziej uciążliwych skutków ubocznych usuwania włosów.

Włoski rosną wolniej

Keramene to najwyższej klasy kosmetyk, prosto z USA, znany ze swojej unikalnej formuły – składającej się z NDGA, hormonów roślinnych i palmatine o udowodnionej skuteczności w powstrzymywaniu wzrostu włosów. Krem powstrzymuje wzrost włosów poprzez oddziaływanie na mieszki włosowe, które za jego pośrednictwem przechodzą w fazę katagenową. Faza ta daje zawsze taki sam efekt – spowalnia proces wzrostu włosów i prowadzi do ich utraty. W miejscu, na które systematycznie będziesz nanosić kosmetyk włoski będą rosły mniejsze i słabsze, z czasem dany obszar będzie ich pozbawiony w 100%.

Dla kobiet i dla mężczyzn

Potrzeba rzadszego i mniej kłopotliwego golenia łączy dwa tak różne od siebie światy. Jest pożądana zarówno przez kobiety, jak i przez mężczyzn. Krem Keramene daje takie same efekty w przypadku stosowania przez panie i panów. To uniwersalna metoda dla każdego! W pełni naturalna i skuteczna.

Jak stosować?

Dla osiągnięcia najlepszych rezultatów stosuj krem Keramene rano i wieczorem, nakładając grubą warstwę preparatu na tę część ciała, z której pragniesz pozbyć się włosów. Kosmetyk najlepiej stosować już po depilacji. Do usuwania włosków polecam użyć kremu Revitol Hair Removal Cream.

2 komentarze

  • Właśnie już od dłuższego czasu myślę nad tym, żeby sobie kupić ten krem. Tylko przeraża mnie jego cena 🙁 Dlatego cały czas śledzę http://www.vitalab.pl/61,keramene.html czy przypadkiem jakiejś promocji nie ma. Mam nadzieję, że w końcu mi się uda go kupić:D Wtedy będę mogła podzielić się opinią.

  • można się golić rzadziej, stosując odpowiednią technikę. Podstawa to dokładność i wystarczająca ilość czasu. Szybkie golenie to pewne podraznienia i szybsze odrastanie wlosow

Zostaw komentarz